Böyle zayıfladım!!!!!

P

perijojo

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi perijojo
slmmm kılolarını veremeyen bızlerrrr guclu ve azımlı olalımmmm ben 90 kıloydum ve boyum 1.62 dusunun bu kıloda ve bu boyda bır bayan nasıl gorunur sızceeee?????sorarım sızlerekaydirigubbakcemile3neyse makaryı bırakalım ısın asıl noktasına gelelım arkadaslarr az yıcezzzzz ama sıııııkk yıceeeeezzz ben bu sekılde kış ayında olmamıza ragmen 15 kılo verdım.nasılmı sabah kahvaltıyı asla kacırmadım ama azzz.oglenden once elma ,muz,cılek,erık yada herhengı bıse bıskuvıt falan yedım sonra ogle yemegı saka demıorum ekmekte yedım ama azz sonra bır ara ogun daha mesela bır kase yogurt sonra aksam yemegıı ac durmayın arkadaslar karnınız hep tok olsun cay kahve ve bunun gıbı seylerı tuketın ve en oneemlısı bol bol su tuketınnnn-tatlicadiarzu-sa
daha bıtmedı 5 kılo daha versem ıyı olucak:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

• Konu Sahibi perijojo
2-3 ayda 15 kılo verdım ve ınanmazsınızz su ıcsem yarıyor bır yapım vardı sımdı balda ıcsem yaramıor yanı almıoorum.cunkı boyle yemeye alıstımsositososito:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

• Konu Sahibi perijojo
tebrikk ederim seni canımm...
sen bu azimle yaza fıstıkkkk gibi girersin incecikkk daha 2-3 ayın (15 kilon) var önümüzde yaza kadar

• Konu Sahibi perijojo
perijojo öncelikle tebrik ederim biraz daha açar mısın? yemek yaparken nelere dikkat ettin örneğin... anlatırsan çok sevinirim.

• Konu Sahibi perijojo
tebrik ederim arkadasim darisi bize insallah senin adina sevindim hihoyyyt

• Konu Sahibi perijojo
Takdır edıyorum 1 aydırn bende yedıklerıme dıkkat edıyorum 3 kg gıttı bıle

• Konu Sahibi perijojo
Arkadaşlar haziranda düğünüm var ve ben 74 kiloyum boyum 1-67 nolur yardım edin...diyetisyene gittim ama rejim yapamıyorum istikrar sıfır :KK43:( kafayı yicemmmm ya

• Konu Sahibi perijojo
Arkadaşlar haziranda düğünüm var ve ben 74 kiloyum boyum 1-67 nolur yardım edin...diyetisyene gittim ama rejim yapamıyorum istikrar sıfır :KK43:( kafayı yicemmmm ya

gelinlik giyceğin günü düşün ve o zamana kadar sık dişiniiii:nazar:

X