Düşükten sonra hemen hamile kalabilirmiyim?galiba hamilemiyim!

dilem_sed

Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
540
949
Arkadaşlar mart ayının 17 sinde düşük yaptım.kanamam 4 gün sürdü.2 hafta sonunda eşimle ilişkiye girdik bu bu ay olmam gereken adeti olmadım.Hafiften bazı belirtiler gördüm kendimde ve idrar testi yaptım idrar testinde sonuç pozitif çıktı YA BUKADAR KISA SÜREDE HAMİLE KALABİLİRMİYİM.HADİ KALDIM ACABA YENİDEN DÜŞÜK TEHLİKESİ VARMIDIR.DOKTORA GİTMEM İÇİN DAHA ERKENMİ BEKLEYEYİM Mİ DAHA.DOKTORA GİTMEKTEN ÇOK KORKUYORUM TEKRAR KAYBETMEKTEN.

BANA LÜTFEN YARDIMCI OLUN!

doktorun korunma süresi vermişmiydi mesela bana 3 ay korun demişti ben hiç korunmadım ama 6 ay sonra tekrar kaldım .Allah tamamına erdirsin canım.

canım tekrar hamile olma olasılığın var ama kandaki bhcg oranı düşükten sonra sıfırlanmamış olabilir,bence kanda bir bhcg baktır ve birkaç gün sonra tekrarını yaptır cnm,ilki düşük oldu diye bu da düşük olacak diye birşey yok cnm,inş bebeğine kavuşursun bu sefer.

canım düşükten en az bir ay süreyle zaten pozitif çıkarmış sanırım test ben öyle duymuştum.hemen kalamazsın sanırım.ben de kürtaj oldum da 7 ay önce ben de oradan biliyorum.istersen doktora görün.yani rahmin hemen kendini toplayabileceğini sanmıyorum.ben 7 ay sonra hamile kalabildim.şuan hamileyim ancak yani.rabbim isteyen herkese versin.allah gönlüne göre versin. a.s.

Rabbim inşallah gönlüne göre verir canım ama hemen hamile kalabileceğin kanısında değilim. yine de Allah'ın işi belli de olmaz bize haber ver merakta bırakma....

Hayırlısı cnm ama keŞke bıraz bekleseydınız vÜcudun toplasydı kendını
ama kısmet umarım herŞey gÜzel olurr

TEUTO arkadaşım doktorum yumurtalıklarımın çok temiz olduğunu sölemişti bize korunmayın dedi.Ve dediki eğer tekrardan düşük olursa anne yada babada sorun olabilir onu araştırırz demişti..

doktorum yumurtalıklarımın çok iii olduğunu sölemişti bize korunmayın dedi.belirtilerini tam görüyorum(tam derken başdönmesi adet halen görmedim kasıklarımda aşırı ağrı belime dahi vuruyo hep uyku hali).doktora erken diyede gitmekten çekiniyorum.ya diğeri gibi düşürürsem diyorum. çünkü diğerinde yaptığım hata devlet hastanesine acile gitmiştim ve beni ordan alltan ultrasona sokmuşlardı yarım saat boyunca beni kurcaladılar aletin hepsini soktular ben ondan düşürdüm die tahmin ediyorum.ONUN ıÇıNDE DOKTARA GıTMEK ıSTEMıYORUM DıYORUMKı ÖNÜMÜZDEKı AY 10'u GıBı GıDEYıM DıYORUM....acaba çok geçmi?

biraz erken oldu etrafımdakilerde kendini toplasaydın dio ama ben kendimi çabuk topladım ve doktorumda hazırsan sorun olmaz demişti

dileksed canım düşükten sonra hamile kalabilmen ihtimali var tabi, bi de bi şey soracam kürtaj oldun mu, kendiliğinden mi düştü

bende ilk düşüğümden sonra korunmadım 1 ay içinde ikincisine hamile kalmıştım ama onuda kaybettim inşallah sen bebeğine sağlıcakla kavuşursun.

X