Bebek Beslenmesi Bebeğinize Kullandığınız Bakım Ürünleri Neler

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Sezen

O, Artık Anne:))
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.268
17
arkadaşlar 5. aylık hamileyim:CüvCüv: ve artık bebeğime alışveriş yapmaya başladım.
Henüz bakım ürünlerini almadım bu konuda bi araştırma yapmak istedim :1rolleyes:

bebeğinize kullandığınız ve memnun kaldığınız yada kalmadığınız ürünleri yazarmısınız

ablam uzuncabir süre yurtdışından gelen penaten marka ürünleri kullandı ayrıca penatenin üzerinde johnson's baby yazıyor yani aynı firma tarafından üretiliyor

johnson's baby kullanmayı düşünüyorum sizlerde fikirlerinizi tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim a.s.

umarım yasak değildirfisfisfis

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım..
bakım ürünleri bebeklerin ciltlerine göre deişiklik gösterebilir..kimine çok iyi gelen kimine alerji yapabilir..bazı şeyleri deneme yanılma yöntemiyle öğreniceksin çoğumuz gibi..
kullandığım birkaç ürün için yorum yapabilirim..bahsettiğin markanın pişik kremini kullandım beğenmedim..aynı zamanda ıslak mendilinide beğenmedim..ama bebe yağını kullanıorum we memnunum..
isim vermek yasakmı bende bilmiorum ama yardımcı olmak adına kullanmakta sakınca yok sanırım..
ben nivea'nın pişik kremini we vücut şampuanını kullanıorum gayette memnunum..
çok araştırdım.. bebeğim için en iyisini isterim her anne gibi..umarım yardımcı olabilmişimdir...
bebeğinle sağlıklı uzun ömürlere....

Ablamda 2 yıl kullandı bahsettiğim makayı tüm ürünleriyle beraber hayette memnundu ıslak mendilini kullanmadı ama dalin kullandı haladaha daline devam ediyo daha sonra oğlumuzn jildi alerjik oldu ablamda nivea'ya başladı diğer ürünün pişik kremini kullanıyo çantasında taşımak için niveanın aldı ondanda memnun banada istersen bendeki penaten şampuanları yağları sana verebilirim dedi bende kararsız kaldım sanırım onları kullanıp denemeyi düşünüyorum.

niveanın pişik kremini kokladım aynı el kremi gibi kokuyo şampuanı ve bebeyağıda öylemi kokuyo yoksa daha hoş bir kokusu varmı

bebeyağını johnson's baby kullanıorum.. nivea'nınki nasıl kokuyo hiçbi fikrim yok canım..şampuanı güzel kokuyo benim hoşuma gidio..sen yine deneyerek anlıcaksın hangisinin iyi olduğunu..dediğim gibi her bebeğin cildi farklıdır...

Tatlım ben henüz doğum yapmadım ama sebamed ürünlerini aldım. Islak mendil olarak da unibaby ve fresh n soft yenidoğan ve dalin aldım.

benim herşey sebamed ve doktorumuz da bu markayı tavsiye ediyor oğlumun cildi hassas diye. poposunu da her bez değişiminde yıkamamızı tavsiye etti ama benim cesaretim yok. ilk başlarda uni baby aldık, sonra huggies sonra evy baby. hepsinden memnun kaldım. şimdi de baby star kremli aldık bakalım onu daha açmadım.

böyle bir başlık vardı canım oraya bakarsan daha iyi olur
ama ben sana ıslak mendil için unibaby yenidoğan sonrasında chicco olabilir
nemlendirici olarak mustela
diğer bakım ürünlerinde de chiccoyu önerebilirim. ben ne niveadan ne de johnson's baby tavsiye ederim ikisinide beğenmedim ben

kızım 1 yaşını geçti ama ıslak mendil hala uni yenidoğan kullanıyorum
o varken parfümlü alkollü ürünler kullanmak istemiyorum, genital bölgeye sürüyoruz neticede
şappuan nivea çok memnunuz
pişik kremini sevmedim, zor sürülüyor
bepanten kullanıyorum, onu da arada bir sürüyorum, hiç pişik olmadı

Bizde ıslak mendilde unibaby yenidoğan kullanıyoruz,hatta uzun bir zaman ılık su ve pamuk ile temizledim poposunu,hastanede o şekilde tembihlemişlerdi.şampuanda sebamed kullanıyoruz,bir ara dalinde kullandık..o da iyi.vücut nemlendiricisi olarak ilk dönem sebamed almıştık,sonra johnson kullandık..pişik kreminde de desitin kullanıyorum,doğduğundan beri..sabunda almıştım sebamedin ama hiç kullanmadım..

kızlar johnson ürünlerinde kanserojen madde bulunmuş, googleden aratırsan birçok şey bulabilirsiniz.çinden johnson ürünleri marketten kaldırılmış.
bilginiz olsun lütfen

X