bulaşık makinası deterjanı tuz parlatıcı hangi marka almalı?

ben pril kullanıyorum calgonitte makinem koku yapmıştı felaket anlam veremedim sonra biri daha dedi calgonit koku yapıyo diye değiştirdim pril 7 muhteşem. ama ben ek olarak parlatıcı ve tuz koyuyorum çünkü felaket kireçli bizim oranın suları

ben bulaşık makinasına parlatıcı yerine elma sirkesi koyuyorum bir numara tavsiye ederim:)))deterjan olarak amway tablet kullanıyorum tuz koymaya gerek kalmıyor...

kıslar ben pril7 ve bimde satılannn varya ondan kulandımmmm.temiz yyıkıyor sayılırrr kimi zaman su lekesi falan kalıyo..çok bulaşık lursa arada kirli olanlarda çıkıyo..calgonit tooz kulandım ama ozman makinamın kireç ayarı yapılmamıştı o nedenle memnun kalmamıştım sonra kulanmadımmm..
acaba 65 derecede yıkıyorum diyemi böle temiz olmuyor..benimki 5 proogramlı 65 derece 1 saate yıkıyor bide 70 derece var ama o 2.5 saatte yıkıyorrr..70 dereceyimi kulansammm çokkk elektirik falan gidermi acaba..

eğer tencere tava gibi yağlı kirli şeyler varsa kesinlikle yüksek ısıda yıka öbürtürlü tam temizlenmiyor,tabi bu makinaya koymadan önceki durulamayada bağlı,,deterjan olarakta calconit,in üçü bir arada olanı.....

kıslar ya deli olcam dün gece uzun program 70 derecede yıkadım ilk kessss...kir kalmıyor ama böleeee rengi mat abrdakların elimle silince böle gidiyo bugulu giib oluyo..tencereninde içlerinde su izi snaki aklıyooo.. yeni aldımmmm arçelik 5 programmlı kulanıyorumm ..ayy nolur yardım edin delirdim..calgonit toz kualndım pril 7 bide bimde satılandan kualndımm..ya makinanın ayarında falan sorun avr yadaaaa düzgün deterjan kulanmıyorum:KK43::KK43::KK43::KK43:

X