Çörekotu Yağı mucizesi

cemrenaz06

fıstık gibiyim
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
323
2
doğum yaptıktan sonra bende hemoroit (basur) kanama derecesinde oldu bi arkadaşın önerisi ile çörek otu yağı pamukla sürdüm 2 - 3 gün içerisinde hiç bir şeyim kalmadı
bu konuda sıkıntısı olan arkadaşların denemesini tavsiye ederim sağlıklı günler dilerim.

Çok teşekkürler paylaşım için cemrecim....KK nın güzelliği işte bu...herkes bildiğini denediğini paylaşması...:))

Çörek otu yağını herkes tavsiye ediyor, hakkında hadis bile varmış. Ben antepdeki yeri gördüm, son derece temiz ve hijyenik tavsiye ederim. ama soğuk sıkma olan iyi diyorlar, diğeri acı çalışyormuş

Son düzenleyen: Moderatör:
doğum yaptıktan sonra bende hemoroit (basur) kanama derecesinde oldu bi arkadaşın önerisi ile çörek otu yağı pamukla sürdüm 2 - 3 gün içerisinde hiç bir şeyim kalmadı
bu konuda sıkıntısı olan arkadaşların denemesini tavsiye ederim sağlıklı günler dilerim.

meraba arkadaşım bu konuyu yeni okudum benim doğumla değil ama kabızlıktan dolayı bazen kanamam olur ve çok özür dilerim dış kısmınada et çıktı bende sürsem faydası olurmu acaba

çörekotu yağını başka deneyen var mı! Acil bilgi bekliyorum, hamileyim çok kötüyüm. Lütfen basura denenmiş çözümü olanlar varsa yardımcı olsun, özellikle hamilelikte uygulanabilen birşeyler. Şimdiden teşekkürler.

çörekotu yağını başka deneyen var mı! Acil bilgi bekliyorum, hamileyim çok kötüyüm. Lütfen basura denenmiş çözümü olanlar varsa yardımcı olsun, özellikle hamilelikte uygulanabilen birşeyler. Şimdiden teşekkürler.

hamileliliğimn beşinci ayında bende de oldu.üstelik mahvatti.asırı kanama falan berbattım.genel cerraha gittim doktorumun tavsiyesiyle.pıhtılasmıs olduğu için lokal anestezi altında pıhtıyı aldılar ama resmen canım gitti.sonra dr um anestol pomad ve proctogyvenol isimli iki merhemi karıstırarak kullanmamı önerdi.dayanamayacak durumda olduğumdan kullandım.ve ek olarak duphalac bağırsak düzenleyici kullandım.ayrıca sıcak su oturma banyosu yaptım bol bol kayısı yedim buda bana +4 kilo yaptı.

X