sevgiliminbeni affetmesi için ne yapabilirim?

E

EU1

Ziyaretçi
selam kızlar, sevgilime bir şey yaptım çok alındı ben de çok kırıldım aslında ama o daha bir inatcı, sımdı bana kendını affettır dıyor ben ne yaptım kı dıyorum ama yok cok ınat yapıyor ben de sanırım affettırmelıyım dıyorum,

ne yapabılırım sızce msj mı atsam yemege mı cıkarsam
yoksa kendı halıne mı bıraksam?

sızın önerlerınız nelerdır?

selam kızlar, sevgilime bir şey yaptım çok alındı ben de çok kırıldım aslında ama o daha bir inatcı, sımdı bana kendını affettır dıyor ben ne yaptım kı dıyorum ama yok cok ınat yapıyor ben de sanırım affettırmelıyım dıyorum,

ne yapabılırım sızce msj mı atsam yemege mı cıkarsam
yoksa kendı halıne mı bıraksam?

sızın önerlerınız nelerdır?

Yaptğın $eyin dozacına ßagLı.. ßiLmeden yorum yapamam... :1closedeyes:

................

Son düzenleyen: Moderatör:
aayy anlatsam mı cok abartı bır konuuu,
bız henüz cok olmadı cıkalı eskı sevgılımdı bır kac aydır cıkıyorduk, evlenmeyı dusunuyoruz dıye ben tarıh ver tarıh koy madem dedım, o da sözüme guvenmıyormusun dedı guven baska tarıh ver dedım
sonra bagara bagara aglamaya basladım, feryat fıgan bagararak agladım tum gun sonra tafra yaptım konusmadım sonra da cektım gıttım benı eve bırak dedım tam sımarık kız kaprısıydı, kendımı kaybettıgımı bılıyorum aslında.
neyse sonra bır süre daha agladım falan bır haftadır da yarı soguguz yarı soguk,
hala sözume guven dıyor ama kendını affettır dıyor sımdı
asıl benım affetmem lazım kırık olan sen mısın dedım evet dedı, cok da ınatcı minik.
ben de demın aradım ama ben de kırgınım dıye sogugum, bır msj attım demın ben msj atamam bılmem,
affet benı falan yazdım bılerek degıldı dedım, hıc yumusak bır kız degılımdır bırı kırılırsa kendı kendıne kırılmasını geçmesını beklerım geçerse gecer huyum.
işte boyle oldu,

Hımm...... Ne yaLan söyLiyim anLattıkların Cok karı$ık.... Ama sana cevaßım $u Olacak... ßence ikiniz de ßirßiirnizden özür diLeyin oLayı kapatın....

tepkin çok fazla olmuş hakkaten
ona bişey demeden git yanına seni görsün karşısında süpriz olur seni görünce de yumuşar zaten

enteresanmis ama sozune guvenmemeniz kirici olmus hakkaten..

yyaa actıgın her konu bundan ıbaret allah askına yaaa ...

sen aglasanda evlensen sen ıstedın dıye sankı mutlu mu olacannn ??

rahat bırak bence bıraz adamı

evet alısmaması da lazım ben hem özur dıleyemem hem sevmem

insanlar niye özür dileyemez niye özür dilemek çok büyük bi marifetmiş gibi algılanır anlamammirmirmirmir
ben özür dilemeyi de teşekkür etmeyi de çok severim ağzımda aşınmadı hiç şimdiye kadar:1closedeyes:
kendimden kaybettiğim bişey de olmadı aksine kazandığım çok şeyin olduğunu düşünüyorum
karşındaki kişi hala hayattayken dilenilecek bi özür varsa dilenmeli sonra pişmanlık hiç bir işe yaramıyorbenneyaptımki

baya abartmışsınıız olayıı ne var sanki bunda sanırım sende doluydun bi anda patladın çocuğa karşııkaydirigubbakcemile3...
bence iyii bi msj att duygusal aşkını anlatan ve sonra ondanda özür beklediğini söyle oda zaten yumuşar kanımca iyii bi msj sonunda böylece aranız düzelirr...
sevgiler...

yyaa actıgın her konu bundan ıbaret allah askına yaaa ...

sen aglasanda evlensen sen ıstedın dıye sankı mutlu mu olacannn ??

rahat bırak bence bıraz adamı

kız ne begenmedın sen bakiim konularımı :))
:lepi:
derdım var ne yapayım, sen de konularımı takıp edıyosun hıh :dilcikar:
aşıkım aşık demek tüm gün kafamda cocuk :asigim:

karşındaki kişi hala hayattayken dilenilecek bi özür varsa dilenmeli sonra pişmanlık hiç bir işe yaramıyorbenneyaptımki

cok haklısın bılıyorum, özür dılesem affedıcek o da özürü önemsiyor mesela
benim için hiç manası yoktur ama özür dile deyınce o da diliyor sonucta bana
bir tezatlık var diledim affet dedim bakalım.

baya abartmışsınıız olayıı ne var sanki bunda sanırım sende doluydun bi anda patladın çocuğa karşııkaydirigubbakcemile3...
bence iyii bi msj att duygusal aşkını anlatan ve sonra ondanda özür beklediğini söyle oda zaten yumuşar kanımca iyii bi msj sonunda böylece aranız düzelirr...
sevgiler...

şimdi mesajlastık
sevıyorsan ınanmıyorsun dıyor ne dıyecegımı bılemedım,
yazdım bır syler bılmem kı yumusadı mı,
ay bu insan ılıskılerını çözemıycem ben mirmirmirmir

enteresanmis ama sozune guvenmemeniz kirici olmus hakkaten..

sen guvenır mıydın guvenılecek bır söz mu bu, kandırma ıhtımalı de pek yok aslında ama.
her sey kader kısmet yaa, kader kısmetımızden ötesıne gecmez neden konuyu actım kı zaten :nazar:

kız ne begenmedın sen bakiim konularımı :))
:lepi:
derdım var ne yapayım, sen de konularımı takıp edıyosun hıh :dilcikar:
aşıkım aşık demek tüm gün kafamda cocuk :asigim:

oyy cnmm begenmez olurmuyumm hıcc

sadece sunu anlatmaya calısıyorumm

adam senın ıstegınle degıl kendı kararyla gelsın sana

ozaman daha guzel olurr :jeyyar:

zamana bırak .. yanında ol..sevgını goster sen :hooray:

yani evet sözüne guvenmıyorum, cunku sözüne guvenmemı ıstese aılesını yollar ya da cocukca da olsa aramızda yuzuk takar yuzuk yuzuk dıyorum bana daha metal demez yuzuk ıcın,
sözune falan hayır guvenmıyorum cocuga guvenıyorum evet sevgısıne evet ama sözune hayır.
kader kısmet zaten.

oyy cnmm begenmez olurmuyumm hıcc

sadece sunu anlatmaya calısıyorumm

adam senın ıstegınle degıl kendı kararyla gelsın sana

ozaman daha guzel olurr :jeyyar:

zamana bırak .. yanında ol..sevgını goster sen :hooray:

of canım offf

zaten oturup bekledım mı olmuyor

sözüne falan da guvenemıyorum kadeer kısmet dıyorum

msj atmıs sözume guvenmıyor musun dıye sımdı

kader kısmet dedım sevgıne guvenıyorum dedım.

yalan soyleyemem ve ınanmıyorum da söz möz.
:nazar:

X