arkadaşlar bademcilkerim şişmiş ne yapmalıyım!...

xzeynpx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
22
0
kızlar 27 haftalık gebeyim bademciklerim şişmiş yutkunamıyorum çok rahatsız ediyor ne kullanabilirim ne yapbilirim lüftfen yardım...

canım 28 haftalığım bende.geçen hafta benimde bademciklerim şişti.havalardan oluyor.pek dışarı çıkma polenler uçuşuyor.bünyemiz hassas olduğu için hemen etkileniyoruz.ilaç içemediğimiz için gargara aldım ben.geceleri çok rahat uyudum mikroplarıda ciğerlere gitmesini önledi ve ilerlemedi.günde iki defa nanaeli gargara al ve yap.rahatlarsın.gargaranın zararı yok yutmadığın için.geçmiş olsun

eczaneden herhangi bir gargara alıp kullana bilirmiyim yoksa bizim için özel olan gargara varmı

kızlar 27 haftalık gebeyim bademciklerim şişmiş yutkunamıyorum çok rahatsız ediyor ne kullanabilirim ne yapbilirim lüftfen yardım...
gecmis olsun tatlim ilik su icmeye ozen goster bide bogazinin dis yuzune vikis sur bir bez isit ve bogazini sar inan cok rahatlayacaksin gece yaparsan daha iyi olur yatarken sabaha Allah in izniyle biseyin kalmaz kendine dikkat et tekrar gecmis olsun bol bol meyva ye vitamin alman gerek vucudun direncini kaybetmesin tatlim

tatalım herhangi bir gargara al.nanaeli olmasına özen göster.boğazını yakacaktır mikroplar ölecektir..

ben 16 haftalıkken farenjit oldum ve çok öksürüyordum kadın dogumcum antibiyotik verdi.kullandım geçti...

canım enfeksıyon varsa eger kbb ye gıtmen gerek . antıbıyotıksız gecmez .bende senın gıbıydım 4 gun cektım acıyı gecer dıye bekledım ama enfeksıyon varmıs sımdı antıbıyotık ıctım cok ıı geldı .gecmıs olsun canm

mrblar bende de boğaz yanması vardı.doktorum bir bardak ılık suya bir tatlı kaşığı tuz veya karbonat,3-4 damla limon sıkıp karıştırıp gargara yapmamı söyledi.çok iyi geldi.ayrıca eczanedende okyonus suyu (burun spreyi)aldırmıştı.bana çok iyi gelmişti.gargarayı 3-4 kez yapıyordum.geçmiş olsun.

X