Bim marketinden oyun park -park yatak aln varm?

S

serdi

Ziyaretçi
selam kızlar herkeze merhaba dün bim den bebeğimize park yatak aldık iyikide almışık kurduk çok güzel oldu başka alan varmı? :dance:

kızlar sanırım benden başka alan yok ......

hayırlı olsun cnm.bende park yatak almıştım ama bimden değil. 1,5 yaşına kadar yattı park yatakta.
büyüdükçe sığmadı içine başka yatak aldım bende.kaça aldın acaba.

130 tl canım 3 yaşına kadar kullanılır yazıyor baya büyük bişey umarım memnun kalırız zaten sonra onu katlayıp yatak almayı( çocuk odası) düşünyorum.....

ya zaten park yatak almamın sebebi ileride kullnmadığın zaman katlayıp çantasına koyup kaldırıyosun çok kullanışlı ve 6. aydan sonra üst katını kaldırıp bebeği içinde yatırıyosun böylece beşikten sarkma ve düşme olaylarına maruz kalmıyosun... kenarları file olduğu için bebeğini içine koyup oyuncaklarını da verip bi yandaş işlerini yapıp bir yandanda bebeğini gözlüyosun...

Evet bende aldım ama Bim'den değil...

Kızım 1,5 yaşında hala yatıyor içinde 2 yaşından sonra da oda takımı almayı düşünüyorum...

Bende park yatak alanlardanım memnunnum en gÜzelı katlıyıp kaldırma Şansınz var

evet kızlarya bizim daha doğuma var ama bimde çok uygun olduğu için aldık.. inşallah memnun kalırız bebeğim sağlıklıca doğsada içinde yatıp mışıl mışıl uyusa.....

kızlar bimden yatak alan yok sanırım beyndinizmi diycektim ama alan kimsayi bulamadım

Hayırlı olsun canım bebişin iyi günlerde kullansın inşallah,benim oğlumunda park yatağı var tabi biz bimden almadık ama çok kullanışlı şuan 7 aylık ve rahatça kullanıyoruz iyi yapmışsın..

bebek mağzalarında daha çok çeşit ve marka var neden tek çeşit olan yerden almayı tercih ediyorsunuz ki

kızlar bimdeki bu yarın veriolar 99 tl...

merhaba,

bizde resmini gördüğümüz bu oyun parkından aldık bimden, ancak birtürlü kurulumu gerçekleştiremedik..bize yardımcı olurmusunuz bu konuda ? şimdiden teşekkürler :)

X