Dudak Üstü Sorunu???

• Konu Sahibi Eylül Çiçeği
:84: arkadaşlar epilasyon yayını daha da kolay hale getirdiler süper işe yarıyo valla her ewe lazım :21::KK16: XXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
sir ağda bantları sarkma yapmaz kullanmasını bildikten sonra çokda pratiktir en ufak tüyleri bile alanlar var benden söylemesi cnm
Ya kızlar ben dudak üstümü yani bıyıgımı iple aldırıyorum kuaförde,ama zırt pırt kuaföre git felanda off çekilmiyor...Evde kendim yapabileceğim bişi arıyorum mesela agda bantları? Sir agda sarkma yapıyormuş zamanla...Ağda bantları nasıl sizce??

sana birde tanaçan bant ağdasını öneririm yüz için olanları 3 tl tüm vucüt için 5,5 tl canım
valla ben su bantlarla hic yapamadim,cekiyom,cekiyom killar oldugu gibi duruyo,ben cimbiz kullaniyom,,,,,,,,,,

yeni başladıysan özellikle sir ağdaya başla canım kıl köklerin kurusun
ya arkadaşlar 16 yaşındayım ilk defa dudak üstü tüylerimi almaya çalıştım iple fakat çekilir gibi değil çok acı veriyor.sanırım ilk kez almamın da etkisi var ve dayanamıyorum.annem almamamı alırsam daha fazla çıkacağını söylemişti bu yüzden ondan da yardım isteyemiyorum istersem ben sana demiştim diyecek biliyorum.fakat kötü görünmesinden rahatsız oluyorum.insanın kendine güvenmesi çok önemli bence.:a015::a015::a015::a015::a015:senağlamasizce ne yapmalıyım nolur yardım edin bana çok çaresizim.

bu sorunu çoktan çözdük bence :)) google: epilasyon yayı
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

cımbıza kesinlikle hayır diyorum arkadaşlar, kaşlarınızı düşünün nasıl çıkıyıor sert ve koyu renk , bi süre sonra bıyıklarınızda öyle olur , bence sakın cımbızla almayın

ben sürekli kullanıyorum bu yayı çıkan tüyler sert çıkmıyor tavsiye ederim arkdaşlar hemde pratik :KK66:

ya kızlar geçen gün düşünürken aklıma geldi jöleyi sürekli sürdüğümüzde saçımız inceliyor ve dökülmeye başlıyor değil mi? Peki biz bu jöleyi istenmeyen tüylerimize sürsek ne olur sizce? Bioder ,karıca yumurtası kremi ve yağı kullandım ben malesef çok az etkisini gördüm uzun süre kullanmama rağmen :KK43:

ya kızlar geçen gün düşünürken aklıma geldi jöleyi sürekli sürdüğümüzde saçımız inceliyor ve dökülmeye başlıyor değil mi? Peki biz bu jöleyi istenmeyen tüylerimize sürsek ne olur sizce? Bioder ,karıca yumurtası kremi ve yağı kullandım ben malesef çok az etkisini gördüm uzun süre kullanmama rağmen :KK43:

canım süper düşünmüssün :))))) ama unutma jöleden sonra sertleşen tüyler nasıl olacak :)))))))))))))))))))))

kızlar epilasyon yayını bende almıştım 1 sene kadar önce sırf pratik die ama cımbız we o kıl köklerini kesnlikle kalınlaştıırp sertleştirio uzun süre kullanınca ben böle olduğunu farkednce bıraktım ayrıca çokda canımı yakıodu benm en iyisi ip sanırım ağdanında sarkma yaptığını düşünürsekk en azından lazer yaptırana kadar :KK52: :KK34: :95:

kızlar epilasyon yayını bende almıştım 1 sene kadar önce sırf pratik die ama cımbız we o kıl köklerini kesnlikle kalınlaştıırp sertleştirio uzun süre kullanınca ben böle olduğunu farkednce bıraktım ayrıca çokda canımı yakıodu benm en iyisi ip sanırım ağdanında sarkma yaptığını düşünürsekk en azından lazer yaptırana kadar :KK52: :KK34: :95:

aslında lazer kesin çözüm ama ben bazılarında lazerden sonra yine çıktıgını hatta farklı yerlerdede çıktığını duydum

walla size önerebileceğim tek site başka bilmiyorum yeni bir üründe çıkartmışlar üstelik dahada pratik

üstelik yeni bir ürün daha çıkartmışlar çok daha pratik

XXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bu ağda bantlarından alıyorum minik şeritler halinde kesip kullanıyorum şipşak halloluyo; bi kutu da uzun zaman gidiyor hem pratik hem ucuz.
sarkma vs de hiç olmadı nerdeyse 10 senedir böyle alıyorum.
bıyık kısmımı iyice gerdirip yapıştırıp çekiyorum btti gitti:KK8:

bantlar tahris ediyor ve sivilce cikiyor bende memnun degilim hatta erken kirismasina sebeb oluyor iple bende ögrenmem gerek en iyisi o

ya kızlar size birşey söylücem çok iğrenç olduğunu biliyorum ama ben tüylerimi aldıktan sonra idrar sürdüm epilasyon yaptığım yerlere bu ay ve epilasyon yapalı 3 hafta olmasına rağmen çok az çıktı çıkanlarda yumuşak,incelmiş ve biraz rengi açılmış tüylerin ve özellikle göz altımdaki yağ bezeleri küçülmeye başladı ve burnumdaki siyah noktalarında geçtiğini fark ettim :) iğrenç olsa da sonuçlar süper :))))))))))))))))))

ben bu ağda bantlarından alıyorum minik şeritler halinde kesip kullanıyorum şipşak halloluyo; bi kutu da uzun zaman gidiyor hem pratik hem ucuz.
sarkma vs de hiç olmadı nerdeyse 10 senedir böyle alıyorum.
bıyık kısmımı iyice gerdirip yapıştırıp çekiyorum btti gitti:KK8:

ben de böyle alıyorum.. çok kolay oluyor..
aldıktan sonra biraz pütür pütür oluyor ama sonra geçiyor..
cımbızla alamıyorum çok acıtıyor.

X