Siz nasıl davranırdınız?Yardım edin lütfen..

E

EU2

Ziyaretçi
Bayanlar bu anlatacağım olay tekrarlanırsa bana ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olmanızı istiyorum.. böyle bi durumda nasıl tepkiler vermeli? ben afalladım doğrusu..orada bişey yapamadığım için hala aklıma geldikeçe sinirlerim bozuluyor..

Eşimle birlikte çalışan yani ortağı ,ailecek görüştüğümüz yaşıtlarımız olan arkadaşlarımızın evine gittik ..hani çok soğukların olduğu dönemde ewinin salonu büyük olduğu için çocukları üşümesin diye küçücük bir çocuk odasını oturma odası yapmıştı arkadaşım..tanışalı çok uzun olmadı(1,5 sene falan)ama çok sewdiğim iyi kafa uyuşturduğum kaynaştığım bir arkadaş..kaydirigubbakcemile5işin kötü tarafı çevremde başka bu kadar anlaştığım başka bir arkadaşım daha yok..neyse konuya geleyim..gittiğimiz gün eşim ve ortağı işleri gereği çalışıyorlardı o küçük odada ..ardaşımla bende mutfakta havadan sudan sohbetler edip yemek hazırlıyorduk.son hazırlıklarımızıda yapıp odaya eşlerimizin yanına gittik..onlarda çalışmaya ara verdiler..benim eşimde çok esprili bir insan olur bu tür ortamlarda..sohbet edip gülüşmeye başladık..mutfaktayken havadan sudan konuşan bu kişi nne zaman eşlerimizle bir araya geklsek lafı sürekli döndürüp dolaştırıp cinselliğe ve kendi fiziki özelliklerine getiriyor.(bu arada benim fiziğime ulaşmayı çok istediğini söyleyip duruyo.sürekli spor diyetlerle kafayı yemek üzere.baya bi kilo fazlası var.ayrıca benimkullandığım bütün kozmektikleri sorup öğrenip hemen alıyor.) arkadaşım bayacada rahat bir bayann.giydiği kazağın yakası çok açık değildi ama o küçük odada ben eşinm ve onun eşi sıralandığımız kanepenin karşısında o tekli bir puf koltuğunda bacaklarını açmış sallayarak oturken bi yandanda nedense sürekli eğilerek göğüslerini göstemeye çalışıyordu.beceriyorduda neredeyse eşim ve ben göğüs uçlarına kadar gördük.:1shok::eek: sonrada bi baktım ki ayakalarını sürekli sıkılmadan eşime doğru uzattığı için herhalde..eşimin ayağı onun ayağının üzerinde.. .kafamçokkarıştı:çok üzgünüm:hani yanlışkla olsa bile insan çeker ama ikiside bundan memnunmuşçasına öylece en az bi yarım saat oturdular.eşim bu hareketi bana yaklaşmak istediği ama kalabaklık ortamlarda yaklaşamadığı zamanlarda yapar.ayağıyla ayağımı sever yani..(bu arada eşim biraz alkollüydü ama bilinci yerindeydi.ayrıca çok çekici ve yakışılklı bir erkek hiç deil.hatta hala benim onu nasıl beğenip ewlwndiğime hayret eden akrabalarım var.ama çok sıcak kanlı sewimli,espirili bir insan ..gönül bu işte ..ben çokk sewiyorum kocamı yaa..bunuda belirteyim)ben çok rahatsız oldum tabii bu durumdan ama nasıl bir tepki vereceğimi o anda bilemedeim .çok affalladım yani. belki size göre ne var canım bunda diyebilirsiniz,önemsiz olduğu yada benim kıskançlıktan abarttığımı sanabilirsiniz ama gerçekten ben hiç kıskanç biri değilimdir.ama hareketlerin tamamına şöyle uzaktan bi bakıncada aklıma kötü şeyler geliyor.ama ne arkadaşıma nede eşime konduramıyorum..arkadaşımın ne maksatla yapğtığını gerçekten anlamış değilim..bundan uzun bi zaman ikisinede bahsetmedim, ama geçen gün konuyu eşime anlattım Allah alah ne zaman ya ben hiç öyle bişey hatırlamıyıyorum dedi bıyık altındanda sırıtarak.:kızgın:o zamandan beri bir araya fazlaca gelmemeye dikkat ediyorum en azından eşimle birlikte..ama tamamen görüşmememiz imkansız çünki eşlerimiz birimizin ewinde bir araya gelip çalışmak zorundalar..ne olur bunlardan siz ne anladınız,benim göremediğim birşeylermi var,nasıl tepki veriirdiniz ,tekraralanırsa ne yapmalıyım yazın lütfen..öneri ve görüşlerinizi bekliyorum..:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ay bu nasıl birşey ve siz bu kadar şeye hala sesinizi çıkarmadınız mı benneyaptımki
Ben çoktan o ortamı terk erder eşime de ağızının payını verirdim..
Ne demek ayağının üzerine ayağını koyacak eşim de tepki vermeyecek...:kızgın:

Kıskançlık değil ki bu arkadaşım..
Düpedüz terbiyesizlik..:kızgın:
Eşinizle konuşmadınız mı?

Eşimin ortağı diye samimi olmayın.İlla ki anlattığınız konu için bu yorumu yapmadım.Ortaklıklarda yüz göz olan insanlar sonra birbirlerinin aile hayatlarına bile karışabilir.Bu birincisi,belki de en önemlisi.
O kadının yaptıkları da pek pervasızca canım.Ne demek eğilip kalkacak,ayağı eşimin ayağının üzerinde gezecek.
Hiç muhattap olmayın böyle tiplerle.:nazar:

Bence sen çok fazla iyiniyetlisin, yada kondurmak istemiyorsun arkadaşım.
Kesinlikle tepkini koy, görüşmek istemediğini de belirt..
Bence bayan arkadaşınıza da niyetini sorun....
Hiç çekinmeyin, utanması gereken biri varsa O çünkü.

Eşlerimizle bir araya geldiğimizde lafı dönüp dolaştırıp cinselliğe getiriyor demişsiniz.
Lafını sözünü bilmeyen,oturup kalkmasına dikkat etmeyen bir kadınla niçin arkadaşlık ediyorsunuz o zaman ?
Ayrıca eşiniz sizin gözünüzün önünde nasıl böyle davranabiliyor nasıl bir cesaret bu ?
Ciddi bir şekilde oturup konuşmalısınız bu konuyu,rahatsızlığınızı belirtin.
O kişiyle aranıza da bir mesafe koymalısınız bence.

Bu kadının öz be öz ! kocası ne halt ediyor ? :nazar:
Ben onu merak ettim doğrusu.Çok üzgünüm çoook

Ayy bu nedır boyleee???kıskanclık falan degılkı ben hıc kıskanc bı ınsan degılımdr mesela ben olsm ama kıyametı koparırıdım arkdsn basbaya bellı etmıs terbıyesızlık bu..Bence konusmalıydın o zaman gec konusmussun bu saatten sonra bı daha konusrsan bırsey olmasa aralarında bıle ınada bındırebılır erkek bu nolcagı bellı olmaz yanlıs anlamada cnm-tatlicadiarzu-ama dedıgım gıbı bırsey yapma sdce daha dıkkatlı olmalısın gozden bırseyı kacırma derım ben en ufak bırsey dhaa gordgnde al esını karsına konus

uuu beyaa genişlermiş -tatlicadiarzu-
hiç hoş değil :nazar:

Sende iyi sabretmissin
Ben esimi oracikda dürterdim "kendine gel ne oluyor diye"
Gerekirse birdaha görüsmem o ailele, ama esleriniz ortakmis
Hic hos degil bence esinle konus bunu

ben ki kıskançlıktan nasibini almamış bir kadınım; ama bu durumda çok sinirlenirdim.
çünkü bunun kısaknçlıkla ilgisi yok.
ne demek ayaklarını birbirine değdirmek, ya da kısaca özellikle tensel temas sağlamaya çalışmak..
kadının göğüs ucunu gördüğünüzde Ayşe biraz düzel istersen diyemediniz mi?
bence aradan zaman geçmeden hemen o akşam soracaktınız kocanıza ne iş ayak ayağaydınız diye..

Bu kadının öz be öz ! kocası ne halt ediyor ? :nazar:
Ben onu merak ettim doğrusu.Çok üzgünüm çoook

kocası o sırada çalıştıkları dosyaları toparlamakla uğraştı sonrada ağlayan ufak oğluyla ilgilendi.o farkettimi bilmiyorum ama eşiyle başa çıkamayan yani uğraşmak istemediği için tartışmaktan kaçan her dedğine tamam hayatım diyen bir adam..görseydi tepkisi olurmuydu yinede bilemiyorum.ben bazı insanlara göre bu gayet normal herhalde, benmi çok dar görüşlüyüm acaba diye düşündüm bi an..

yorumlarınıza teşekkür ederim arkadaşlar...a.s.bu arada benim en büyük problemim hiçbirşeye hayır diyememek ve içimden geçenleri kırıcam korkusuyla söyleyememek sanırım.yani böyle bir yapım var..artık eskiye göre çok daha iyiyim ama sanırım hala çok iyi niyetle bakıyorum herşeye..eşimi çok sewiyorum ama eleştirilerede hiç açık bi insan deil yani.ne desem kabul etmiyo mesala küçük bi örnek verirsem hafta sonu dolaşmaya çıktığımızda her yanımızdan geçen hatta benden çirkin bayanları bile süzer.:kızgın:.ilk başta hadi günümüzü mahvettmeyeyim diye susarım.ama bakarım çok oluyo biyerde şakayla karışık söylerim .oda bana şaşı muamaelesi yapar.:kızgın:ben orayamı bakıyodum ya sende ben şurdaki markete bakıyodum falan gibi kaçış cümleleri kurar.asla kabul etmez baktığını:1no2:.ama bizi tanıyan arkadaşlar bile söyler :seninkinin göz zinası çok diye..ama icraattada aldatacak biri olmadığınıda eklerler..bununla birlikte bazı aylar çok gelen telefon faturaları ,bazı konularda bana karşı kaba ve kapalı bir kutu gibi olmasıda ,ortağına uyup arta kaln zamanını benimle ve oğluyla geçirmek istemesi yerine dışarıya çıkıp kafa dağıtmak istemesi benim ona olan iyi niyetimi ve güvenimi sarsıyo bazen.bende sadece bu olaya istinaden deilde bunlaraı da düşünerek ona ne oluyos? diye sorduğumda yine ''senin canın sıkılıyo galiba ne erkekler var.ben yapmadığım halde beni böyle acabımı gibi sorgulaman hiç iyi olmuyo yani.yapmazken zorla yaptıracaksın bigün bana.ben seni sewiyorum böyle şeyler yapmam .boştan yere kendinide benide yorma '' gibi laflarr sarfedip böyle şeyleri birdaha hiç gündeme getirmemem için önümü kesiyor, haklı galiba diye düşünmemi sağlıyo ama emin olamıyorum bunun gibi biçok şeyden dolayı... çok zeki bi adam başa çıkamıyorum valla.benide bu diksiyonu ve zekasıyla kandırdı zaten.hani tam fırlama diye tabir edilen toplumda hep talk showlarıyla dikkat çeken tipler varya işte onlardan biri benim kocam..işin kötü tarafı sizde eee ama diyeceksiniz yaa..anlatmadan duramıcam bir arkadaşım daha var (zaten iki tane yakın arkadaşım başka yok)yakın arkadaşlarda böyleyse ne diyeceğimi bilemiyorum.. ama onu bu haraketi yapan kadar sewmem.benden 9 yaş büyük. ben mi çok şanssızım hep beni buluyor ne var bu adamda şeytan tüyümü bilmiyorum ama oda geçen gün aynı şeyi yaptı.sinir oldum .bahçede otururken kocası henüzgelmemişti.ki gelse onun yanında yapamazdı.eğilip eğilip durdu odaa..ama bunu eşimde farktmişve ewe gelince farketmemek mümkünmü özellikle yapıyodu zaten .niye öyle yaptı ki o biz onu ablamız gibi görürken dedi.hatta kızdı boşver muhatap olma dedi.bunu yapanda hani her fırsatta kahve içtiğimiz biçok şeyi paylaştığım ve üstelik yukarıdaki olayı anlatıp ne kadar üzüldüğümü söylediğim bir insan..:çok üzgünüm:walla şunu anladımki gerçekten kimseyle aile dostu olunmaz bu zamnda kimseye güven kalmamış :çok üzgünüm:elini veriyosun kolunu kaptırıyosun..na yapalım ondan sonrada böyle herkesten herşeyden soyutlayıp ewde yanlız oturmaya dewam ediyosun işte..mirmirmirmir

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani boş bulunup eğilmiş olamaz mı?
Gerçekten boş bulunup, ayaklar yaklaşmış olamaz mı?

(Bazen yanlış olduğundan emin olsa da ya da olamasa da ,olaylara her zaman ilk önce iyi tarafından bakan üye simiili....)

Cinsellikle ilgili nasıl bir seviyeye kadar lafı getiriyor?

Zor durum be arkadaşım..
Yani kadınlara ne desem boş..
İş eşinizde bitiyor maalesef..:nazar:

Bir saniye, ben ayaklar yakınlaştı gibi okumuşum ama ayaklar resmen üst üste imiş. Doğru mu?

eee eşiniz neden çekmemiş ayağını?madem direkt temas var.?.

ben ki kıskançlıktan nasibini almamış bir kadınım; ama bu durumda çok sinirlenirdim.
çünkü bunun kısaknçlıkla ilgisi yok.
ne demek ayaklarını birbirine değdirmek, ya da kısaca özellikle tensel temas sağlamaya çalışmak..
kadının göğüs ucunu gördüğünüzde Ayşe biraz düzel istersen diyemediniz mi?
bence aradan zaman geçmeden hemen o akşam soracaktınız kocanıza ne iş ayak ayağaydınız diye..

eşim o gün çok yorgun ve alkollüydü bilinci yeride olmasına rağmen onun gerçekten farkında olmadan bu hareketi yapabileceğine de ihtimal verdim.(çünkü eşimin ayağında terlik vardı.ama arkadaşımda yoktu.yani eşim gerçekten farkına varmamış hissetmemiş olabilir.ben sonradan sorduğumdada zaten öyle bişey olduğunun farkında değilim inan, hissettsem çekerdim elbet dedi.tamam madem öyle diyecek oluyosunuz ki bir bıyık altından sırıtması yine güveninizi sarsıyor.niye gülüyosun ozaman hoşuna gitti bakıyorum diyosun? yok canım ne alaka.. Allah allah yaa hiç öle bişey hatırlamıyorum da ben diye sırıtmaya dewam ediyo.. ) ewe gelince hemen yatıp uyudu zaten ertesi gün erkenden işe gitti.ben o arada neyse dur baklaım yine bu bir araya gelince bu tarz hareketler olacakmı diye gözlemleyim dedim.
sorunuza gelince
biraz düzel istersen diyecek yaşı çoktan geçmedi mi Allah aşkına bu arkadaşım..koskaca kadın..üstelik tekrarlıyacak yapıdaysa kaç kez uyaracaksın?ben biraz mutfağa gidipp kahve yapalım falan diye odadan uzaklaştırdım ..ben direk söyliyemiyorum işte öyle şeyleri yapı meselesi..o anda emin olamadım zaten acaba farkında mı yaptıklarının diye bir süre düşündüm ..öle bi uyarı karşısında ve cevabında çekip gitmek lazım ordan bir daha görüşmemk üzere ama eşlerimiz muhakkak çalışmalıydı o akşam.. ve de çalışmayada dewam ediyorlar..ama bundan sonra müsade etmem aynı davranışlar sürerse..tekrar teşekkürler yorumlarınız için..:uhm:

benim anlıyamadığım şu arkadaşlar
diyelim gerçekten dediği gibi eşim farkında değildi.arkadaşımda eğilirken göğüslerinin göründüğünün farkında değildi.peki neden sizce ayağını eşimin ayağının altından çekmedi ve rahatsız olmadı ?(ki o kesinlikle farkındaydı terliğide yoktu benim kızdığımıda farketmesine rağmen çekmedi)
yani net bir şekilde sizce amacı ne olabilir?olmaması gereken duygular içinde eşime karşı birşeylermi hissediyo ki?ya da çok isterik bir hatun da cinsel yönden çekmeyemi çalısıyor?yada beni çok kıskandığı için mi yapıyor olabilir?

Yani boş bulunup eğilmiş olamaz mı?
Gerçekten boş bulunup, ayaklar yaklaşmış olamaz mı?

(Bazen yanlış olduğundan emin olsa da ya da olamasa da ,olaylara her zaman ilk önce iyi tarafından bakan üye simiili....)

Cinsellikle ilgili nasıl bir seviyeye kadar lafı getiriyor?

biz aramızda eşlerimiz kendi arasında bir müddet sohbete dalmışken eşim bizi dinlemiyo ama seninkinin kulağı bizde diye kendi söylemesine rağmen ;yok işte hamileyken göğüslerim daha da güzeldi,dolgun ve dimdikti,böyle spora dewam edersem şu belimi biraz eriteyim hele bi dahada sexy bi hatun olucam,annem gelip bizde kaldığında artık adam dayanamadı beni işten gelir gelmez banyoya attı gibi şeyler söylüyo arada birde benimki bizi duyuyormu diye ona bakıp kontrol ediyo..kısık sesle anlatsa yada bizimkiler yokken anlatsa bi derecede özellikle normal bir sesle onların yanında anlatıyo..ben eşinede hayret ediyorum zaten.hiçmi dikkatini çekmiyo onun bu hareketleri yada uyarıyomudur acaba da dinlemiyoo mu bilmiyorum ..üstelik eşimede abi diye hitap eden biri bu kadın...:kızgın:

Kadinin niyeti bozuk
Bi kere, erkekler, esler varken, cinsellik konulari konusulmasindan hiç hoslanmam
Bunu yapan arkadasim ise, onu bi kenara çekip hoslanmadigimi sert bir sekilde soylerdim
Ikinci...esiniz alkolluydu, yorgundu falan filan...o an esinizin kulagina "o ayagini derhal çek, yoksa onu keser sonra seni keserim" deseydiniz, ve guzel bir cimcik atsaydiniz herseyin farkinda olurdu bence.
O insanlada az gorusun, oyle arkadas olmaz.

X