Patates diyeti ile 1 hafta 3 -5 kilo verme deneyimim

Bende bu diyeti yapmak istiyorum.Patates haşlamasına bayılırım zatennnnnnnn..Sonuçları paylaşacağımmmmmm........Kilo alırsam yandınızkaydirigubbakcemile3

Bende bu diyeti yapmak istiyorum.Patates haşlamasına bayılırım zatennnnnnnn..Sonuçları paylaşacağımmmmmm........Kilo alırsam yandınızkaydirigubbakcemile3

kolay gelsn cnm kilo alacagını sanmıyorum diyette 1 kilo patates yiyyin demiyor 2 tane yakın yiyin diyıor sanmam aldıracagını ama gercekten verdiriyormu bilmiyorum yarın baslıyorum bende bildirecegim kaydirigubbakcemile2

bgn itibari ile başladım kızlar patates diyetine sporda yapıcam sonuçları bildiricem size
ama ben garanti 4.günü kaçamak yaparım pazar olduğu için :KK43:(
neyse bakalım o güne kadar neler olacak ?

Aslında bende bugün başlayacaktım işe geç kaldıgım ıcın yarına kaldı artık..YAzılarınızı takıp edıyorum..

ben basladım kesinlikle söylerim tam yapacagım hiç bırakmadan bildirirm simdilik cok güzel gidiyor artı 1 saat spor yapacagım kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt bakalım kackilo verecgm veremezsem saskınlık yasarım yani senağlama

Daisybaby yorumlarını dört gözle bekliyorum inşallah kilo verirsiniz.:sm_cool:

vericess canım vericesss kaçamak yok diyete devam...
ama ben daha 1 tanecik patates yiyebildim çokkk şişiriyo yaaa öğlende 2 tane yerim akşama allah kerim :))
birde kızlar ben yanında diyete ek olarak soda içiroum günde 2-3 tane..
zayıflamada etkisi varmış baya deneyin isterseniz....

Amin inşallah.kaydirigubbakcemile2Yarın başlayacagım bu diyete yada regl dönemi bitsemi zaten ağrılarımla başım dertte.Bu dönemde kıloda dogru cıkmıyor.Bu gazı felan nasıl yokedebılırım önerılerınız varmı?:1no2:

ebrulicim bi arkadaş demişti bana istersen lapayı dene diye sen dene istersen lapayı şişkinlik gidiomuşş
ama benim bgn 2.günüm (regl)
ben patates diyetine başladım canım ...

Nassı bı lapakine bu kaydirigubbakcemile3 Ancak aksama yapabılırım zaten suanda işteyımmm

Amin inşallah.kaydirigubbakcemile2Yarın başlayacagım bu diyete yada regl dönemi bitsemi zaten ağrılarımla başım dertte.Bu dönemde kıloda dogru cıkmıyor.Bu gazı felan nasıl yokedebılırım önerılerınız varmı?:1no2:

ewt cnm ya kilolar regl döneminde aldatıcı olurlarmıs önerim sana cnm regl dönemindeyim diyorsun bence pirinç lapasını denese hiç bırakmiyor ben ögeln aksam yemiştim bir tabak bazen yogutla baazende domatesle tat verdim istersen sende dene işe yarar derim gaz konusunda bende dertliyim cnm bol su içiyorum ılık işe yarıyr tabiki herkesin bünyesi farklı bana iyi gelen sana veya baskasına gelmeye bilir ben fikrimi söylüyorum ok tatlım

vericess canım vericesss kaçamak yok diyete devam...
ama ben daha 1 tanecik patates yiyebildim çokkk şişiriyo yaaa öğlende 2 tane yerim akşama allah kerim :))
birde kızlar ben yanında diyete ek olarak soda içiroum günde 2-3 tane..
zayıflamada etkisi varmış baya deneyin isterseniz....

ewt sodanın etkisi varda ben içemiyorum alısamadım ahh bir içsem :1no2: sanada basarılar cnm insalh veririz

X