Şampuan ve Saç Kremleri En iyi bitkisel şampuan hangisi?

Ben Otacı'nın kepeğe karşı şampuanını kullanıyorum. çok memnun kaldım. ama tabi kepeğe karşı şampuanlar biraz sertleştirdiği için ben saç kremiyle birlikte kullanıyorum.

bi ara defneli bi şampuan kullanmıştım ama saçlarımı kurutmuştu. defne garlı da kurutur mu bilemiyorum.

organıcum ısırgan otu ve bitki özlerinden yapılma şahsen röfleli saçı bile yumuşatan bir şampuan memnunum

kızlar bişe sormak istiorumm bu dfn garlı zeytinyaglisii sacı yağlandırıo muu aktara sordum biisde demedii sacım cook yaglaniodamafoldumben

Bende bugun otacının kepeğe karşı etkilisini aldım. Cok sert sert yapmadı şaşırdım.Normalde saçım taranmazdı boyalı oldugundan kremsız rahat taradım. Biaara tresan aldım onu hiç kulanamadım. Çok sert yaptı. Bunun kokusunuda sevdım.

dfne garlı hem şampuan hem kremini kullandım
am abende kepek yaptı
şu an hangi şampuan ve kremi kullanmalıyım bilmiyorum
dolaşık bi saç yapım var zor taranıyor :KK43:

bende dfn garlı kullandım 3 şişe gerçekten guzel ama bitkisel sampuan cok uzun kullanınca kuruluk yapıyor 3 şişe iyi baska sampuana geçtim bi süre sonra gene donerım suan tonı guy kullanıyorm bundanda cok memnunum

normalde elseve kullanıyordum..saçım için iyi birşey yapayım bitkisel sampuan kullanayım diyerek otacı şampuan (7tl) ve saç kremini (7tl )aldım...ilk kullanımlarda saçlarım ipek gibi oldu..fön yaptıracagım zaman diğer kozmetik sampuanımı kullanıyordum..daha onra daha iyisi olsun diyerek bioblasa (10tl) geçtim..kuru olan saclarım daha kurudu..belki yağlı saclara bende yaptıgı etkiyi yapmayabilir..hemen kullanmayı bıraktım..dün zeytinyagı özlü selesta sampuan (7tl) ve sac kremini(7tl) aldım..onuda deneyip iyi gelip gelmedigini söyleyebilirim bir kac gün sonra:)

X