Premature Bebekler Golden goat mama kullanan varmı

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Merhaba benim 5. Ayına yeni girmiş bir oğlum var arkadaşım büyük bir Bebe mağazasında çalışıyor kendisi mudur geçen yanına gittim kendisinin yeni doğmuş bebeği var ve golden Goat i bana şiddetle önerdi çünkü anne sütüne en yakın tat ve lezzet te olduğunu içerisinde( ben aptamil kullaniordum) aptamil gibi yüksek oranda şeker olmadığını gaz yapmadığını daha az ölçekle bebeği n daha çok doyacağını bebeğe zarar verecek hiçbir madde olmadığını aptamil çok şekerli olduğundan bebek nekadar versen alır dedi bu golden Goat esamama nin bile önüne geçmiş kesinlikle Bebeğinizi düşünüyor ve anne sütü alamıyor diye üzülüyorumtavsiye ediyorum saygilar

Merhaba benimde oğlum 35 te doğdu ama boy kilo için 32 ile uyumlu dendi 2 hafta o kuvezde ben preeklampsi yüzünden hastanede yattim ve Kavuştuk. 8 günde sutum zoooorla geldi doktorlar ve hemsirelerle kavga ederek süt sagdim çünkü tansiyon un hiç duzelnedi stres oluyorsun süt için dediler yasakladilar. Azda gelse süt sagdim verdim aynı anda prematil verdim 4 kilo olunca golden goat a geçtik. Şimdi 6 ayı bitiyor maşallah gelişimi iyi rutin tahlil istedi doktorumuz kalsiyum fazla cikti ve acd drop vitamin i kesti. Mama da zaten bolca d vitamini ve kalsiyum var. Şimdi 2 ye geçtik. Üzerinde yazmıyor diye mail attım firmaya 36 aya kadar 2 numara kullaniliyor mus. Önceden kaka 3 gubde 1 olurdu mama ile hergün olmaya başladı. Rahat sindiriyor sanırım. Muhallebi de yapıyorum suan için çok memnunum.

Bende bir aydir kullaniyorum kizim 4 aylik ama kilo alimi az neden acaba boyle birsey yasayan var mi hem anne sutu hem golden goat mama veriyorum

Bende bir aydir kullaniyorum kizim 4 aylik ama kilo alimi az neden acaba boyle birsey yasayan var mi hem anne sutu hem golden goat mama veriyorum

Bende 5. Aydan itibaren golden goat kullandım. Ünlü bir çocuk doktorunun tavsiyesiyle. Tabi kendimde çok araştırdım. Bu mamayı kullanan bebekler çok kilo almıyor. Çünkü diğer mamalar gibi kof kilo yapmıyor. Özellikle aptamili hiç tavsiye etmiyorum

ben de bu mamayı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bebeğim 5. ayını doldurdu dedikleri gibi fazla kilo yapmıyor ama sizin ne kadar verdiğinize de bağlı. benim bebeğim hem anne sütü alıyor hem de golden goat içiyor. ama doktorumuz geçen ay 400 gram aldığı için ek gıdaya başlattı. ama benim bebeğimde kabızlık sorunu var malesef :KK43:

Merhabalar bebeğim 9.5 aylık oldu emmesi azaldı, istahsiz bir bebek ve bu ayki kontrolde kilo kaybı vardı. Bilinçli bi anne bana golden goat mamayi tavsiye etti.Sadece iki öğün uyku öncesi ver dedi.Tereddütlerim vardı mamalar ile ilgili hiçbir tecrübem yok.Kaç numara hangi ay içindir, ölçekleri felan.Birde henüz başlamama sebebim mama versem mi vermesem mi diye kafam çok karışık.

Siteden hatırlıyorsunuzdur 34 haftalık bebeğim dünyaya geldi şimdi 5 aylık. 6.5 kilo reflü olduğunu söylüyor. gelişiminin hızlı olması için golden goat diye keçi sütünden yapılan bir mama önerdi henüz almadım var olan mamayı bitiricez ama kullanımı konusunda endişelerim var. aranızda kullanan varmı memnunmusunuz yada allerjik bi durum yaratırmı. dr umuz allerjik değil dedi ama artık her şeyden huylanıyorum ve kadın doğumcumdan sonra hiç bir dr ada tam inanamıyorum.Bu mama hakkında fikri olan varsa lütfen bilgi verirmisiniz bana.
kullandım keçi sütünden bir mama çok faydalı

Siteden hatırlıyorsunuzdur 34 haftalık bebeğim dünyaya geldi şimdi 5 aylık. 6.5 kilo reflü olduğunu söylüyor. gelişiminin hızlı olması için golden goat diye keçi sütünden yapılan bir mama önerdi henüz almadım var olan mamayı bitiricez ama kullanımı konusunda endişelerim var. aranızda kullanan varmı memnunmusunuz yada allerjik bi durum yaratırmı. dr umuz allerjik değil dedi ama artık her şeyden huylanıyorum ve kadın doğumcumdan sonra hiç bir dr ada tam inanamıyorum.Bu mama hakkında fikri olan varsa lütfen bilgi verirmisiniz bana.
ben golden goat mamadan çok memnun kaldım.kızım da beğenerek yiyor.doktoru da iyi olduğunu söyledi.kızım 7 aylık şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.şimdi de 1 haftadır sma mamayı deniyorum.onu da beğenerek yiyor değişik geldi galiba.ama golden goat mamadan da vazgeçmiyorum.karışık yediriyorum.bıkmasın diye.allerjik bir durum olmadı çok şükür.zaten özel bir mama.allerji yapmadığını söylediler.

slm canım yıllar geçti mesajın üstünden kızın kocaman olmuştur şimdi senin tecrübelerinden faydalanmak istiyorum benim kızımda 5 aylık ve emmiyor artık mama arayışı içindeyim çok iştahsız kıjım ve kilosu çok az çok üzülüyorum kilo aldıran bir mama arıyorum golden goat kilo aldırıyormu ya da iştahsızlık için ne yapılabilir

Merhaba bizde golden goat kullanmaya basliyoruz kızımın inek sütüne alerjisi varmış ve kilo alımı cok Az kullanan arkadaşlar yardimci olurmusunuz

Merhaba bizde golden goat kullanmaya basliyoruz kızımın inek sütüne alerjisi varmış ve kilo alımı cok Az kullanan arkadaşlar yardimci olurmusunuz
merhaba benim kiziminda inek sutu alerjisi var. biz neocate kullaniyorduk ama kizim bu mamayi sevmedigi icin icmiyor. siz golden goat kullandiniz mi? herhangi bir alerjik tepki verdi mi?

merhabalar. benim kizim 3 aylik oldu. ilk 1 hafta inek sutu mamasi aldik alerji yapti. sonrasinda golden goatla devam ettik. inanin cok iyi sindirimini destekliyor. kemikleri gucleniyor. cokta akilli bi bebek ben sutun faydalarini goruyorum. tabiki hersey allahtan bilemem ama ben sutede bagliyorum. arasitirdim baya faydaliymis keci sutu anne sutune en yakin sutmus. tavsiye ederim. kakasini her gun yapiyor yani sora gunde 4 5 defa su veriyorum. pek fazla gaz sancisi cekmiyor. cok memnunum

Herkese merhaba, benim oğlum şuan 5 ay 18 günlük. Bizde ilk başta aptamil, sonra aptamil conformili,hipp,sma, smilac derken en son yoğun araştırmalar sonucunda golden goatla tanıştık.goldene başladığında oglum hemen gelişti gercekten. anne sütü etkilerini görüyorum.6 aylık olmak üzere 10.5 kilo 76 cm de boy ve düşündüğünüz gibi pofuduk bi görüntüsü yok çünkü kemik gelişimi iyi.kısaca Herkese tavsiye ediyorum.

Golden goat kilo aldırıyor mu
Aylardır kullanıyorum oğlumun kilosu normal.. hiçte kilolu bebek olmadı ve iştahlı güzel yer herşeyden.. ama müthiş hareketli.. değişir yani kilolu olmasına değil de sağlığına bakın derim ..

Canım golden goat ı ben yaklaşık 1 sene filan kullandım sürekli internetten getirtiyordum hatta. benim kızımda prematüre doğmuştu hem daha faydalı olsun diye hem sindirimi biraz daha kolay diye bunu kullandım. Diğer mamalar sürekli çok fazla kabız yapıyordu. Golden goat da çok rahat değildi ama kıyaslayınca içlerinde yine en iyisi buydu.

X