kahverengi hatta siyah renkte adet gören varmı

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.704
9
kızlar benim bu ay adetim çok tuhaf geldi ilk kez böyle bişeyle karşılaştım normalde olmam gereken günde kahverengi lekelenmelerim oldu adet oluyorum dedim ilk gün arada damla damla hatta leke gibi kahverengi geldi ama çok az sonraki günde aynı sonraki gün daha siyah aynen simsiyahtı sonra azaldı kahverengi yani hala geçmedi ama kana dönüşmedi tam ha diyorum gelcek heralde ama gene azalıyo 15 inde oldum hala devam ediyo ama dediğim gibi leke şeklinde akıntı gibi bide ilk gün siyah ufak ufak pıhtılar gelmişti bunun gibi bi durumla karşılaşanınız varmı acaba beni bilgilendirirseniz sevinirim

kızlar yaa hiç biriniz böyle bişey yaşamadımı niye kimse bişey yazmıyo anlamadım

canım bende yle olmuşdu doktora gittim kist var dedi hap kullandım biran önce doktora ğit

bende de böyle bir sorun vardı doktora gittim iltihap var demişti ilaç kullandım geçti geçmiş olsun biran önce doktora git bence

lolo canım bendede geçen ay böyle oldu..kahverengi geldi...o ay 7 gün soğan suyu içtim..arada ada çayı..şimdi adetliyim ve çok yoğum adet oluyorum rengi kıpkırmızı sanırım gecen ay az olunca bu ay söktü soğanla adaçayı..ama doktora git arkadaşların dediği gibi..

X