çatlatma iğnesiylee hamile kalanlar yardımmm

tekecen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
52
0
kızlar benim yumurtalığımm 25 mm di dokotr catlatma iğnesi vurdu 13 nisanda 1hafta sonrea gel dedi bugün 21 nisan vegiitm kontroleki çatlamış dedi ama test falan yapmadı ben kan testi yapar sanmıştım şimdi size soruyorum doktorun bu tavrı normal mi hamile kalan arkadaslar ve durumu benim gibi olanaalkr
mirmirmirmir

kızlar benim yumurtalığımm 25 mm di dokotr catlatma iğnesi vurdu 13 nisanda 1hafta sonrea gel dedi bugün 21 nisan vegiitm kontroleki çatlamış dedi ama test falan yapmadı ben kan testi yapar sanmıştım şimdi size soruyorum doktorun bu tavrı normal mi hamile kalan arkadaslar ve durumu benim gibi olanaalkr
mirmirmirmir

bende ayın 14 de vuruldum senden bir gün sonra ama dr bir hafta sonra gel demedi bana.CADIARZU:uhm:

canım bende aynen 13 ünde vurundum banada dr um gel demedi..CADIARZU

mirmirmirmir

bildiğim kadarıyla ultraonda yumurta çatlayınca büzüşüyo ve sarı cisim denilen bir madde bırakıyo, onu gözlemleyerek tahlile gerek duymamıştır. benden tahlil istediğinde yumurtalarıma bakmadı mesaela sonuca göre çatlamış dedi, bişi fark etmez yani

anladıma rkadaslar iligniz için tşk ederim ben hep şöyle düşünmüştüm hani çatlatma iğnesinden 1 hafta sonra gel dedi ya dedim heralde hamlel kalıp kalamdığıma bakacak hani bebek için kesecik oluşup oluşmadğına o yüzden ama dediki günü bekle 1 mayıs günüm inş güzel şöyler olurya ilk deneme bu 8 aylık da evliyim doktor bu ay ben ümitliyim diyoda hayırlsıı allhım hepimize yardım etsin

merhaba arkadaşlar ben sevda bende iki hafta önce iğne yapındım kasıklarım ağrıyo adetime 6 gün kaldı ama belirti yok normalmi sizce şimdiye kadar belirti olmalımıydı

merhaba arkadaşlar bende 18 nisanda iğne oldum doktorum eğer hamileysen 10 gün sonra kan tahlilinde belli olur adetini beklemene gerek yok dedi

Sevdacımm doĞru canım bewnde de o aĞrı doktor ıĞneden demıŞtı meraklan ma canımm

Canım hatıce tamam ama bazı doktorlar adtı bekletıyo benım kı ıĞneden bı hafta sonra gel dedı sadece yumurtama baktı ÇatlmıŞ dedı adetı bekle adetıme 5 gÜn var

Arkadaşlar ben de çatlatma iğnesi vurulmuştum.İğneden 36 saat sonra ilişki önerdi.Allah a şükür hamileyim.Allah sizlere de nasip eder inşallah. İğneden 36 saat sonra çatlama gerçekleşir, 1 hafta beklemesinin nedenini anlamadım.1 hafta sonra gebelik nasıl oluşacamış ki? Bence doktorunla açık açık konuş ya da başka bir doktora danış.Bu arada umutsuzluğa kapılmayın.Ben uzun zamandan beri tedavi görüyordum ama aynı zamanda bitkisel destek aldım son seferinde.Aktardan ballı harnuplu macun ve ballı zencefilli macun aldım.Üç öğün aç karnına her birinden bir tatlı kaşığı yedim (eşim de yedi, sorun olmasa da hamileliği kolaylaştırıyor).1,5 ay boyunca böyle sürdü.Ve çok önemli bulduğum bir tedavi yöntemi: İncir Kürü.İncir kürünü 21 gün uyguladım, 1 hafta ara verdim ve 21 gün daha uyguladım.İncir kürü için İbrahim Saraçoğlunun sitesinden detaylı bilgi almanızı öneririm.Üzerinde pudra olmayan 15-16 adet kuru inciri ikiye bölerek dabacanadan alınmış kaynamakta olan suya(çeme suyu değil) attım ve 20 dakika kaynattıktan sonra ılımaya bıraktım.Ilıdıktan sonra süzerek yarısını sabah,yarsını akşam yemekten 15 dakika önce içtim. Aynı zamanda her sabah yumurta yedim(protein içerikli besin) ve çok önemli moralimizi bozmadık, doktorun verdiği klomeni kullandım ve yumurta oluşmuştu.Allah a şükür netice aldık.Sizlere umut olsun diye anlatıyorum, Allah anne olmak isteyen herkese nasib eder inşallah.Bunlardan da önemlisi dua edin arkadaşlar, hazinenin sahibi olan Allah a dua edin.

İncir kürü için kullanılacak suyun miktarı yarım litre olacak. Yazmayı unutmuşum.

X