Yikiklarimin uzerine bir insaat dikebilirmiyim?

G

Gurbetcikiz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Gurbetcikiz
Kizlar,
Ask acisi cekenler bolumune ‘ Biktim bu dengesizlikten’ diye bir konu acmistim, onunla alakali aslinda..

O kisi kafamdan atmak istiyorum ama atamiyorum, bana ruhsal anlamda o kadar zarar vermesine ragmen, hala ona karsi sevkat merhamet ve sevgi hissi var icimde. Sonucta o bu hayatimi paylamak istedigim insan idi. Tamam nasip degilmis olmadi, ama icim icimi yiyorum su anda. Kendisi kotu bir ameliyat gecirdi ve ona bir gecmis olsun bile deme cesareti bulamadim, cunku beni aciz bilsin istemiyorum onsuz yapamadigimi dusunmesini istemiyorum, cunku hep ben hep ben adimlari attim. Tamam boyle hayat memat meselesinde karsilik beklenmez ama elim telefona gitmiyor, aslinda onu uzaktan gormek isterim ama aramizda 200 km mesafe var o sorun degil, yollar asilir ama ya ummadigim bir tepki verirse, belkide bir ihtimal sevinip boynuma atilacak. Hadi artik hayatinda biri var ise onun? Emin degilim ama baska birini seviyor olabilir, off kafayi yiyecegim.

Su an gorustugum biri var ama ona karsi icimde en ufak bir kipirti dahi yok, yani onun bana karsi var ama ben su anda tepkisizim.
Yikiklarimin uzerine bir insaat dikemem dimi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
sanda senin hayatındaki insanada yazık be gülüm senağlamabence hemn kararını verip ya kalbinin yada mantığının yolunu seç.seçeciğin kalbin olacaksa o yıkıntıları ve molozları kladırıp aynı alana daha sağlam daha ölçülü bir bina kur inşaatçı tavsiyesihihoyyytdilerim herşey gönlünce olur

canım benim bir kaç hafta yeni bir erkek arkadaş için çok erken değilmi...keşke biraz duygularını ve mantığını dinlendirseydin daha sağlıklı karar verebilirdin..ayrıca geçmiş olsun demen arkadaşına acizliği değil senin iyi niyetini gösterir diye düşünüyorum ben..

..............

hımmmmmm, tatlım yasın kac merak ettm ?
ne kadar süre cıktınız bu eskı erkek arkadasınla?
sımdı onun amelıyatına gecmıs olsn demezsen sonra hep demedıgın aklına takılacak ıcıne dert olacak
bır kısa mesa j atabılırsın,

amelıyat olmussun duydum gecmıs olsun demek ıstedım umarım ıyısın . ıyı gunler.

bu mesajı at derım bana kalırsa sen de kurtulmus olursun bu gecmıs olsun dılegı derdınden hem gorevını de yapmıs olursun kin beslıyor gibi gorunmezsın

dıger duruma gelırsek, bırak zaman gostersın zaten telefonda gorusuyormussun acele olması gereken bır konu yok gıbı duruyor........

yaşın kaç ne kadar cıktınız baska hıslerın neler ona karşı ?

........

.........

okudum dıger konunu da tatlım ondan sana şu an ıcın yar olmaz,
bagımlılık korkusu
evlılık korkusu
uzun ılıskı korkusu
bunlar hep Türkiyedekı genclerın zırvalıkları, zırvalık dıyorum cunku doyumsuzlar, önce kız arkadaslarının tamamen kendılerının olmasını ıstıyorlar sevıyor sayıyorsun tapıyorsun tabırı cazıse sonrasında da ay ben baglanamıyorum deyıp kacma gırısımıne gırıyorlar,
sen cok mukemmelsın ama sana layık deyılım!!!! bu zaten en cok söylenen ve en baglayıcı olan c an alıcı söz

adam gıbı ayrılamıyorlar bıle,
hala sana baglı bagımlı sevıyor gıbı görunuyorlar,
aslında altında yatan baska sebepler vardır sekerım,
belkı parasız belkı senın paran yok belkı aılesı senı kabullenmeyecek belkı guzel gelmıyosun belkı sana doymustur belkı belkı belkı
abartılı bır baska konu vardır emın ol, ama sana hala telefon açıp
ay caım karar veremedım sevıyorum aslında ama layık mı deyılsın nedır anlamadım dıyor
buna şerefı olmayan bıle dıyoruz bız Türkiyede, sen de oyle tatlı anlatmssın kı ıcım parcalandı dedım cocuk sevıyor bu kızı
eee madem sevıyor ve ayrılıyor,
sonra anlıyorum kı aslında cok alısıldık bır konu bu,
kandırma davası, kızım senı hala sevıyorum ayagı cekıyor bosversene,
ayrılan o degıl mı, kendı yuzsuz senı kırmayacam dıye dusunup arkadasına soyluyor ne terbıyesızlık
gercegı gör bence salla gıtsın ne gecmıs olsun kartı atma kart mart. kapa konuyu
abla nasıhatı

boşver gitsin hayatından çıkar at geçmiş olsun desen nolcak ne olsa durumu iyi dimi bence hiç bişe yapma onunla ilgili bişeyler duyma hiç bi şekilde görüşme uzaklaş ondan ve çok mutlu olacagını göreceksin kaydirigubbakcemile2

X