Cilt Bakımı Ürünleri Doğal Formüller

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Melthhem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
41
0
Evet Arkadaşlar
Bir konuda anket düzenlemiştim Doğal ürünler mi Kimyasal ürünler mi diye ...
Çok katılım olmasada kesin düşünce Doğal ürünler çıktı.
Peki soruyorum hem kimsayalları kullanmanın zararlı olduğunu düşünüyor doğal yolları mantıklı buluyorsunuz. İşte size bir yol benim gibi doğal formüller kullanmış Kadınlar Klubu üyeleri bizimle doğal formüllerini tanıştırsın.
Ne dersiniz güzel olmaz mı ???
Bu karışım buna iyi geliri şu karışım şuna ?!?!?!
Formlarda konular altında formül paylaşan üyelerimiz oluyor sizce bir çatı altında toplasak nasıl olur??
Uzmanlar pürüzsüz ve lekesiz bir cilt için avuç dolusu para harcanan dönemlerin geride kaldığını doğadan gelen mucizevi bitki ve meyve özleriyle kusursuz bir cilde sahip olmanızın mümkün olduğunu belirtiyor. Antioksidan özelliğle bilinen ayvanın çekirdekleri cilt için son derece yararlı. Uzmanlara göre sağlıklı bir cilt için dengeli beslenmek, stresten uzak durmak ve doğal cilt bakım ürünlerini kullanmak gerekiyor.
Evet benden ilk doğal formul geliyor denenmiş kanıtlanmış
Akne giderici ve arındırıcı
Parafin ve paraben içeren kremlerin ve şampuanların saç dökülmesine yol açtığı ve bazı bünyelerde alerjik reaksiyona sebep olduğu bilinen bir gerçek. Eğer hassas bir cilde sahipseniz ve cilt bakım ürünlerine döktüğünüz paralarının cildinize herhangi bir geri dönüşümü olmadıysa, doğallıktan yanaysanız bu maskeyi kullanmalısınız. Ayva çekirdeği maskesi ile aknelerinizdeki belirgin düşüşe şahit olcaksınız.
Eğer cilt lekeleriniz varsa ve bu lekelerden kurtulamıyor iseniz işte size yapması ve uygulaması çok kolay bir tarif.
Evet not kağıtlarınızı ve kalemlerinizi alın ve başlayın yazmaya :1hug:
Ayva7-8 tane Ayvanın çekirdeklerini çıkartıp 1/2 çay bardağı ılık suda 2 tam gün bekletin. 2gün sonra jöle kıvamına gelince yüz, boyun bölgesine sürün ve 20 dakika cildinizde bekletin. Cildinizdeki lekelerin yok olduğunu ve cildinizin sıkılaştığını görürsünüz.

Sıra sizde bayanlar bekliyoruz hihoyyyt

Banyo suyuna papatya ve kekik atın
Küvette stres atmanız çok kolay. Stres, güzelliğin düşmanıdır ve sizi yorgun ve yaşlı gösteren bir unsurdur. Bunun için 35–40 derece suyun içine iki adet bez keseye ayrı ayrı konulmuş kekik ve papatya koyun.. 10 dakika bekleyin, bitki suya yayılsın. Sonra girin ve içinde yirmi dakika dinlenin. Bunu haftada bir yaparsanız stresinizi azaltırsınız. Bu arada normal banyolarınızda, doğal olarak üretilmiş banyo sabunlarını kullanmanız da önemli. Kimyasal içeriği olmayan bu doğal sabunları banyonuzdan ihmal etmeyin.

Göz altı problemlerinde
Patates aynı zamanda bir güzellik bitkisi! Halka halka kesin... Onları da ikiye bölün. Ve yarım halkaları göz altında yerleştirerek 20 dakika bekletin. Sonra yıkayın. Düzenli uygulamada morlukları alacaktır. Bir çok farklı yöntem var gözaltı için. Örneğri fındık yaprağı da iyi gelir bu probleme. Bir tek avuç (kıyılmış) taze fındık yaprağını bir fincan kaynar suya atın. Demlenene kadar bekletin. Ardından soğutun. Sonra buzdolabına koyun. ıyice soğuyunca, pamuğu batırıp gözlerinizin üzerine koyun.. Bununla 10 - 15 dakika yatın (uzanın) dinlenin. 10 dakika bekletip, yüzünüzü yıkayın.

şu an saçımda saç bakım yağı karışımı var.... yüzümede jojoba yğı sürdüm yağlı ciltlere iyiymiş birde akneye ,memnun kalırsam yazarım .....sengözlerimebaksanab

teşekkür ederiz semi44 umarım memnun kalırsın ve deneyimlerini ve doğal formullerini paylaşırsın

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende 30 ml saf zeytinyağına 5-8 ampül evicap karıştırdım. Akşamları gece kremi niyetine yüzüme sürüyorum 3 haftadır. Uzun yıllar kullanmadığım marka krem kalmamıştı. Ama bugüne kadar milyarlarca parayı sokağa attığımı bu karışımı kullanmaya başladığımdan beri farkettim ve kendime çok kızdım:kızgın:. ınanın tecrübeyle sabittir ki, diğer anti ageing kremlerinden hiiiiçbir farkı yok. Ben tamamiyle bakım ürünü deneme manyağı biriydim. ıçeriklerindeki paraben gibi zararlı maddelerin yarattığı sonuçları öğrenince şok oldum.:1shok: Tamamen doğala geçmeye başladım. Benim cildim kuru yağlı karma bir cilt. Bu karışım yüzüme lifting etkisi yaptı, cildim gerildi, yumuşadı ve sarkma belirtileri durdu. Boynumun ve gıdımın derisi gerildi. Göz altlarım dahil olmak üzere sürüyorum. Yok gece için göz altı kremiymiş, yüz kremimiymiş, boyun kremiymiş hepsi fasa fiso.Yetmedi, tüm bedenime de sürüyorum. Göğsümün derisi şimdi daha gergin. Tüm vücudumdaki deri yumuşacık ve nemli. Sonuçları görünce diğer tüm marka losyon, krem ve serumların hepsini bir poşet dolusu çöpe attım. Daha atmam gereken bir poşet dolusu sözde bakım kremlerim daha var. Makyaj masam, banyo dolaplarım ferahladı ve üsteliiik sağlığıma ve cildime iyi gelen tamamen doğal bir bakım uygulamanın huzuru içindeyim. alkisalkisalkis

X