bebeğim ayakkabı giymek istemiyor

yagmur26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2007
89
1
oğlum 14 aylık şuan yürümeye başladı ama ayakkabı giymeyi şiddetle reddediyor ağlıyor giydirince yaz geliyo malum çıplak ayakla dolaşamıycana göre ne yapabilirim arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaşan oldumu acaba aranızda

hayatım agır geliyordur rahatsız oluyordur bir de nasıl bir ayakkabı aldın canım sandalet tipi bişey alsaydın

henüz yazlık almadım ama bütün kış ayakkabı giydiremedim hala giymiyo üstelik aldığım ayakkabılar çok hafif patik şeklinde olanlardan ona rağmen olmuyo ya

o zaman sende yavaş yavaş alıştır benim kıızmda öyle giydiği an çıkartır ayagındna çıkartmak için elindne geleni yapar ama dışarıya çıktıgında giydiriyorum sevdiği bir yer oldugu için pek onlara yanşmıyor sevdiği şeyler ile oyalarken giydirmeye çalış

benimkide giymezdi sürekli anlattım giymezsen dışarda yürüyemezsin bak bende giyiyorum. giymezsen gidemeyiz gezemeyiz diye
şimdi gezmeye gidelim diyince geri geri gelip kucağıma oturuyor ayakkabısını giydirmemi bekliyor.
anlatmayı dene belki işe yarar

ısrarcı davrandıkça benimle inatlaşıyor yaramaz bide anlatmayı deneyim teşekkürler arkadaşlar

benım oglumda bır yasında hıc sevmıyorr bır ayagından sureklı cıkartıyor

çünkü ayakkabısız çok rahatlar bu yüzden butun telaşları ama tebessümün dedikleir dogru böyle yap sende

X