2008 bebişleri anneyemi benziyor yoksa babayamı?...

eFFeKaaN

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
991
5
görelim bakalım bebişlerimiz bize mi benziyor yoksa babalarınamı...
ilk foto benden.:lepi:..2008 anneleri hepinizi bekliorum...yerimseniben

Son düzenleme:
Güleryüzlülüğünü annesinden almıs ,cok güzel bir resim
Mutlu anne mutlu bebek :)
Benim işyerindeki bilgisayarım bu sadece kızımın resimleri var aksam evdeki b.sayardan kızımla resmimi yüklerim

oy ne tatlı bir kuzuymuş bu sana benzettim ama bilemiycem yani ilk fotoda gülüşleriniz aynı bu arada yemekteyiz durumu var arkada bakım kaşıklar doğru dizilmişmi:1closedeyes:

Güleryüzlülüğünü annesinden almıs ,cok güzel bir resim
Mutlu anne mutlu bebek :)
Benim işyerindeki bilgisayarım bu sadece kızımın resimleri var aksam evdeki b.sayardan kızımla resmimi yüklerim

saol canım tamam beklerim..iyi çalışmalar..yerimseniben

oy ne tatlı bir kuzuymuş bu sana benzettim ama bilemiycem yani ilk fotoda gülüşleriniz aynı bu arada yemekteyiz durumu var arkada bakım kaşıklar doğru dizilmişmi:1closedeyes:

hee tatlıdır kuzum maşallah deyin..demi bana benziyo babasıda bana benzio deyip hawa atıo..:dilcikar: o öyle sansın..

he yemeğe misafirim wardı..sırnaşık şey bak bakalım masada bi yamukluk eksiklik warmı :roflol: puan ver..delikafadulden

maşallah kaanın annesi bebeğin sana benziyo güleryüzlü bi bebek :nazar:

Anaa cok iyi olm.us bi topc hadi hayirli olsun bende koyacan insallah gamzecim efekaan sana benziyoo cak tatli yaa masallah

gamzecim bende kaanı sana bezettımm..
allah ayırmasınn..cok tatlısnızzzz:nazar:

:asigim:
maşallah kaanın annesi bebeğin sana benziyo güleryüzlü bi bebek :nazar:

saol canım..
Anaa cok iyi olm.us bi topc hadi hayirli olsun bende koyacan insallah gamzecim efekaan sana benziyoo cak tatli yaa masallah

teşekkür ederim canım..sende koy foto bekliom..

efekaan maşallah çok tatlısınız ya ben sanki babay benzettim:uhm:

çoğunluk babaya benzetiolar zaten..küçükken daha çok benziodu..şimdi bana benzemeye başladı:lepi:

gamzecim bende kaanı sana bezettımm..
allah ayırmasınn..cok tatlısnızzzz:nazar:

saol canım Allah kimseyi ewladından ayırmasın:1hug:

hee tatlıdır kuzum maşallah deyin..demi bana benziyo babasıda bana benzio deyip hawa atıo..:dilcikar: o öyle sansın..

he yemeğe misafirim wardı..sırnaşık şey bak bakalım masada bi yamukluk eksiklik warmı :roflol: puan ver..delikafadulden

heee saa daha çok benziii anam, bubası bu işi becerememiş kaydirigubbakcemile3 du bende koyiiim ama benimki bubaya benziyomuş :nazar:delikafadulden

heee saa daha çok benziii anam, bubası bu işi becerememiş kaydirigubbakcemile3 du bende koyiiim ama benimki bubaya benziyomuş :nazar:delikafadulden

sana benzıo dedık ya kzımmÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookcokk benzıooo

şekil A dada görüldüğü gibi bana hiç benzemiyor her gören eşim diyor dolayısıylada babaannesi

iboş bu oğlanın ağız yapısı babası gözleri sen bence ve aynı kız güzelliği var yusufta bence arkası kızzz Allah bağışlasın

X