İkiz bebek sahibi Anneler Kaçıncı haftada Doğum yaptınız

egulo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
37
0
merhaba arkadaşlar ben 32 haftalık ikizlerime hamileyim.doğum heyecanı sarmaya başladı.dr.bu haftadan sonra dikkat etmemi söledi.peki siz kaçıncı haftada doğum yaptınız.yada yakınlarınızda varsa ikiz gebelik onlar ne zaman yaptı doğumunu???

ben 33+3 te sezeryan oldum.grip olduğum için erken doğum oldu ya değilse 9 ayı tamamlardım herhalde :))

36+6 da planlı sezeryanla doğum yaptım.

kuzenim geçen hafta 34. haftasında suyu geldi ve sezeryanla doğum yaptı.

merhaba ben 37. haftada dogum yaptım bi haftam vardı doguma ama bende grip olmuştum bi gece suyum geldi ve bebeklerim dogdu doktor 26 ocak demişti 18 ocakta aldım bebeklerimi kucagıma:nazar:

ben 33+2 de doğum yaptım 28 haftada sancılandımm 1 ay hastanede yatarak engellendii

selam ben istanbuldan gülay.. 32ci haftaya girdiğimde doğum yaptım.. zaten riskliydi ve hep yatmak zorundaydım.. şimdi çok sağlıklı ve normal doğan bebeklerden farksız iki yaramazım var 8 aylık olduk.. darısı başına rabbim yardımcın olsun

bende ikiz annesiyim ama birini ölü doğum malesef. 34+2 de sezeryanla doğum yaptım.kendinize ne olursunuz çok dikkat edin en ufak bir ağrı miğde bulantısı baş ağrısında hemen dr nuzu arayıp hstaneye gidip bebeklerinizi ultrasonda görene kadar ısrarcı olun. ben 34. haftaya kadar yasak olmasına rağmen işe gitmeye devam etmiştim sakın yapmayın.

32. haftaya girdiğimde sancılarım başladı ve 1 saat içinde noormal doğumla dünyaya geldi kuzularım ama bir haftadır küvözdeler inş.çabucak toparlanırlar ve kucağıma alırım gebeliğim boyunca hiçbir problem olmamıştı ama son haftaya kadar çalışmıştım

32. haftaya girdiğimde sancılarım başladı ve 1 saat içinde noormal doğumla dünyaya geldi kuzularım ama bir haftadır küvözdeler inş.çabucak toparlanırlar ve kucağıma alırım gebeliğim boyunca hiçbir problem olmamıştı ama son haftaya kadar çalışmıştım

selam canım geçmiş olsn epeydir göremiyodun seni . açıkçası çok merak ediyordum.
inşallah bebeklerin en kısa sürede sağlıklı bir şekilde evde dönerler.

aymak geçmiş olsun canım Allah uzun ömürler versin ...:nazar:

benim doktorum 28. haftayı geç gerisini bize bırak dedi yani sen zoru atlatmışsın canım inş sağlıkla kucağına alırsın bebişlerini

geçmiş olsun Allah uzun ömürler versin yani nasıl desem normal doğum olması daha güzel gibi geliyor bana öyle değilmi ikiz olarak birde şanslı gördüm seni tabiki önemli olan bebişlerin sağlıkları inş en kısa zamanda kucağına alıp eve götürürsün ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSİN :nazar: :nazar: :nazar:

merhaba kızlar
ben ılk üçüzlere hamile ilidim.4haftda biri dustu.daha sonra cok zor gunler yasadık dıger ıkısını tutmak ıcın cok cabaldık yatak ıstıhıratı hastanede yatıslar ılaclar vsvs cok ama ınanın cok zor hamılelık yasadım son bır ayım hastanede gectı dr.um kesınlıkle eve bırakmıyordu.gunde 2-3kez nst ye baglanıyordum.ogunlerı hatırlamak bıle ıstemıyrm.ama sükur 37.hafda dunyaya geldıler onca caba onca emek ve sabır onların prametuer dogmamaları ıcındı ve oylede oldu .Allaha nekadar sukretsek az dıye dusunuyoruz.
insalah herkesın bebeişleri saglıklı ve sıhatlı dunyaya gelır.:Saruboceq:

Merhaba
bende ilk önce üçüz bebeklerim olacağını öğrenmiştim doktorumdan ve o duyguyu tarif edemem şaşkınlık sevinç endişe herşey bir arada.doktorlarım riskli olacağını eğer istersem birini aldırabileceğimi söylediklerinde beynimden vurulmuşa döndüm.ben on sene Allaha bana bir çocuk ver yalvarırım Rabbim diye dua ederken Mevlam bana 3 tane birden nasip etmiş ve ben bunun birini kabul edememmi demem isteniyodu tabiki asla kabul etmem dedim bundada vardır bir hikmet dedim ve dua dua yalvardım Yaradanıma sen yavrularım ve benim hakkında hayırlısı neyse onu nasip et bana. ve 2.aya yakın öğrendimki kalp atışlardan biri yoktu çok üzüldüm hemde çok.velhasıl 37 haftalık doğurdum oğluşlarımı çok şükür.çok konuştum dimi:eek:

Arkadaşlar kusura bakmayın hastane koşturmaları arasında internete vaktim kalmıyor. Bugün küvözde 27.günümüz Allaha şükür sağlık durumları iyi biraz daha kilo alsak çıkıcaz inşallah. Endişelenmeyin hiç inşallah sizinkiler de sağ salim doğacaklar. Ama sakın Hamileliğinizde çok fazla kahkaha attmayın. Akşama kadar gülüp kahkaha attığım günün akşamında acil doğuma aldılar. Ama bu eşimin düşüncesi. Kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.:emir_bebek::emir_bebek:

Merhaba
bende ilk önce üçüz bebeklerim olacağını öğrenmiştim doktorumdan ve o duyguyu tarif edemem şaşkınlık sevinç endişe herşey bir arada.doktorlarım riskli olacağını eğer istersem birini aldırabileceğimi söylediklerinde beynimden vurulmuşa döndüm.ben on sene Allaha bana bir çocuk ver yalvarırım Rabbim diye dua ederken Mevlam bana 3 tane birden nasip etmiş ve ben bunun birini kabul edememmi demem isteniyodu tabiki asla kabul etmem dedim bundada vardır bir hikmet dedim ve dua dua yalvardım Yaradanıma sen yavrularım ve benim hakkında hayırlısı neyse onu nasip et bana. ve 2.aya yakın öğrendimki kalp atışlardan biri yoktu çok üzüldüm hemde çok.velhasıl 37 haftalık doğurdum oğluşlarımı çok şükür.çok konuştum dimi:eek:

Okurken bunları ben mi yazdım acaba diye düşündüm.Anlattıklarını birebir yaşadım ve hep aynılarını düşündüm.Ne mutlu sen tamamına erdirmişsin sağlıkla:nazar:Dilerim bizde o günleri görürüz duadan unutma bizleria.s.

Arkadaşlar kusura bakmayın hastane koşturmaları arasında internete vaktim kalmıyor. Bugün küvözde 27.günümüz Allaha şükür sağlık durumları iyi biraz daha kilo alsak çıkıcaz inşallah. Endişelenmeyin hiç inşallah sizinkiler de sağ salim doğacaklar. Ama sakın Hamileliğinizde çok fazla kahkaha attmayın. Akşama kadar gülüp kahkaha attığım günün akşamında acil doğuma aldılar. Ama bu eşimin düşüncesi. Kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.:emir_bebek::emir_bebek:

Canım sağlıkla bir an önce yavrularını evine getirirsin inş.

kaswa merhaba hep sana yazıcam ama bir türlü olmadı canım.... ben i,lk öykümü anlattığımda seninde aynı durumda olduğunu yazmışsın... haftalarımızda yakın.... allahıma şükürler olsun şimdilik rahat bir hamilelik geçiriyorum... bu hafta 2 oğlum olacağını öğrendim.... allah onları bize bağışlasın...tek korkum erken doğmaları.... senin bebişlerin cinsiyetleri ne?

X