Biraz Gec Oldu Ama: Dogum Hikayem

Siblrya

Don´t worry, be happy
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
2.305
2
07.März 2009
Sana kavustum
Evet bebegim aksam saat 00:00de basladi sancilarim ve saat 2ye kadar bir sag bir sol yaparak dayanmaya basladim aslinda sanci degildi agrilarimda yoktu sadece belim agriyordu ama icimde kötü bir his vardi icimden bir ses hadi sibel hastaneye diyordu .. Babani kaldirdim ama kendimde karar veremiyordum gidelimmi gitmeyelimmi en son uzandim ve belim daha cok agrimaya basladi ve ozaman karar verdimki gitmeliyim hastenye babanla giyindik hastaneye gittik... Gittigimizde biraz bekledik sonra hemsire gelip bizi iceri aldi ve CTG bagladi kalp atislarini dinledik cok güzeldi baban hep elini göbisime koyupta senle konusuyordu sende her defasinda tekme atipta babana cevap veriyordun :KK66: Hemsire sonra kontrol etti ve 2cm acilmam oldugunu söyledi ve bugün hastanede kalacaksiniz dedi ama tabiki sancilarim yoktu sonra kalkip elbiselerimi giymek isterken birden bir akintinin geldigini gördüm ve hemsireye akintim var dedim oda bana normaldir dedi ve ayaga kalkar kalkmaz suyum geldi damla damla sonra wc gittim daha cok akmaya basladi artik durmuyordu sonra hemsire elbiselerimi verdi bana giyindim ama her uzandigimda suyum akiyor suyum tamamen bittiginde sancilarim basladi bittim. Babanla beraber yürüyoruz babanla beraber nefes haraketleri yapiyoruz babanla beraber konusuyoruz beni güldürmeye calisiyor sabah saat 8:30a kadar yürüdük artik ayaklarimizda derman kalmadi birde cok feci uykusuzduk sonra hemsire gelip sizi doguma alacagiz dediler o arada nenenler yolda geliyor babaannenlerde gelmislerdi agridan ne yaptigimi ne dedigimi hic bilmiyordum en sonunda babanla beraber dogumhaneye girdik ve uzandirdilar beni tekrar CTGye bagladilar kalbin halen atiyormu diye sancilar gittikce cogalmis ve acilmam tam 8cm bulmustu 10cm acildiginda doguma baslaniyordu ama birtürlü olmadi ben sancilardan artik dayanamiyordum ne yapacagimi bilmiyordum ben agliyordum benle beraber baban agliyordu saclarimi cekiyordum babanin ceketini penyesini cekiyordum ne yapacagimi sasirmis haldeydim dayanamiyordum artik sancilara ve PDA yapmalarini istedim belimden igne vurdular agrilari dindirmek icin ve ondan daha öncede kalbin yavaslamaya baslamisti ama sancilarim fazla olmazsa belki daha rahat olur diyerek igne vuruldu ve ben artik sancilari hissetmiyor konusuyordum hemsireyle nenen geldi bi ara iceri dayanamadi oda cikti tekrar ve baban ara sira disari cikip sigaraya gidiyordu haberdar ediyordu disardakileri birde yanimda bir doktor vardi bir kac kez beni kontrol etmisti hastaneye randevularimda gittigimde, oda yanimdaydi konusuyorduk sonra birden eger sezeryan olmasi gerekirse kabul ediyormuyum diye sordu benim icin önemli olan tek sey vardi oda senin dünyaya saglikli bir sekilde gelmen cünkü cok merak ediyordum artik doktorum bana kilosu cok az demisti gelisim problemi var demisti ve ben cok korkuyordum saglikli olmayacagindan onun icin normal dogum sezeryan beni ilgilendirmiyordu:KK66: Sonra doktor birden telefonu eline aldi Notruf (Acil) sezeryani hazirlayin dedi ve birden bi igne vurdu kalbim hizli hizli atmaya basladi ne oldugunu bilemedim sonra bana bi kagit imzalatti sezeryani kabul ettigime dair bana konusma sadece nefes al dediler baban ne oldugunu sasirdi sezeryana almaliyiz dedi ve birden hizli bir sekilde sisman bir adam geldi beni aldi diger yataga koydu ordan üstümü örtüpte cikardilar beni nenenler – babaannenler hepsi disarda oturuyormus onlar birden hemen kostular tek annemi gördüm asansör kapi arasindan ve babanin asansörün kapisini kapatin telaslanirlar demesini duydum sonra gözlerim biraz kapandi tekrar acildiginda ameliyathanedeydim ve beni yataktan alip koltuga yatirdilar bacaklarimi actilar ve elbisemi yirttilar ardindan göbegimin orasina spray sIktilar ve bir taraftan parmagima aletler diger koluma aletler takildi o arada baban geldi iceri ve anlimdan öptü beni basimi tuttu gözleri kipkirmiziydi agliyordu hemsireler zaten sonradan anlattiklarina göre esiniz elbise vermemizi beklerken yerde oturmus basini tutmus agliyordu dediler ... Ardindan bir bicak kesti beni hissettim hic hissediyormusun hissetmiyormusun diye sormadilar bile etimin kesildiginin sesini bile duydum bagirdim baban bak kizimiz geldi bak cikardilar dedi canimdan can kopardilar sanki cekiyorlardi yapismisti sanki birsey bana ve cikmiyordu ve ardindan cook kisa bir sekilde eee diye senin sesini duydum ve orda ses kesildi bagirdim BEBEGIMMM diye hemen hemsire seni yanima getirdi korkma bak burda dedi ve seni doyasiya öptürdü bana öptüm öptüm cok güzel kokuyordun MELEK gibiydin gözyaslarimi tutamadim bir taraftanda doktorlar karnima cikmis bütün pis kani bosatlamya calisiyorlardi etrafa baktim babani bulamadim sonra birden bayildimmi artik ne olduysa o sisman adam geldi tekrar ve beni bagladi etti baska bir yataga alip götürdü tekrar uyandigimda baban yanimdaydi ve bana senin fotografini getirdi bak MELEGIMIZ dedi orda herkes iceri girdi birden ve ben babana bana Melegimi getir dedim asagi indi ve bir saate kadar küveste kalman gerekiyormus dediler ve daha sonra baban seni yanima getirdi RÜYA gibiydin saclari uzun simsiyah minnaciktin! Seni ne öpebiliyordum nede icime bastirabiliyordum tutmaya bakmaya bile kiyamiyordum ve ardindan hemsire gelip herkesi disari kovdu yanliz kalalim diye babanla o arada ben tekrar uyumusum birsürü serumlar takildi bana ve ardindan uyandigimda baska odaya aldilar ve seni yanima verdiler ama sana dogru dürüst sarilamadim tek emzirebiliyordum belimden asagisini hissetmiyordum kalkamiyordum oturamiyordum tek uzanmistim ama seni emzirebildim ve aksama kadar beraberdik senle yari bitkin yari baygin bir sekildeydim ama ARTIK sen yanimdaydin ARTIK bizimleydin ve ARTIK benimdin...SENI SEVIYORUM CENNET KOKULU RÜYAM,MELEGIM benim:KK66:
:nazar:

kizin cok tatli ya yerim ben onu masallah
dogumun biraz seni yormus ama onemli olan kizinin ve senin iyi olman

canım Allah bağışlasın.
Rüya maşallah rüyaaa gibi:nazar:
Allahım analı babalı büyütsün

Çok tatlı Allah bağışlasın :nazar:
Etimi kestiklerini duydum demişsiniz ya, offf sanki yaşıyor gibi içim çekildi :teselli:

canım zor olmuş ama sağlıkla kavuşmuşsun rabbim bir daha asla ayırmasın sizi.
analı babalı sağlıklı uzun ömürlerde büyütün meleğinizi.

akşam okumuştum güzelim ama yorum yazamamış cimcime kızım fırsat vermemişti okuyunca çok duygulandım cnm doğum yaptığım güne gittim bu kadar zorlukların acının sonunda meleklerimize kavuştuk çok şükür muhteşem bi duygu allah herkese yasatsın bebeğini saglıkla büyütürsün inşallah
bu arada bnm açılmam 8 cm ken dogurdum daha fazla beklemeyelim sende daha fazla acı çekme dedi doktorum sen yaparsın dedi bi kez bağırdım olmadı ikinciye geldi bebişim gerçi yırtılmalar olmuş iç dikişim fazlaydı işte öle böle geldi geçti o günler ................

ya cnm rüya hanımın masallahı var ne kadar uzun saçı toka bile takmışsın çok tatlı olmuş asyamda saclı doğdu ama döküldü tepesi açıldı kel göründükaydirigubbakcemile3

dualariniz icin tskler canlarim! Allah bebeklerimizi bize bagislasin! Dünyada yok böyle bir sevgi

çok zor olmuş canım yaa içim sızlaya sızlaya okudum valla. ama minik meleğine kavuşmuşsun ya şükür. allah başka zorluklar vermesin

Kız ağlattın beni yaaa....
Nasıl bir hikaye bu. Süper anlatmışsın. Bunu mutlaka büyüyünce Rüya'ya da okut emi.
Allah sağlıklı uzun ömürler versin size.

gözünaydin canim.inan okurken tüylerim diken diken oldu.sanki ben yasadim öyle bir anlatmissin ki duygulanmamak elde degil.ama rüyana kavusmussun sonunda.ömür boyu birlikte olun.hic ayrilmayin insaallah.

dünyaya bir melek getirebilmek ne büyük bir mucize
ya o masumların kokusu insanın ömrünü uzatan cennet kokusu
Allah kimseye evlat hasreti yaşatmasın
doğum ne kadar zorda olsa kucağına aldığın an dünya başka dönmeye başlıyo
Allah ım kızın Rüya yada bizim evlatlarımızada hayırlı ömürler nasip etsin inş..

allah bağışlasın çok güzel yazmışsın canım

coookkk güzel anlatmışsın arkadasım maşallah meleğin de pek tatlı allah size bağışlasın uzun hayırlı sağlıklı ömürler versin ama ben kafayı o şişman adama takmış durumdayımÇok üzgünüm çoookcok

X