Patates diyeti ile 1 hafta 3 -5 kilo verme deneyimim

Arkadaşlar, üç hafta kadar protein diyeti yaptım ve 97 den 91 kiloya geldim. Bu hafta artık 80 leri gormek istiyorum. Hızlı filan sağlıksız oluru geçtim, çünkü bu ruh hali bana daha çok sağlıksızlık getiriyor. Patates diyetini yine bir donem çok kilo aldıgımda bir hafta yapmıstım ve 4 kilo kadar vermiştim. Şimdi iki hatta üç hafta bu diyeti yapacagım. Patatesi haşlayıp salatalık ve yeşil soganla birlikte yiyecegim. Size sonuçları bir hafta sonra bildiririm. Bu arada sabahları zencefil sarımsak çayından içmeye başlıyorum. Spor yapabilirsem bir saat yuruyus yapacağım yurus yapmadan once de 1000mg lcarnitine içmeye calısacagım.
Günboshayallersmile içinde 500 ml limonlu su, iki üç bardakta yeşil çay içecegim. Kola zero çok sevmeme ragmen onu da kesiyorum.
Onumuzdeki çarşamba gunu size bilgileri veririm.

Sağlıcakla kalın....

ya benim bugun ikinci gunum diyette,ama tartildim sabah yalnizca 100 gr gitmis,sadece patetes yedim,ama abarttimmi acaba dun 10 a yakin firinda pismis patetes yedim ha yanindada sarimsakli yogurttandan yedim neyse giden 100 gr gitsinde almiyim oda iyidr yavas yavs atacaz artik kilolari

Bende yarın başlıyorum..hatta bugün başlıyorum...
Bu arada yapanlardan ses yok ????????????????
Neler yaptınız kilolar gittimi ??????

bende patatezi çok severim şimdi okuyunca hemen tencereyekoydum patatezleri kaynıyor 2gündür zati diyetteydim yürüyüş yapıyordum az yiyordum şimdi bunu deniyeceğim 1 hafta sonra yazarım inşallah zayıflarım

Ben patates diyetine başlayalı 5 gün oldu bugün 5. gün ve 2 buçuk kilo verebildim hiç spor yapmadan. 3 tane patates yemedim ben 2 tane yedim ve yanınada çok aç olursam bir dilim kepek ekmeği aldım bir süre sonra alışıyor zaten insan 4.günde patatesin yanında küçük bir parça ızgara tavuk aldım yağsız birazda domates o günün dışında sadece patates yedim ve sonuç çok iyi :)) zayıflamak isteyenler aç kalıcam diye korkmasın ilk günden sonra alışıyor insan..

Ben patates diyetine başlayalı 5 gün oldu bugün 5. gün ve 2 buçuk kilo verebildim hiç spor yapmadan. 3 tane patates yemedim ben 2 tane yedim ve yanınada çok aç olursam bir dilim kepek ekmeği aldım bir süre sonra alışıyor zaten insan 4.günde patatesin yanında küçük bir parça ızgara tavuk aldım yağsız birazda domates o günün dışında sadece patates yedim ve sonuç çok iyi :)) zayıflamak isteyenler aç kalıcam diye korkmasın ilk günden sonra alışıyor insan..

bayramdan önce başlamıştım bu diyete 2 gün mü 3 gün mü yaptım bayrm girdi bitti yarın tekrar başlıyorum hayırlısıyla inşallah bikere tamamlayacağım

ben de başladım patates diyetine bakalım 1 hafta sürdürücem inş yanında sabahlareı yürüyüş de yapıyorum umarım işe yarar :KK70:

Ben bu diyeti 2 sene once yapmistim 5-6 kilo olmasi da 2-3 kilo vermistim ama tabi cok uymadim patatesin yaninda azcik beyaz peynir ve bol baharat kullanmistim yeniden baslamayi planliyorum

Ben sadece sağlıklı beslenerek ve spor yaparak 1 haftada 3 kilo verdim.Hep aynı şeyleri yemeyi sağlıklı bulmuyorum :/

ben seneler önce bildiğimiz patates salatası yiyerek tabi yanında meyve peynir ve yumurtada dahil 25 kğ vermiştim.yeniden bu diyete başlamak istiyorum ama evlenince diyet yapmak zorlaşıyor:)

Merabalaar. Bende bu diyete başladım ve şuan 3. günüm. ama fazlasıyla uymadım yani ara sıra salatalık, mandalina, kuru kayısı falan atıştırdım. Ve bugün tartıya çıktım sanırım 2 kilo vermişim :) Çok mutlu oldum. Ama midemin biraz boş olmasından da kaynaklanabilir. Fakat karnım nerdeyse dümdüz oldu diyebilirim :)

X