kızlar şimdi hamilemi oluyorum?

myocean76

Işıl'ım canım kızım benim
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.814
0
ayın 13 ünde tek embriyo transferi yapıldı
bgn 9. günüm 3 gündür falan evde idrar testi yapıyodum
ne varki bgnki diğerlerinden çok farklıydı
ikinci çizgi çok silik çıkmış şimdi ne düşüneceğimi şaşırdım
hamilemiyim değilmiyim
nolur siz bana bi cevap verin
asıl test günüm cumartesi o güne kadar çatlarım
ve hayatımda ilk kez silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm

kızlar emin olmak için ikinci testi yaptım o daha pembe çıktı
nolur cevap yazın kafa karışıklığından heyecandan ölcem sanki

inşallah hamilesindir canım. çoğu kişide duydum 2. çizgi silik çıkıyor ve hamile. sen de onlardan olursun umarım.Rabbim yardımcın olsun.

arkadasım bence hamılesın çünkü benımde aynısı çıkmıştı transferın 10.günü yaptım testi çizginin biri daha koyu diğeri biraz silikte olsa bellıydı yanı hayırlı olsun canım

canım hemen bi hastaneye git test yaptır derım ben öyle yapmıştım sonuç 116 çıkmıştı ve ikizlere hamıleyım suan allah nasıp ederse

ya kızlar inanamıyom transferim ayın 13ünde idi bgn 9. günümmü oluyo 10. günümmü oluyo
yani tek embriyo bu kadar çabuk çıkarmı
ay çok mutluyum cvplarınız için tşkrler kanat bulupo uçasım var

canım hemen bi hastaneye git test yaptır derım ben öyle yapmıştım sonuç 116 çıkmıştı ve ikizlere hamıleyım suan allah nasıp ederse

hastanemi arıyom şimdi bakıyım ne diyecekler valla yalan bi rüya görmüş olmaktanda korkuyom yani insan sevinçle inanamamazlığı bu kadar bi arada yaşarmı :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
şimdi hamilemiyim ayyyyyyyy bu çizgiyi görebilmek için 3 sene bekledim
rabbim bekleyen herkese nasip etsin
canım allah sanada bir sancıda doğurmayı nasip etsin

kızlar hastanem erken kean tahlili için testler yanıltabilir cmtye kadar bekle dedi bende cuma gelsem olurmu dedim olur dediler
bgn 9. günümmüş erkendir dediler yarında tekrarlıycam farklı marka bi testle yine tekrar etçem
çünki inanamıyom kesin yanlış görüyorumdur gibi geliyo
ama bi yanım da mutluluktan çoktan bayram yapmış durumda

evét özellikle pregnyl catlatma ignesi yaklasik iki hafta hamilelik hormonunu yüksek gösteriyor

evét özellikle pregnyl catlatma ignesi yaklasik iki hafta hamilelik hormonunu yüksek gösteriyor

ama ben 3 gündür yapıyom olsa dün ve önce ki günler de çıkmazmıydı çıkardı
ben katılmıyom dediğine hı test yanlış olabilir annemden farklı bi markea istettim onu yapçam
eğer dediğin gibi olsa bzm test günü 15 gün geçmemiş oluyo bütün herkes kanda hamile çıkardı demi

canım bak
ne güzel inşallah hayırlısı ile pozitif çıkar
ama en iyisi kanda baktırmak

canim ben de test yaptigimda ikinci cizgi silik cikti ve hamileydim. Bence simdiden sevinmene bak :)

kızlar 3. testi yaptım farklı bi markaydı ondada çıktı diğerlerinden daha silik ama

canim ben de test yaptigimda ikinci cizgi silik cikti ve hamileydim. Bence simdiden sevinmene bak :)

canım çok saol inan eşime söyleyip söylemekte tereddütlüyüm
ama bi yanım havaya uçtu bile hüsrana uğramaktan korkuyom :CüvCüv:

kızlar bgn evde bi bayram havası vardı anlatamam bir tek ben şaşkındım
sanki biri bana bunlar bi rüya uyan diycek diye ödüm patlıyo sevincimi yaşayamıyom
burdan bana cvp yazıp destek olan tüm arkadaşlara tşkr ederim çok iyisiniz

X