Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü kumral acık küllü kumral nasıl bir renktir?

Bende açıcısız küllü kumrala boyadım gören rengine bayılıyor :)

Bende kumral boyatmak istiyorum ama çoğu arkadas koyu yapıyor demiş benim istediğim böyle sapsarı olması degil ama koyu olsun istemiyorum böyle hafif sarı dursun istiyorum ama kafam karıstı acıkcası .s

Bende kumral boyatmak istiyorum ama çoğu arkadas koyu yapıyor demiş benim istediğim böyle sapsarı olması degil ama koyu olsun istemiyorum böyle hafif sarı dursun istiyorum ama kafam karıstı acıkcası .s

saç rengin eğer koyu ise kuaföre gidip yaptırman daha iyi olur. evde yapınca turunculuk mutlaka oluyor. hoş görünmüyor.. yani ben sevmiyorum pek.

açık kumral yaparsan hafif sarımsı olur. sanırım isteidğin de o şekilde.. ama dediğim gibi eğer boya işinde iyi değilsen kuaföre gitmen daha iyi olur.

ben de açık istemiştim olmadı hep turuncu yansımalar oldu. sonunda koyu kumrla boyadım. kendi saçım da ona benzer bir renkti. ilk önce baya koyu oldu ama 3-4

yıkamada orjinal rengine çok yakın oldu..

Renk muhteşemmiş.

384301_419423738119111_888892058_n.jpg

kendim hic denemedim ama burda okumustum ; yesermeye olan saclari domates suyu yada ketcapla yikadiklarini ve öyle gectigi yazmis bi kac arkadas.. :44:

Küllü renkler riskli bence iyi bir Kuafor elinden çıkması gerek

koleston 11/1 açık küllü sarı rengine boyuyorum saçımı bu 4. kez oldu. ilk boymalarımda saçım yeşil gibi görünüyodu gözüme. zamanla alıştım şimdi yine boyadım ve şuan biraz yeşillik var :) ama hiç kafama takmıyorum çünkü 2-3 yıkama sonrasında bebek sarısına yakın bi renge dönüşüyo. ben bu renge karamel den döndüm kendim boyaya boyaya açtım . bence küllü renkler o saçtaki iğrenç turunculuğu götürmek için ideal renkler. ve koleston bu küllü renklerin uzmanı bence. diğer boyaları tercih etmeyin küllü renklerde. cilt rengim beyaz olduğu için soluk gösteriyo beni gibi geliyo bazen bnde rengimi deiştirsem die düşünmüyo deilim açıkcası. arkadaşlarımın çoğu sarı senin rengin diolar ama çoğu da siyah yada kahve yap dio çünkü ben siyahtan döndüm bu renge :) siyah karamel ve sarı :) sıralamam bu şekil yaklaşık 5 aydır da küllü sarı kullnıorum. ilk 1 haftayı kafanıza takmassanız yeşillik konusunda sonra çok güzel oluyo rengi

koleston 11/1 açık küllü sarı rengine boyuyorum saçımı bu 4. kez oldu. ilk boymalarımda saçım yeşil gibi görünüyodu gözüme. zamanla alıştım şimdi yine boyadım ve şuan biraz yeşillik var :) ama hiç kafama takmıyorum çünkü 2-3 yıkama sonrasında bebek sarısına yakın bi renge dönüşüyo. ben bu renge karamel den döndüm kendim boyaya boyaya açtım . bence küllü renkler o saçtaki iğrenç turunculuğu götürmek için ideal renkler. ve koleston bu küllü renklerin uzmanı bence. diğer boyaları tercih etmeyin küllü renklerde. cilt rengim beyaz olduğu için soluk gösteriyo beni gibi geliyo bazen bnde rengimi deiştirsem die düşünmüyo deilim açıkcası. arkadaşlarımın çoğu sarı senin rengin diolar ama çoğu da siyah yada kahve yap dio çünkü ben siyahtan döndüm bu renge :) siyah karamel ve sarı :) sıralamam bu şekil yaklaşık 5 aydır da küllü sarı kullnıorum. ilk 1 haftayı kafanıza takmassanız yeşillik konusunda sonra çok güzel oluyo rengi
Canım benim saçımda karamel rengii gibi
Bakırımsı bi renk sen direk karamelin üstüne mi boyadın 11.1 i bende şuanda koleston 11.1 var bi tane bugün de gittim koleston 6.1 aldım ama hala daha kararsızım ne yapsam diye saçımı oryalle açıp üstüne 7.1 ve çikolata kahve renklerini karıştırıp boyamıştım

X