AKREP erkegi en zor erkek derler, DOGRUMU? e$i Akrep olanlar.....

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
Akrep erkegi en zor erkek diye bilirim ben, dogrumu bu?
Babamda akrep, annem öyle der...
Sizin Akrepler nasil peki????
lülülülülülü

sevgilim aslan ve yükseleni akrep..zor ve tehlikeli tipler..kıskanç,ketum,kinci..akrebin kötü özellkleri bunlar

esim akrep elbettete ters taraflari var ama pozitif taraflarida cok ve daha faz ve sunu demeliyim bu hayati en cesur yasanlardir akrepler ve yasatanlardir oyle seyler vardirki aklillarinda starti verdikten sonra kimse tutamaz birlikte oldugu insanida ucurur esimden biliyorum:) oyuzden herkese bir akrep erkegi tavsiye ederim ama hayati monoton yasamayi sevenler ise uzakdursun onlara gore degiller

bir zamanlar bende de vardı bir akrep uğraşmak zor değildir yorucu değil yani yada ben öle sanıyorum. yani durgun bir ilişki olmaz akrep erkekelri ile fırtınalı bir deniz gibi bir gün başka yerden gelir rüzgar sora ki gün başka. benim_dunyam'ın dediği gibi monotonluğu seven biri için zor olur ama fıtınalı aşklar benim için derseniz akrep erkeği tam size göredir.

eşim akrep burcundandır.. zor mu benım için değil acıkcası.
zor deyipte gözümü korkutmaya hiç niyetım yok..
aşkım zorsa bende zorum hade bakem hodri meydan kaydirigubbakcemile3
akrep erkegi son derece sadık ve ailesine sonuna kadar sahip çıkan , fedakar vsvs.. bir çok olumlu yonu var..
sevdigi biriyse asla kin tutmaz.. bunuda not dusmek istedım.

Benim eşimde akrep.
Evet zordur ama çözülemez değil.
11 yıllık evliyim, artık o ne yapacağını bilmezken bile ben bir sonraki adımını bilirim.
Kavga çıkarmaya niyeti varsa önce ben çıkarırım.kaydirigubbakcemile3
Süpriz falan yapıcaksa, salağa yatarım, hiçbişey anlamamış gibi yaparım.
Evet akreptir, zordur ama ben de aslanım.
Onun hakkından çok güzel gelirim.:jeyyar:

X