gebelikte göğsünden su gibi yapışkan sıvı gelen var mı?

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
kızlar benim bugün üçüzlerimle 9. haftam....bugün tesadüfen göğsümü sıktığımda su gibi yapış yapış sıvı geldi her ikisinden de geliyo..korktum çünkü her sıkışımda geliyo...bu ne şimdi sizde oldu mu?daha çok erken dimi?:1shok:

aslında sıkmamam gerekiyo ama alışkanlık oldu ara sıra kontrol ediyorum elim durmuyo daha ellemem ama korktum çünkü:KK43:(((

canım normal senın ucuzlerın varmış gobişinde..9uncu hafta erken sankı bıraz ama...
benım 6ıncı aydan sonra baslamıstı ufak ufak...oda masaj yap demişlerdi göğüslerıme bende ara sıra masaj yapıodum..sut inmesi için...dogum sonrası kolaylık olsun dfıe...şimdi bende ne zaman hafıf sıksam o sıvıdan gelıo yapıskan bişi canım...gayet normal...ama sıkma daha fazla cunku bebiş için en yararlı sut o ılk gelenmış tatlım...bence normal yanı ...

siribroncum renksiz şeffaf bişi mi seninki de?ama senin 6. aymış ya bukadar erken olur mu ki?kötü bişi değildir dimi?

doktoruma kesin sorcam ama ........herşeyi açık açık sölerim aslında ama bunu nasıl dicem utanarak sölicem valla...adam senin göğsünle ne işin var dicek içten içe:)))))) belki de elleme dicek:))))))
ıyyyyyyyyy rezil olcam valla...

siribroncum renksiz şeffaf bişi mi seninki de?ama senin 6. aymış ya bukadar erken olur mu ki?kötü bişi değildir dimi?

doktoruma kesin sorcam ama ........herşeyi açık açık sölerim aslında ama bunu nasıl dicem utanarak sölicem valla...adam senin göğsünle ne işin var dicek içten içe:)))))) belki de elleme dicek:))))))
ıyyyyyyyyy rezil olcam valla...

efet renksız bişi canım seffaf...ama ben bır ay daha zıkmaya dewam ettıım için yawas yawas renk deiştirmye baslamıştı benımkı sarımtırak bı renk bıle aldıydı..bende dogum sonrası hemen sutum ınsın inşallah dıe sıkıp sıkıp durduydumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3hatta ara ara yapıom gene cunku gelmıo artık tatlım..sıkınca bı kac gun gelıo ama..sor bacım sor...için rahatlasın maksat...ama normal yanı .sende bendensın pınpırıklısın anlaşılan:CüvCüv:benım bır tanede ondan belkıde 6ıncı ayda surdu kı zaten ben gebelıın basından o yana sıkmadımkı...masaja basladıktan 1,5 2 ay sora falan geldı benımkıde..kı bıde sende 3 tane var massallahhhhhh:nazar::nazar:yerimsenibencogul gebelıkte daha farklı olma ıhtımalı yuksek yani canımın içi....:CüvCüv:

siribroncum bak her yazdığımız mesajın üzerinde terazi işareti var ya...şimdi sen istediğin kişinin mesajının üsütndeki terazi işaretine tıkladığında açılan yere bir mesaj yazabiliyosun yani mesajını değerlendirmiş oluyosun bölece ona puan vermiş oluyosun...sana puan verdim yani yoruma da mesaj yazdım....muck muck...

siribroncum bak her yazdığımız mesajın üzerinde terazi işareti var ya...şimdi sen istediğin kişinin mesajının üsütndeki terazi işaretine tıkladığında açılan yere bir mesaj yazabiliyosun yani mesajını değerlendirmiş oluyosun bölece ona puan vermiş oluyosun...sana puan verdim yani yoruma da mesaj yazdım....muck muck...

saol canım ya bunu yenı ogrendım ben daha....hihoyyyt
tesekkur ederım tatlım:1hug:a.s.

kızlar benim bugün üçüzlerimle 9. haftam....bugün tesadüfen göğsümü sıktığımda su gibi yapış yapış sıvı geldi her ikisinden de geliyo..korktum çünkü her sıkışımda geliyo...bu ne şimdi sizde oldu mu?daha çok erken dimi?:1shok:
bacim senin ücüzlerin mi oluyo benim aklimda ikiz kalmis....ayy okuyunca cok sevindim valla
belki prolaktin hormonun fazla yüksektir eee nede olsa 4 canlisin
doktor randevun ne zamanki olmadi bir tel ac sor ..ama bence süt hormonunda kaynakli biseydir

a.s.bende ilk geldiğinde korkmuştum 20 25 haftalardı sanırım sonra her banyodan sonra hep geldi ilk önce şeffaf oluyo sonra zamanla sararıyor artık 37haftamdayım bazen öyle çok geliyoki göğsüm sütyene yapışıyo bu normal bişey korkmana gek yok ama sıkma canım çünkü ileride bebeklerin için en yararlı sütün ilk sütün olacak bak sana tavsiyem kakao yağıyla göğüslerine masaj yap ileride çatlama olmaması için bide sütün damarlarında tıkanma yapmaması içinmişa.s.

bir çok arkadaşımda duydum geliyormuş bu sıvı karnına sürersen çatlamayı önlüyormuş hemen sürmeye başla canım çok memnun kalacaksın

bacim senin ücüzlerin mi oluyo benim aklimda ikiz kalmis....ayy okuyunca cok sevindim valla
belki prolaktin hormonun fazla yüksektir eee nede olsa 4 canlisin
doktor randevun ne zamanki olmadi bir tel ac sor ..ama bence süt hormonunda kaynakli biseydir

elifcim ikiz diye biliyoduk daha sonra üçüncü görüldü...ama redüksiyon yaptırıp ikiye indirecez maalesef riskli olduğu için:KK43:(:-)çok üzgünüm:

elifcim ikiz diye biliyoduk daha sonra üçüncü görüldü...ama redüksiyon yaptırıp ikiye indirecez maalesef riskli olduğu için:KK43:(:-)çok üzgünüm:

ayy canim yaa bebeklerin hepsi saglikli mi peki?ücüz doganlar var sonucta sartmi redüksiyon yaptirmak.tabiki en iyisini yine doktorlar bilir ama senin gönlün elvermez ..ikisi icin dua et en azindan onlar saglikla hayirlisiyla gelsinler annesine...

elifcim sağol bebekler sağlıkı ama sonrasında erken doğum riski varmış gelişmeyip yaşamayabiliyolarmış falan falan bir sürü şey ben de ikisini sağlıkla kucağıma lmak için dua ediyorum zaten tatlım.

hakkinizda hayirlisi olsun canim yaa annelik duygusu insani saglikli düsünmekten alikoyuyo....eger ileride risk olmasi kesinse tabiki redüksiyon yaptirmak en mantiklisi
allah sana yardim etsin

X