Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü kumral acık küllü kumral nasıl bir renktir?

E

EU2

Ziyaretçi
bayanlar sacımı küllü kumral yada acık küllü kumral rengine boyatmak istiyorum ama nasıl bi renktir bu netten biraz baktım ama tam anlamadım bazı fotolarda acık küllü kumral çok sarımsı duruyor bazı fotolarda da tam istediğim gibi duruyor yani boyatıp boyatmamak konusunda kararsız kaldım,elinizde acık küllü kumral yada küllü kumral sac resimleri varsa eklermisiniz acık yapsam çokmu sarı durur bilemiyorum kikafamçokkarıştı

bence açık küllü kumrala boyat küllü kumral koyu bir renktir koyu renklerden dönüş zordur ama açığına boyatırsan istediğin gibi olmazsa bile sonra koyuya boyatır düzeltirsin olur biter

şuanki rengin ne renk? eğer açık renkse açık küllü kumral kullan normal küllü kumral koyulaştırır. ama koyuysa açık küllü kumral etki etmez normal küllü kumral iyi durur zamanla da aktıkça açılır. bende böyle oldu.

canım iki boyayı karıştır boya güzel renk çıkıyor ne çok açık olur nede çok koyu olur.ben öyle boyadım açık renk istediğm için açık küllü kumraldan fazla katmıştım.

açık kumral bu tatlım.orta kumral yaptırırsan yıkadıkça güneş vs açılır açık kumral benim sarıya dönüyo bal köpüğüne dönüyo bunu göz önünde bulundur
3_24122009133151_16761.jpg

peki kızlar benim saç rengim şuan bakır hangi kumral yapsam kapanır bide ne renk çıkar sonucunda??:sm_confused:

peki kızlar bu küllü boya saçı matlaştırıyormu?boyayanların saçı nasıl oldu?matlık varmı?

mrn kızlar saç rengimi açtırmak istiyorum koyu kahve tonunda ben deniz yıldızındaki banunun saç rengnden düşünüyorum yapan varmı...

saçımı koleston 7.1 küllü kumrala boyamıştım 1hafta sonra saçlarımın üst kısımlarının rengi yeşile döndü kuaföre gittim daha söylemeden saçların küllü boyadan dolayı yeşermiş dedi.Yeşillikten kurtulamıyorum böyle bela bir renk olamaz 2kere üst üste boyattım geçmedi hala yeşilim üstelik saçlarım berbat halde.hiçbir 'küllü'boya önermiyorum :KK45:

saçlarım turunculaşmıştı,küllü kumral denedim,evet saçlarım yeşerdi..

benim saç rengim küllü kumral rengi kendiliğinden..tonu çok sarı değil..sarı ve kumral kaırşımı gibi..

arkadaşlar bende merak ediyorum küllü renklere bayılıyorum ama her sefernde boyasamda yakalayamıyorum saçımda.. kutudaki rengi alamıyorm hiç:KK43:

küllü açık kumral ilk boyandığında aşık olunası bi renk ama sonradan akıp çirkin bi sarı olma ihtimali yüksek bende öyle oldu sonra gittim koyu küllü kumrala boayattım oda aktı orta kumral oldu tekrar gidip küllü kumrala boyatıcam küllü renk seviyorum ben :KK3:

koleston küllü kumrala boyadım saçlarımı,2 ay oluyor,kızıldı ve kızılı kapattı ama koyu bir renk oldu.bir kaç yıkamadan sonra daha doğal duruyor ama koyu oldu dediğim gibi düşünenler varsa dikkate alsınlar,onun üzerine yine koleston çikolata kahve boyadım,o hepten siyah yaptı saçlarımı,sonra araştırarak kutudakinin aynısı oluyormuş diye voıla nın çikolata kahvesinii alıp boyadım dipler aynen kutu üzerindeki gibi oldu,ama diğer yerler yine koyu (siyaha gibi diyebilirim)şimdi böyle koyu koyu geziyorum ama iyi oldu bir yerde kolestonun kutu üzerindeki resimlerine aldanmamayı öğrendim çünkü alakasız koyu bir renk oluyor..kızıl kullanırken palette kullanıyordum,biraz zaman geçsin palettenin açıcısıyla açıp saçımı üzerine yoğun bir kahve bakır düşünüyorum..sonuç olarak voılanın çikolata kahvesi güzel bir renk oluyor ama altta koyu yoksa kutunun üzerindeki gibi oluyor,koleston küllü kumralı ve çikolata kahvesi çok koyu oluyor..

ben açık küllü kumrala boyamıştım saçımı saçlarım kahverengi idi koyu da değildi açıkda açık küllü kumralın hiç bir etkisi olmamıştı saçım aynı renk olarak kalmıştı.ama boyayı sürdüğüm fırça sarı renkti resmen gri olmuştu yani birebir kül rengi :)) külü tamam ama kumralı yoktu:KK53:bu kumral çok acayip bi renk evde tutturmak çok zor saç tonu müsait olanları binde bir tutuyodur.zaten saçını boyayıpda tutturdum diyen yok hep para tuzağı bu boyalar bi kere bulaştınızmı zaten paçayı kurtaramıyosunuz.ben artık boyamıyorum valla doğalına bıraktım.:KK51:

küllü kumral rengini bende cok begeniyorumm ilerde boyatmayi düsüniyorum

slm arkadaşlar size yardımcı olmak istiyorum. bende cok uğraştım açık küllü kumral yapmak için eğer acık küllü kumral istyorsanız açık küllü kumralla açık sarıyı karıştırın ben öyle yapıyorum sacım şuan açık küllü kumral küllü kumral koyu yapıyor sarıylada karıştırısanız acılmaz o yuzden açık küllü kumrala açık sarıyı karıştırmanızı tavsiye ederim ben öyle yapıyorum unutmayın zamnla renk tutar hemn degil bikaç defa üstüste boyayın amam yıpranmaması için en az birbucuk iki ay gecsin üstünden sağlıklı ve mutlu günler.

bundan önceki yazıyıda ben yazmıştım sacım o tarfle küllü kumral oluyordu
ama açık küllü kumral tarifini kuaförümden aldım açık küllü kumral ile 11.00extra açık platini karıştırırsanız kullu açık kumral olurmuş ancan platin sacı kumral yaparmış cok yakında nasipse boyucam
ama sacınız acık bi renkse tutar koyuysa sanmam ona göre en iyisi gidin bu tonları kuaförünüzde yaptırın sağlıklı mutlu günler.

bundan önceki yazıyıda ben yazmıştım sacım o tarfle küllü kumral oluyordu
ama açık küllü kumral tarifini kuaförümden aldım açık küllü kumral ile 11.00extra açık platini karıştırırsanız kullu açık kumral olurmuş ancan platin sacı kumral yaparmış cok yakında nasipse boyucam
ama sacınız acık bi renkse tutar koyuysa sanmam ona göre en iyisi gidin bu tonları kuaförünüzde yaptırın sağlıklı mutlu günler.

cnmm foton varsa yada sadece sacnn fotosunu cekıp koyarmsn benmde saclarım sarı kendı sacım acık kullu kumral renklerındeydı o renge gerı donmek ıstıorum ama kımı yapmayn dıo kımı yapın karrsız kaldım fotonu gorursm sacınn yada sacınn rengınde bı foto onerrsen aklmda netlesmıs olur

saçlarım şuan kendi renginde. kumral. ne koyu ne açık.

açık küllü kumral nasıl yapablirim kuaföre gitmeden? avatarımdaki gibi tonlar

X