Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz ten yeşil göz saç önerileri

E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar eminimki aranizda benim gibi olupta saç rengine karar veremeyenler vardır...
Şuana kadar saçımda demediğim renk kalmadi ama evet işte bu sürekli kullanacağım renk bu dediğim hiç olmadi....evet şimdi size yaptıgım renklerden bahsetmek istiyorum..

Şuana kadar yaptığım renkler

SARI: yüzümü okdar soluk gösterdiki ne kadar makyaj yapsam bile o soluk rengi bir türlü kaybedemedim ve sarının her tonunu denedim röfle balyajda içinde....

SiYAH&MAVİ SİYAH&PATLICAN MORU:ilk yaptıgımda gözüme gerçektende hoş görünüyor gözlerim ve tenimin rengini ortaya çıkartıyor hatta kırmızı rujla mükenmel ama beni çok wamp gösteriyor ve çok cabuk sıkılıoyrum bu renkten...

KUMRAL AÇIK KUMRAL:benim doğal saç rengim açık kumral ama buda beni hastalıklı gibi gösteriyor ha bide saçlarim dalgalı kumral olunca acaip oluo hiç hoşuma gitmioyor doğrusu...

KIZIL&BAKIR:kızıl çok güzel olyor ama çabuk akıyor sonra turuncu gibi yani bakır gibi oluo buda beni uyuz gibi göstero ...kızıl ve kırmızı tonları güzel ama çok saçı yıpratıyor...Ve sürekli boya istiyor yaz ayında özellikle çok zor...

işTE Yaptığım saçlar kızlar ama bir türlü bulamadim hep kullanacagım evet işte bu dediğim rengi....Ya ben çok beyaz tenliyim yada bilmiyorum gerçekten önerilerinize ihtiyacım var:sm_confused:

cnm resmını acablirsen daha sağlıklı önerıde bulunabliriz

resim koymayi isterdim fakat eşim çok kızarfisfisfis

yada dur hemen koyim ben yarin silerim:1closedeyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
yada dur hemen koyim ben yarin silerim:1closedeyes:

cnm bu rengınde cok güzelmiş ayrıca gözlerınde hoş şekerım.senın düşündüğün renk nedır söle istersen ona göre düşünelım.ne dersın

Son düzenleme:
canım kırılma madem soruyosun korku fılmlerınde kadınlara benzemıssın bence kırılma oldumu fıkrımı soledım...

canım gözrengini çok güzel ortaya çıkarmış ama ben çok beğenmedimm
her rengide denemişsin hemen hemen ne desem bilmedimm

aa evli misiniz çok şaşırdm resmi görnce bekar 18 20 yaşlarındaki gothic kızları anımsadım. bence bu renk hiç olmamş. ya koyu kestane falan ya da kızıl gibi bi şey

her rengi denemişsin ama kahve tonlarını denememişsin canım kahve tonları yeşil göze en güzel giden tonlar bi dene derim =)

her rengi denemişsin ama kahve tonlarını denememişsin canım kahve tonları yeşil göze en güzel giden tonlar bi dene derim =)
saolunda bu resmi zaren ölesine koydum yani zaten şimdi bu renk değil siyah rengi yerimseniben

bende acıktenli ve yeşil gözlüyüm röfle yaptırmıştım güzel olmuştı sonra kızıl yaptım hic gitmedi ben kızılı esmerlere daha cok yakıştırıyorum ve genelde siyah kullanıyorum ama makyaj istiyo cok soluk oluyo yüzüm o zaman bence en uygun ve kullanışlı kahve üzerine röfle.. ha bide bi ara siyah üstüne kızıl balyajlar attırmıştım cok güzel olmuştu ama cabuk aktı

Palette Işıltı kahveleri güzel olur sana mocca kahve filan

canım kestane şekeri loreal casting in ... yerimseniben

sana çok yakışır kızıllı kahveli bi renk gözlerini ve yüzünü ortaya çıkarır diye düşünüyorum..

bende senin gibiyim tip olarak ama istediğim işte buuuu diyebildiğim tek renk bulamadı banada help meeee senağlama

Ben de aynısı ama onca uğraşla sonunda istediğim tonu elde ettim.
Bal rengi uçları platin sarı balyajlı!

bende aynı dertteyim yeni röfle yaptırdım ten beyz olunca hiç olmadı hastalılkı gibi tekrar boyamayı düşünüyorum palettenin fındık kahvesini aldım tam kapatsın diye nede olsa akacak sonra ışıltılı kahve alıp boyayacağım rengi otursun diye çok sıkıldım bir türlü aradığım rengi bulamıyorum

X