Saç Rengi ve Saç Boyama palette bronz kahve

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar palettenın bronz kahve boyayan varmı aranızda aynı kutunun ustundekı renktenmı oluo eger varsa resim ekleyebılırmı acaba tavsıye edermısınız..sengözlerimebaksanab

Eklentiler

• $BKVM30383_138.jpg
    $BKVM30383_138.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 19.590
cnm alttaki saç rengine bağlı mesela bende hafif bakıra kaçan bi renk vardı koyu kahve ve bakır karışımı.sonra bu renge boyattım çok memnun kaldım ama bu resimdekı bıraz kızıllık var bnmki kahve ve dore rengi karşımı bişey oldu.bronz tenlede süper uyumlu tavsiye edrim hihoyyyt

gerçektende güsel bi renk ama alttaki saçın koyu renk ise pek belli olmaz önce daha açık bi tonla saçının rengini aç sonra bu rengi dene örneğin fındık kabuğu ile açabilirsin...

vallahi ben boyadımda her renge giriyor sonrasında sürekli akıyor gittikçe renk ile alakası kalmıyor kötü olmuyor ama benim istediğim renk olmuyor benim boyattığımda
herkes çok beğenmişti

benım ablam bu renge boyadı ılk zaman cok guzeldı fakat sonra aktıkca kızıl oldu ve cok deıstı rengı akarken bence kahvenın daha baska tonlarını dene

canım ben daha önce bu renge boyadım ama pek kızıllığı beklli olmadı ama aktıkça daha tatlı bi renk oldu ve kapaktaki renge yakın oldu ben biras daha kızıl olsun istiyorum yine aldım bronz kahve içine biras kızıl karıştırıcam bakalım nasıl olucak :uhm: fakat ne kadar karıştırmalıyım bilmiyorum bide saçlarım şuan açık karemel gibi bi renk nasıl olcak acababenneyaptımki

kızlar bwnim saçım böyle üzerine bronz kahve boyasam nasıl olur

s6302139.jpg

canım bende bu renge boyadım yeni benim önceki rengim açık karamel di üstüne bunu yaptım aynı resimdeki gb oldu ama arkadaşın dediği gb kızıllık var biraz resimde daha hoş oluo ve saçlarımı da hiç yıpratmadı

Saçın açık kumral veya daha açık tonlardaysa sakın bu renge boyama aralarda turuncumsu renkler oluşuyor.

acaba kızıllık olurmu!!!! bilemiyorum.. saçım küllü kumral.. bu rengi hep beğenmişimdir üstüne boyasam bu tonları elde edermiyim ve kızıllık tonu gidermi?
Fikirleriniz varsa lütfen benimle paylaşırmısınız???

alttaki renk çok önemli
iki tanıdığım boyadı aynı anda

birisi röflenin üzereine boyadı çok güzel oldu ama kutudaki resimle alakası yoktu

diğerinin saçı koyu gibiydi pek hoş olmadı koyu kızıl gibi bişi oldu
kutudakine daha yakın oldu

super bı renk ozellıkle beyaz tenlıysenız cok ama cok yakıscaktır ben acık kahverengı sacın ustune yapmıstım cok guzel olmustu aktıkca daha da guzellestı

bugun boyuca bakalım nasıl olcaksempatiksalakcinni
inşallah kızıllık olur saclarım suanda bakır

Kutudaki fotoyu değiştirmişler. Ama öncekifoto daha çok benziyor. Ben dün boyadım tam da istediğim gibi oldu rengi. Birçok denemeden sonra artık boyamı buldum

$pr_01_161_max.jpg

bende bugün aldım saçlarım karameldi aktı biraz ve baya kötü oldu bana göre...:KK67: bu akşam boyayacağım bakalım nasıl olcak tekrar yazarım.

X