BHCG konusunda yardım

serap1997

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
81
0
kızlar sabah yaptırdım testimi 12.günüm 147.3 çıktı.doktorum güzel ama 3 gün arayla bakıcaz düzenli yükseliyorsa pozitif demektir dedi.2 embiryo transfer edilmişti acaba ikiside tutunabildimi.bhcg"si sonradan düşen varmı. bu konu da bilgisi olanlar lütfen beni bilgilendirsin.:uhm:

tatlım bhcg değerine göre tahmini olarak tek tutmuş diyebilirim sana.hayırlısı olsun:) 100 ün üzerinde bir deger oldugu için düşeceğini sanmıyorum,hayırlı olsun tekrar.öpüyorum

canım belli olmuyor

bence kafana takma tutmuş olması harika

güzel de bir değer bence yükselecek

Rabbim kucağına almayı nasip etsin Sağlıcakla ınşallah

bence düşük bi değer değil drun kesinci yaklaşmış olaya bence mutluluğunun tadını çıkar

kızlar sabah yaptırdım testimi 12.günüm 147.3 çıktı.doktorum güzel ama 3 gün arayla bakıcaz düzenli yükseliyorsa pozitif demektir dedi.2 embiryo transfer edilmişti acaba ikiside tutunabildimi.bhcg"si sonradan düşen varmı. bu konu da bilgisi olanlar lütfen beni bilgilendirsin.:uhm:

canım merhabalar öncelikle hayırlı olsun benim değerim 12 çıkmıştı ve doktor bana biz senden umutluyduk en az 50 bile çıksa iyiydi dedi bana öyle dediğine göre seninki çok güzel bir değer benimle yaptıran arkadaşın 105 felan dedi ikinciyi bile istemedi değilki senin 147 çok güzel bir değer hayırlı olsun bebişin hiç canını sıkma bence keyfini çıkar derim öptüm

doktorun doğru kelimeyi söylemiş: düzenli yükselme

yanlış değerlendirme beni ama yaşadığımı paylaşmak adına yazıyorum.ben 3.teste kadar(3.test dahil) düzenli artışı yakaladım.ama ertesi gün kanama oldu.
değerlerim
35
75
175 idi...

hatta doktorum 10 gün sonra ultrasonda buluşuruz demişti :-)

güzel haberlerini bekliyorum :)

bu test sonucunun(ilkinin) minimum kaç çıkması gerekiyor arkadaşlar? bu arada serapcım inşallah allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder. tebrik ederim darısı bizim başımıza yerimseniben

kızlar çok teşekkür ediyorum.ama içimde bir endişe var nedense.4yıldır hep negatıf sonuç aldığımızdan bu sonuç bizi sersem etti galiba.allah gönlünden her bebek geçirenin kucağını dolu etsin inşallah:eek:

kızlar çok teşekkür ediyorum.ama içimde bir endişe var nedense.4yıldır hep negatıf sonuç aldığımızdan bu sonuç bizi sersem etti galiba.allah gönlünden her bebek geçirenin kucağını dolu etsin inşallah:eek:

serapçım oncelikle cok tebrik ederim. senin gonlunu ferah tutup pozitif olman lazım kotuye gore degil iyiye gore dusun. operim:))

Cnm endişelenme. 12.gün değerin çok güzel katlamasını bekliyecektir doktorun bu önemli sağlıklı devam edip etmeyeceği hakkında fikir verecektir 2. test. Bence sen ufak ufak:CüvCüv: tadını çıkarmaya başla....

bu test sonucunun(ilkinin) minimum kaç çıkması gerekiyor arkadaşlar? bu arada serapcım inşallah allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder. tebrik ederim darısı bizim başımıza yerimseniben

0-5 arası negatif
sonrası pozitif kabul ediliyor.
beta hcg test sonucunda göreceksin

X