Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel+Bronz Kahve rengi Saçı Açık Kumrala çevirmek için yardım

deriaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
7
0
38
Arkadaşlar ben de buradaki yorumları okuyup, yardımcı olabileceğinizi düşünerek siteye üye olanlardanım. Saçlarımı bir kaç boyamadır Palettenin karamel ve bronz kahvesini karıştırarak evde boyuyoruz. Öncesinde ise kuaförde sıcak çikolata, karamel karışımı bir renkle boyatmıştım. Şimdi ise açık kumral tonlarında birşey istiyorum ama kuaföre de gitmek istemiyorum.Tahmin edersiniz ki saçımda bu boyaların sonucunda kızılımsı bir kahve var özellikle güneş ışığında daha çok belli oluyor. Yaklaşık 2,5 aydır hiç boyamadım. Sizce hangi boyayla istediğim renge geçebilirim.

cnm sanırım kızıllıgın gitmesi için küllü kumrala boyatmalısın ama sançların koyu ..biraz daha açık olmasını istiyorsan açık küllü kumrala boya..ben 8.1 acık küllü kumral kullanıyorum cok memnunum renginden..

Slm busejık benım saÇımda sonbahar kızılı var altındada Çok aÇık kahve vardı hatta onun altında sarı yanı 2 aydr boyamıyrm ve uÇlarda sarımsı bı renk oldu kızıllıkta pek kalmadı dıyebılrm aÇık kÜllÜ kumral olurmu Üzerıne yoksa koyumu daha ıı olur

merhaba deriaa, benim de saçlarımın doğal rengi açık küllü kumraldı, uçları da sarı, şimdi ben de tekrar o renge dönmek istiyorum, eğer kızılımsı ya da doreli olmayan bir açık kumrala çevirebilirsen saçlarını, nasıl yaptığını yazarsın umarım, bir de şunu söyleyim ki, küllü renkler saçını yeşilimsi yapabilir, çünkü içinde mavi tonları var, yani saçtaki sarımsı turuncumsu renkle karışınca yeşilimsi oluyor, ben doğal saçımı oksijenli suyla açıp beğenmeyince (çünkü kızılımsı bir sarı yaptı) küllü açık kumral boya sürmüştüm ve yeşilimsi olmuştu. loreal recital daha iyi sanırım. sen yine de küllü boya kullanırsan önce saçının bir tutamında denemeyi ihmal etme ve sonucu da yazarsan sevinirim :)

cnm sanırım kızıllıgın gitmesi için küllü kumrala boyatmalısın ama sançların koyu ..biraz daha açık olmasını istiyorsan açık küllü kumrala boya..ben 8.1 acık küllü kumral kullanıyorum cok memnunum renginden..

Kolestonunkini mi kullanıyorsun peki canım. Ben turuncumsu bir renk olmasından korkuyorum. Kuaföre sormuştum ilk önce rengini kırmamız gerekiyor dedi. O yüzden direkt açık küllü kumralla boyadığım zaman rengi tutar mı?

merhaba deriaa, benim de saçlarımın doğal rengi açık küllü kumraldı, uçları da sarı, şimdi ben de tekrar o renge dönmek istiyorum, eğer kızılımsı ya da doreli olmayan bir açık kumrala çevirebilirsen saçlarını, nasıl yaptığını yazarsın umarım, bir de şunu söyleyim ki, küllü renkler saçını yeşilimsi yapabilir, çünkü içinde mavi tonları var, yani saçtaki sarımsı turuncumsu renkle karışınca yeşilimsi oluyor, ben doğal saçımı oksijenli suyla açıp beğenmeyince (çünkü kızılımsı bir sarı yaptı) küllü açık kumral boya sürmüştüm ve yeşilimsi olmuştu. loreal recital daha iyi sanırım. sen yine de küllü boya kullanırsan önce saçının bir tutamında denemeyi ihmal etme ve sonucu da yazarsan sevinirim :)

Teşekkürler deras. Karar verip de boyayabilirsem tabi ki sonucu yazarım :) Loreal recitali önermen üzerine Recital Preference 7.1 - İzlanda / Kumral Küllü ye baktım internetten. Bu da aklımda bulunsun :)

Kolestonunkini mi kullanıyorsun peki canım. Ben turuncumsu bir renk olmasından korkuyorum. Kuaföre sormuştum ilk önce rengini kırmamız gerekiyor dedi. O yüzden direkt açık küllü kumralla boyadığım zaman rengi tutar mı?

evet cnm koleston naturals serisinin 8.1 ini kullanıyorum..kuaforunu dınle bence çünkü saç rengine göre boyanın rengide farklı cıkabılıyor .. şutarafagitti

Arkadaşlar meraba. Yarın saçımı boyamaya karar verdim büyük ihtimalle Palettenin Bronz kahve rengini alıcam. Saçlarımın rengi siyah ama çok koyu bir siyah değil doğal rengim. 2 sene önce kızıl boyamıştım Koleston aşk alevi idi adı. Kızılım aktı ve güneşte açıldı çok güzel bi renk oldu hem kızıl gibi hem bakır gibi hem kahve kumral karışımı bişey. Çok hoştu. Bugün bi kızda gördm bronz kahve rengini benim istediğim renge yakın. Yarın alıp boyamayı düşünüyorum siyah saçın üzerine sonuç ne olur deneyen varsa yazarsa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

benim saç rengimde açık çikolata kahve ben bu rengi karamele çevirmek istiyorum olurmu arkadaşlar banada bir cvp yazın lütfennnnn:KK43:

bronz kahve tonundaki bir saçı direk açık kumrala boyamak tutmayabilir ilk önce kumral yada koyu kumrala boyayıp üstünede daha sonra açık kumral boyanırsa tutar yoksa direk yapmak isdenirse açıcı gerekebilir bunuda tavsiye etmem

Ben ucları sarı balyajlı sacımı küllü kumrala boyadım. Dipleri boyasızdı bu arada. Ucları rengı tam verdı dıplerım daha kızardı.Mantıken ucları acılmıstı sarı oldugu ıcın boya tuttu dıplerı boyasız kendı rengımdı fakat o daha kızarık bı renk oldu yanı kısaca sacımı acmamız gerek ozellıkle kızıllık ıceren renklerde evde yapıcaksakta acma ıslemını kendımız yapsakta yapmamız gerekıyo :)

X