kalp atışını duydum

burcu1507

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
259
1
40
arkadaşlar ben doktora 10 gün önce gittim keseyi gördük on gün sonra gel dedi doktor dün gittik bebeğin kalp atışlarını duyduk ama kese gözüküyor bende bebeği görürüm sanıyordum kesenin görünmesi normal mi

evet normal cünkü bebek kesenin icinde okadar minik ki henüz görünmemesi gayet dogal..bir sonraki randevunda kesenin icinde minik bir fasülye tanesi kadar görebilirsin

arkadaşlar ben doktora 10 gün önce gittim keseyi gördük on gün sonra gel dedi doktor dün gittik bebeğin kalp atışlarını duyduk ama kese gözüküyor bende bebeği görürüm sanıyordum kesenin görünmesi normal mi
once tebrik ederim canim kesenin icinde annesi minnacik gormemen normal ben 8 haftalikken gittim bebisim canlanmis fasulye kadar dedi dr gordum hatta resminide albume kaydum kesenin icinde minicik bi beden kalp atisini duydugumdan beri bambaska bi insan oldum cok sikintisi var ama unutuyorum onu dusununce bulanti kusma bas donmesi surekli uyku hali mahvetti beni ama gecer insallah annelik kolay degil Allah hepimizin yardimcisi olsun sende kendini uzme canim merak etme en kisa zamanda gorursun insallah

X