Şampuan ve Saç Kremleri En iyi bitkisel şampuan hangisi?

Ben organicumndan önce dfn garlıyıda denedim
oda kaşıntı ve kabuklanma yaptı sonrasında sırf yine doğal sampuan kullanmak için organıcum aldım nafile o da aynı etkiyi gösterdi.Sac derim çok hassaas demek ki
ama bildigim tek şey var ikisinden de hiç memnun kalmadım ve bu topikte baktım ki sadece reklam yapılmış (genelde baslık var reklam içerikli msjlarda)
Ben o reklamları gerçek sanıp aldıgım için kızgınım
benim gibi etki görenler olmuştur muhakkak
insanların daha dikkatli olması gerektiğini istedigim için msj yazdım hepsi bu
:gitme::gitme:

ayrıca pantencimee geri döndün çok huzurluyum hihoyyyt:hulya: :asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben organicumndan önce dfn garlıyıda denedim
oda kaşıntı ve kabuklanma yaptı sonrasında sırf yine doğal sampuan kullanmak için organıcum aldım nafile o da aynı etkiyi gösterdi.Sac derim çok hassaas demek ki
ama bildigim tek şey var ikisinden de hiç memnun kalmadım ve bu topikte baktım ki sadece reklam yapılmış (genelde baslık var reklam içerikli msjlarda)
Ben o reklamları gerçek sanıp aldıgım için kızgınım
benim gibi etki görenler olmuştur muhakkak
insanların daha dikkatli olması gerektiğini istedigim için msj yazdım hepsi bu
:gitme::gitme:

Anladım canım o zaman senin genel olarak bitkisel şampuanlara alerjin olabilir. O nedenle silikon içerikli şampuanlara devam edeceksin maalesef.
Ben mümkün olduğunca market şampuanlarından uzak durmaya çalışıyorum. Ama yıllarca kullandım tabi o ürünleri. Gerçi bitkisel diye geçinenler ne kadar doğru o da tartışılır. Gliss güzeldi kullandığım dönemde öyle hatırlıyorum onu deneyebilirsin.
Ben Tresanla başladım bitkisel içerikli şampuanlara uzunca bir dönem onu kullandım sonra Dfn garlıyı deneyince Tresanın kesinlikle daha kötü olduğunu farkettim. İnsan o kadar para verip üstüne bir de kötü etki görünce sinir oluyor. Ama kişisel bakım ürünleri hep böyle işte herkeste aynı etkiyi göstermiyor maalesef.Bazen hiç ummadık ucuz bir ürün iyi gelebiliyor.
Umarım saçına uygun bir ürün bulabilirsin.kaydirigubbakcemile

organıcumu 1.5 yıldır kullandım sonucu mu:tahriş ve yara olmuş saç derisi ,dökülme zaten vardı şiddeti artmıştı kepekler tortular 2 aydır pantene kullanıyorum saçlarımın dökülmesi azaldı ve yaralar daha azaldı.

benim de bitkisel şampuan maceram bioksinle başladı.sonuç saçıma neiyi bir etkisi oldu ne de kötü.hiçbirşey farketmedi benim için.sonra tresan aldım.neredeyse tüm marketlerde var,en rahat ulaşabileceğim bitkisel şampuan oydu.ama o da aynı bioksin gibi sonuç verdi.sıfır etki.bir de bitkisel oldukları için iki şampuan da saçımın hacimli dolgun görüntüsünü kaybettirdi bana.saçlarım kafama yapışmaya başladı.ben de yeni bir bitkisel şampuan arayışına girdim ve buradaki forumlarda neredeyse herkesin hakkında olumlu şeyler yazdığı dfn garlı şampuanı aldım.sonuç saçlarım mahvoldu:1no2: gördüğüm sonuca inanamadım.hatta o kadar berbat oldu ki şaçım o şampuanı şimdi banyonun yerlerini yıkayacağım zaman temizlik malzemesi niyetinekullanıyorum.inanın ki o kadar.saçlarım rezil oldu.baktım bitkisel şampuanlar hikayeymiş yine kozmetik şampuanlara döndüm ve saçlarım toparlandı resmen,farkediliyor.bitkisel şampuan kullanayım saçlarım iyi olsun dedim ama bitkisellerden fayda yerine zarar bile gördüm.yıllardır kullandığım kozmetik şampuanlar saçıma bu zararı verememişti.anladımki bitkisel demek illaki iyi demek değilmiş.şuan kullandığım kozmetik şampuanla saçlarım o kadar canlandı ki görenler saçına ne olmuş böyle diyor.

Merhaba arkadaşlarrr. Benim uzun süredir devam eden saç dökülmesi problemim sonunda bitkisel bi şampuan denemeye karar verdim yazdıklarınızı okudum ve ORGANİCUMla OTACI arasında kaldım. Sonunda daha ucuz olduğu için OTACIyı tercih ettim. Parfümeriden aldım beyaz zambaklı olanını çünkü saçımda boya var daha uygun diye düşündüm. Neyse bakım yağı almak için biraz ilerdeki aktara girdim girmişken bi sorayım dedim bitkisel şampuan ne önerirsiniz diye. hemen DFN GARLIyı gösterdi. Forumda dfn garlı için pek iyi şeyler yazılmamıştı diye hatırlıyorum. Ben de otacı nasıldır dedim. merdiven altı dedi direk ay bi canım sıkıldı anlatamam. Tamam o satmıyo diye kötüledi anlıyorum ama doğruluk payı varmıdır yani tabiki merdiven altı olamaz sağlık bakanlığı onaylarmı yoksa. Yani demek istediğim bitkisel içerikli oluşu doğru olmayabilirmi. bi fikir verirseniz çooook sevinicem

Merhaba arkadaşlarrr. Benim uzun süredir devam eden saç dökülmesi problemim sonunda bitkisel bi şampuan denemeye karar verdim yazdıklarınızı okudum ve ORGANİCUMla OTACI arasında kaldım. Sonunda daha ucuz olduğu için OTACIyı tercih ettim. Parfümeriden aldım beyaz zambaklı olanını çünkü saçımda boya var daha uygun diye düşündüm. Neyse bakım yağı almak için biraz ilerdeki aktara girdim girmişken bi sorayım dedim bitkisel şampuan ne önerirsiniz diye. hemen DFN GARLIyı gösterdi. Forumda dfn garlı için pek iyi şeyler yazılmamıştı diye hatırlıyorum. Ben de otacı nasıldır dedim. merdiven altı dedi direk ay bi canım sıkıldı anlatamam. Tamam o satmıyo diye kötüledi anlıyorum ama doğruluk payı varmıdır yani tabiki merdiven altı olamaz sağlık bakanlığı onaylarmı yoksa. Yani demek istediğim bitkisel içerikli oluşu doğru olmayabilirmi. bi fikir verirseniz çooook sevinicem

bence dfn garlı şampuanın otacıya göre merdiven altı olma ihtimali daha çok. bi kere duyulmuş bi marka otacı dfn garlıyı kim biliyorki . üstelik her yerde satılan bi şampuanda değil tabiki satıcı kendi malını savunacak. kötülemesinin tek amacı o bence ben kullanmıştım otacıyı diğer marketlerdeki şampuanlara on basar bence.

bence dfn garlı şampuanın otacıya göre merdiven altı olma ihtimali daha çok. bi kere duyulmuş bi marka otacı dfn garlıyı kim biliyorki . üstelik her yerde satılan bi şampuanda değil tabiki satıcı kendi malını savunacak. kötülemesinin tek amacı o bence ben kullanmıştım otacıyı diğer marketlerdeki şampuanlara on basar bence.
teşekkür ederim inanmadım zatan ama daha da bi içim rahatladı şimdi. ilk yıkamamda sonuç güzel yumuşattı saçlarımı ama tabi daha belli olmaz psikolojik bişi de olabilir bu:)

otacı ince teller için bakım şampuanı aldım 20ytl bakalm faydası olcek mi:97:

otacı lily kremli diğer çeşitleirni pek sevmedim ama bu süper yumuşacık yapıyor saçı tek dezavantajı diğer bitkisel şampunlar gibi uzun kullanımda saçı kurutuyor olması o yüzden diğer şampuanlarla ara sıra dönüşümlü olarak kullanılıcaksa süper..:KK8:

bende bitkisel şampuan alıyım diyerekten otacının ısırgan otu özlü şampuanını aldım daha deniycem bakalm sonuç ne olucak:26:

otacı lily kremli diğer çeşitleirni pek sevmedim ama bu süper yumuşacık yapıyor saçı tek dezavantajı diğer bitkisel şampunlar gibi uzun kullanımda saçı kurutuyor olması o yüzden diğer şampuanlarla ara sıra dönüşümlü olarak kullanılıcaksa süper..:KK8:

doğru söylüyorsunda sadece sampuanda yeterrsiz bence saç kremi, yağ vs ile haftalık bakım kırıkları aldırmakta gerekiyor.

doğru söylüyorsunda sadece sampuanda yeterrsiz bence saç kremi, yağ vs ile haftalık bakım kırıkları aldırmakta gerekiyor.:KK51:

bende bitkisel şampuan alıyım diyerekten otacının ısırgan otu özlü şampuanını aldım daha deniycem bakalm sonuç ne olucak:26:
kızlarrr bitkisel şampuan istiyorum otacımı? tresan mı??? saçlarım çok yağlı bide hangisini önerirsiniz kullanan arkadaşlar?

kızlarrr bitkisel şampuan istiyorum otacımı? tresan mı??? saçlarım çok yağlı bide hangisini önerirsiniz kullanan arkadaşlar?

otacı ve tresanı da denedim. otacıyı öneririm. otacının da ısırganını da kullanmıştım fakat son aldığım on bitki özlü olan daha iyi. on bitki özlü normal-yağlı saçlar için olanı var onu kullanıyorum.

otacı ve tresanı da denedim. otacıyı öneririm. otacının da ısırganını da kullanmıştım fakat son aldığım on bitki özlü olan daha iyi. on bitki özlü normal-yağlı saçlar için olanı var onu kullanıyorum.

tamamm ozaman ferhundecim hmen ondan alıyımm teşekkur ederimm..

X