Sivilceli Ciltler clen and clear yenı nemlendırıcı cıkarmıs sıvılce ve kırmızı lekeler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bir hafta dene bakalım nasıl olacak... bizi bilgilendirirsen seviniriz:) genelde clean&clear i kullananlar ürün geneli pek memnun deiller bende almayı düşünüyordum pek faydası yokmuş sanırım....

bir hafta dene bakalım nasıl olacak... bizi bilgilendirirsen seviniriz:) genelde clean&clear i kullananlar ürün geneli pek memnun deiller bende almayı düşünüyordum pek faydası yokmuş sanırım....

ok bılgılendırecem muhakkak ama su gubu bır nemlendırıcı tarcınlı felan bıraz yakıyor ama gecıyo

1 hafta oldu henuz sıvılce yok surunce hafıf yakıyor hala ama dıger nemlendırıclıer gıbı katman olusmuyor emıyor hemen

ben clean and clearin siyah nokta temizleyicisini toniğini jelini falan kullanmıştım yıllar yıllar önce, ama beğenmiyorum içinde alkol var sonuçta ve cilde zarar verdiğini düşünüyorum. En ufak bir şikayetiniz bile varsa bence cilt doktoruna gidin o size önderi de bulunsun

urun-ozellikleri

O zaman ben bu üründen çok memnunum valla.Bunu yeni bir ürün sanmıştım bunuda deneyim dedim.Artık nemlendiricimi kullanmaya devam edecem.Gerçektende kızarıklıkları ve akneyi önlüyor.Bende bayağı işe yaradı.kaydirigubbakcemile2

Bu linkte hem ürün açıklaması var.Resimlere tıklarsan resmini de görebilirsin.Ben kullanıyorum yaklaşık iki aydır çok faydasını gördüm alkisalkisalkis ama herkesin cilt yapısı farklı.Eowyn umarım senin işine de yarar. kaydirigubbakcemile5

ben kullandım içbi işe yaramadı artı bu markanın her ürününü kullandım başta işe yarıyo sanıyosunuz cilt ilk defa yiyince şahane bişeymişgibi görünüyo ama bir iki hafta sonra tamamen kurtulmayı beklerken yada etkisini göstericeğini düşündüğünüz zaman bide bakmışınız aslında hiçte bi değişiklik olmamış

X