Zeytin çekirdeği mucizesi...

BenLiLa

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
4.200
29
alınti.....

Arkadaşlar kendi hayatımda ve yakınlarımın hayatında yaklaşık 5 yıldan beri denenmiş olan
ve hiçbir yan etkisi olmayan mucizevi bir tedavi yöntemini paylaşmak istiyorum.

Yıl 2003 te ben hemeroid ameliyatı için gün almış ameliyat gününü beklerken o günlerin çabuk geçmesi ve bir an önce çektiğim acılardan kurtulmak için günün 24 saatini dua ederek geçiriyordum.

Midemde gasrtrit,bağırsak tembelliğine bağlı kabızlık ve buna bağlı olarakta hemeroid vardı ve bunlar çok ilerlemiş bir durumda idi...

Her ne yersem yiyeyim boğazıma kadar bir yanma ve çok şiddetli sancılar çekiyordum...

Bir gün arkadaşlarımdan birisi ile kahvaltıda buluştuk ve o iştahla çeşitli yiyecekleri yerken ben çay içerek her zaman olduğu gibi kahvaltıyı geçiştirmeye çalışıyordum...

Bu durumu görünce neden yemediğimi sordu ben de ona ayrıntıları ile çektiğim sıkıntıları anlatınca bana zeytin çekirdeklerini çıkarmayıp yutmamı söyledi,önce şaka yaptığını sandım ama onun çekirdeklerin hiçbirini çıkarmayıp yuttuğunu görünce inandım.

Ben de kahvaltıya başlayıp çekirdekleri yutmaya başladım.

Çok ilginçtir yıllardır sabah kahvaltılarını çay içerek geçiştirdiğim halde boğazıma kadar yanmalar hissetmeme rağmen, o gün midemde yanma olmadı kahvaltıdan taklaşık yarım saat kadar sonra midemden saf zeytinyağı kokusu geldiğini hissettim..

Arkadaşıma midede çekirdeğin erimeyeceğini zaten rahatsız olduğumu söylediğimde, bana mide özsuyunun zeytin çekirdeğini çok kısa bir sürede parçalayarak saf zeytinyağına ve şifalı yağlara ulaşıldığını, geriye kalan posanın ise bağırsakları onarararak rahatlattığını dolayısı ile kabızlığın ve hemeroidinde tedavi olduğunu yanı sıra, damar sertliğinden hazımsızlığa kadar bir çok derde şifa olduğunu da söyledi..

ılk önce bütün bunların hayal olduğunu düşünmeme rağmen, bu konuda şifa bulmak için katlandığım eziyetleri hatırlayınca bunun çok daha kolay olduğunu düşünerek çekirdekleri yutmaya devama ettim ...

ilk 15 günde midemdeki yanmalar ve gastritin yumuşadığını ve yok olduğunu,hemeroidimin verdiği ızdırapların son bulduğunu gördüm.Her geçen gün onlarca zeytin çekirdeğini yutarak sağlığıma biraz daha kavuştum.Bu arada ameliyatımı iptal ettim ve halen bu mucizevi ve hiçbir yan etkisi olmayan ilacı yutmaya devam ediyorum.3 Aylık bir sürenin sonunda cildimdeki matlığın yerini bir parlaklık ve bütün ıozdıraplarımın yerini bir mutluluk aldı.

Yaklaşık 6 seneden beri etrafımda bu dertlerden muzdarip olan onlarca kişiye tavsiye ettim ve hiç firesiz hepsi de şifa buldu,inanın benim 5 ve 11 yaşlarında iki oğlum var onlar bile yutarlar yedikleri zeytinlerin çekirdeğini.

Arkadaşlar sonsuz şifa kaynağı bir ilaç, hiçbir yan etkisi yok, ben yıllardır taştan sert şeyleri bile eritiyorum ve hiçbir sıkıntım kalmadı inanın migren ağrılarında bile çok mükemmel sonuçlar veriyor.
Yapmanız gereken şey yediğiniz tüm zeytinlerin çekirdeklerini yutmak, sayı sınırı yoktur.
Yalnız zeytin meyvesini çiğneyip çekirdeğini yutun, zira meyveyi olduğu gibi yutarsanız mide zeytinin dışındaki ince zarı eritemiyor ve olduğu gibi dışarı atmaya çalışıyor.
Ve size hiç bir yararı olmaz

Meyve bölümünü yedikten sonra kalan çekirdeğini yutacaksınız.

Bana sadece Allah razı olsun derseniz yeter, biz onlarca insan bu olayı tüm çevremize yayıyoruz herkes istifade etsin, hem çok ucuz hem çok etkili, kalın sağlıcakla...

alınti.....

ben yinede kaynağı ekliyim arkadaşlar dediğim gibi bu yazı sadece bir alıntı ben sadece silerle paylaşmak istedim....
kaynak :http://www.webhatti.com/genel-saglik/434498-zeytin-cekirdegi-mucizesi.html

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: gve
Peygamber efendimizinde zeytin çekirdegi yuttugunu duymustum.Yani bu bir sünnet.

Son düzenleme:
Sahiden çok ilginçmiş...Midede erimeyeceğini düşünürüdm ben de çekirdeklerin hep:))

biraz araştırdım da....
bogazdan mideye inene kadar eriyormuş
hazmı en kolay gıdalardanmış
ay daha neler duyacağız
Allahım ne büyüksün yaa.....

bende de mide sorunu var yarından tezi yok başlıyorum çekirdek yutmayasengözlerimebaksanab

Doğada yaratılan hiç bir şey sebepsiz değilmiş zaten muhakkak bir derde devadır.Zeytine bayılırım zaten deniycem. Teşekkürler paylaşımın için.

gerçekten çok ilginçmiş. bende aynı dertlerden şikayeciyim.
her türlü zeytini yiyemem ama bundan sonra hem yiyeceğim hemde çekirdeğini yutacağım

ayy benım 2,5 yasındakı oglum zeytın cekırdegını hep yutar yutarkende endıselenırdık hep bı zararı olur dıye:1shok:agzım acık kaldı valla ee bızde yutcaz artıkkaydirigubbakcemile3 paylasımın ıcın tsekrler:1hug:

ilk defa duyuyorum hakaten ilginçmiş faydalı bir paylaşım olmuş tşkler

oğluma dedimki burdan okuyup zeytin çekirdeği çok faydalıymış tamam anne biz yiyelim sen çekirdeğini yut dedi:)yaşı24

kızlar sakın denemeyin ben de 3 tane yuttum karnım şişti ve tv de doktor bağırsağı delebilir ve mide eritmez çekirdeği dedi aman dikkat edin

Aynı yazıyı ben de eklemiştim.Ama aynı gün gazetede gördüğüm bir haberde "son zamanlarda zeytin çekirdeği mucizesi adı altında internette dolaşan bilgilere inanmayın incebarsağınıza çok büyük zarar verebilirsiniz" yazıyordu......
Kullananlar bunu da göz ardı etmesin lütfen..

evet peygamber efendimizin hadisinde de günlük yedi zeytin yenmeli ve çekirdeklerinin yutulması gerektiği bdlirtiliyor.

X