Kulak yanması ve çınlaması sizce batıl inanç mı yoksa???

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
44
arkadaşlar hani bazen kulağımız yanar yanağımızla beraber yada çınlar deriz biri bizi anıyor biri bizi düşünüyor bunlar sizce batıl inançmı yoksa insanların yaydığı enerji ile sizin vücudunuza etki eden bir reaksiyonmu???
görüşlerinizi cidden çok merak ediyorum

Son düzenleme:
evet hanımlar bu konuda yorumlarınızı bekliyorum 3 gündür ara ara çok kulağım yanıyorbana fikirlerinizi söylermisinizbenneyaptımki

Benim de zaman zaman olur ..

mesela çok soğuk bir havada yürüdüm ve sıcak bir mekana girdim..bu durumlar oluyor..

alerjik bir durum varsa oluyor...

çok yorgunsam oluyor.... ama rahatsız edici düzeydeyse akupuntur noktaları olduğu için kulakta belki

başka bir yerdeki sorunu yansıtıyordur... 1 haftayı geçerse bence bir doktora görünün derim ben..Allah şifa

versin..

yaa arkadaşlar yokmudur böyle batıl inançlarınız yada bu duruma nasıl bakıyosunuz ayy çatladım valla bi konuşum gayri-tatlicadiarzu-

bu arada duyduğum kadarıyla eğer kulakların yanıyorsa seni biri düşünüyor demekmiş ama dediğim gibi ben inanmıyorum böyle şeylere :1no2:

arkadaşlar sizlerin bu gibi batıl inançlarınız varmıdır .bu başlaık altında paylaşalımmı nedersiniz??

Bence kollestrol o.
Yanma değilde çınlama mutlaka hastalık belirtisidir.
Tansiyon olur, kollestrol olur ama illaki vardır bişey....

bende çok derim kulağım yanıyo kulağım çınlıyo... biri beni düşünüyor diye çok derim ama inanmam aslını söylemek gerekirse ama merak da etmişimdir hepkaydirigubbakcemile3 gerçekten biri beni konuşuyor mu diye? delikafadulden

he bide göz tiremesi var ya da seyirtmede denir bilmiyorum tam adın herneyse işte hani atar göz benim mesala günlerce attığını bilirim sizde bu oluyomu...kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

Ben batıl inanç olduğunu düşünüyorum.İnsanın vücüdundaki dolaşım sistemindeki farklılaşmalar vs vs. neden oluyor bence.CADIARZU

bende de oluyor, hatta şey derler, tanıdıkların isimlerini saycakmışsın, kimin ismini söylediğinde durursa o çınlatırmış kulağını, inanmıyorum ama yine de sayarım her seferinde kaydirigubbakcemile3

bende de oluyor, hatta şey derler, tanıdıkların isimlerini saycakmışsın, kimin ismini söylediğinde durursa o çınlatırmış kulağını, inanmıyorum ama yine de sayarım her seferinde kaydirigubbakcemile3

bende sayarım her defasında :) ne tesadüfki gecer hep ama zaten gecicek yani :)

X