bebeğim kilo almıyor:((((((

zeynepdefne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
26
0
42
herkese merhabalar

2 ay 2 günlük bir kızım var cuma günü kontrole gittik ve 1 ayda hiç kilo almamış:KK43: sütüm yetmediği için mamada veriyoduk doktoru 45 cc demişti ben son 1 hafta 60 cc yaptım ama gram bile almamış şimdi 90 cc ile 120 cc arasında durumuna göre mama veriyorum. Ama canım çok acıyor neden hiç kilo almıyor korkuyorum doktor 15 gün sonra yine çağırdı eğer yine almamış olursa kan tahlili yapacaklar.... başka ne yapabilirim bilmiyorum lütfen yardım edinsenağlama

canım bazen anne sütü yeterli gelmiyoooo.böylesi durumlarda sanırım mamalar en iyi çözümm.bundan sonra mutlaka kilo alacaktır.mamalar gerçekten cok besleyici bende oğluşumda kendi gözlerimle gördümm.hiçö endişelenme derim.hakkında hayırlısı olsun canıma.s.

zeynepcim anne sütü yetersiz geliyorsa mutlaka mama veermlisin hayatım en kısa zamnda toplar o kendini en samimi arkadasım öle yaptı ilk aylar aptamilin yeni doğan mamasını kullandı ek olarak şimdi görmelisin tosuncuk oldu oğlu hatta sana 5 aylık bi fotosunu gönderiim de bak bu bebek de dogdugunda ilk bir ay lilo alamadı hiç cünkü annesinin sütü yetersiz geliodu habire ağlıyordu bak bu 5 aylık fotosu şimdi bi yasında tosun hemde cok hareketli senin defnen de böle olur annesi sen yetrki üzülme oldumu üzülürsen sütün iyice azalır
1047.jpg
.

Son düzenleyen: Moderatör:
X