Dudak Üstü Sorunu???

E

Eylül Çiçeği

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Eylül Çiçeği
Ya kızlar ben dudak üstümü yani bıyıgımı iple aldırıyorum kuaförde,ama zırt pırt kuaföre git felanda off çekilmiyor...Evde kendim yapabileceğim bişi arıyorum mesela agda bantları? Sir agda sarkma yapıyormuş zamanla...Ağda bantları nasıl sizce??

ağda bende tahriş yapıyo iple alıyorum ben internette war iple almanın videoları ordan öğrenebilirsin bence

Ağda bantları kullanışlı bence.
Ben senelerdir lapiden kullanıyorum.Çok memnunum.
Bulunması biraz zor olabiliyor ama bulduğun zaman birkaç kutu alırsan,o baya bir ay idare ediyor zaten.

valla ben su bantlarla hic yapamadim,cekiyom,cekiyom killar oldugu gibi duruyo,ben cimbiz kullaniyom,,,,,,,,,,

canim ben iple aliyorum gayette memnunum.tavsiye ederim

yada agda ile almak icin baya uzamasini beklemek lazim,oda olmazki,nasi bekler insan,
kisa killari almiyo,,,onun icin cimbiz,,,,yerimseniben

ben pratik bi epilasyon aleti kullanıyorum 1 tlye almıştım üstelik hihoyyyt bildiğiniz kalın bi yay..iki ucundan tutup yukarı doğru yuvarlıyorsunuz kısa uzun hepsini çekip alıyor..ve cımbızdan daha az can yakıyor..nerde satılıyor bilmiyorum ama epilasyon yayı die sorabilirsiniz..

ayy çok pratik bişe gibi geldi bu epilasyon yayı:lepi: kırmadan alıosa hepsini mutlaka edinmek lazm:dance:bende kendim iple alıorm ipin bi ucunu çekmece nin sapına bağlıormkaydirigubbakcemile3 o yönden bi şikayetim yok ama 2 gün sonra siyah gbi görünüo dudak üstüm hafif hafif kırıyomuyum acaba alırken bide bu sorun olmasa rahat etsem püfff

ayy çok pratik bişe gibi geldi bu epilasyon yayı:lepi: kırmadan alıosa hepsini mutlaka edinmek lazm:dance:bende kendim iple alıorm ipin bi ucunu çekmece nin sapına bağlıormkaydirigubbakcemile3 o yönden bi şikayetim yok ama 2 gün sonra siyah gbi görünüo dudak üstüm hafif hafif kırıyomuyum acaba alırken bide bu sorun olmasa rahat etsem püfff
sırnaşık şey çekmecenin sapına mıı...ben de iple alırken bacakarama sıkıştırıorum :roflol:
anneme aldım aslında o yayı..bana ikdebir dua edio..tüm yüzünde kullanıomuş çok rahat etmiş..

evet bende o yaydan bahsedicektim bulunduğum yerde salı pazarı yada birmilyoncu diye geçiyor bu yayların bulunduğu yerkler aklınızda olsun varsa 1 milyonculara bakın :)

ya arkadaşlar 16 yaşındayım ilk defa dudak üstü tüylerimi almaya çalıştım iple fakat çekilir gibi değil çok acı veriyor.sanırım ilk kez almamın da etkisi var ve dayanamıyorum.annem almamamı alırsam daha fazla çıkacağını söylemişti bu yüzden ondan da yardım isteyemiyorum istersem ben sana demiştim diyecek biliyorum.fakat kötü görünmesinden rahatsız oluyorum.insanın kendine güvenmesi çok önemli bence.:a015::a015::a015::a015::a015:senağlamasizce ne yapmalıyım nolur yardım edin bana çok çaresizim.

bende iple alıyorum 20 cm gibi koparıp uçlarını bağlıyorum.10 kere kıvırıyorum ve iki elimi kullanarak alıyorum hiç kırmıyor ve her an ev rahatlığında kendim alabiliyorum.

ben bacak haricinde sir ağda kullanmayı sevmem ama dün azaltsın diye sir ağda bantıyla dudak üstünü alayım dedim. unutmuşum meğersem nasıl acıyormuş, bir de kıpkırmızı oldu acısı geçmedi 2 saat cildim çok hassaslaşmış. hepsini de almadı zaten. aman tövbe bir daha sir ağda yapmam. bence en iyisi iple insan kendi alınca ne o kadar acıyor ne de iz kalıyor hem de tüy müy kalmıyor hepsi alınıyor...en iyisi ip

canım bende yay kullanıyorum çok da memnunum.
maşallah benim bıyıklarda pala gibi 2 günde 1 o yay ile alıyorum çok da iyi oluyor.
kim o aleti icat ettiyse ellerinden öpüyorum

peki o yayla alırken acı seviyesi nasıl ip gibi mi?

ilk başta ip gibi acıyordu ama sürekli aldıkça acı da azalıyor.

Ben doktor eldiveni ile alıorm...azaltıyor diğerleri gibi yaymıyor

bende yayla alıyorum artık rahat oluyor
tavsiye ederim 1tl ye almıştım
önce pek yapamadım da sonra alıştım şimdi hızlı bişekilde alabiliyorum

ya arkadaşlar 16 yaşındayım ilk defa dudak üstü tüylerimi almaya çalıştım iple fakat çekilir gibi değil çok acı veriyor.sanırım ilk kez almamın da etkisi var ve dayanamıyorum.annem almamamı alırsam daha fazla çıkacağını söylemişti bu yüzden ondan da yardım isteyemiyorum istersem ben sana demiştim diyecek biliyorum.fakat kötü görünmesinden rahatsız oluyorum.insanın kendine güvenmesi çok önemli bence.:a015::a015::a015::a015::a015:senağlamasizce ne yapmalıyım nolur yardım edin bana çok çaresizim.

aynı durumdayım ben 15 yaşındayım daha öce konuda açmıştım bıyık diye.alcam yazdım ama aldırmaya gittik sonra vazgeçtim gözükmğyo falan dediler,aldırma pişman olursun dediler.

aldırınca çabuk çıkar diye korkuyorum annemde pişman olursun fala diyo napsam bilmiyorum

aynı durumdayım ben 15 yaşındayım daha öce konuda açmıştım bıyık diye.alcam yazdım ama aldırmaya gittik sonra vazgeçtim gözükmğyo falan dediler,aldırma pişman olursun dediler.

aldırınca çabuk çıkar diye korkuyorum annemde pişman olursun fala diyo napsam bilmiyorum

ya ama her ne kadar görünmüyor deseler de ben göründüğünü biliyorum ve görünümünden rahatsız oluyorum.dış görünümüme önem veren biriyim.ve tam olarak kendime güvenmek istiyorum.fakat iple çok acı veriyor.(canım çok tatlı heralde :))o yüzden ağdayla denemeye karar verdim.
bilmiyorum doğru mu...?:sm_confused::uhm:

X