Sivilceli Ciltler Dekolte bölgesinde sivilce

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

izmirli82

NİSAN'IM CANIM KIZIM
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
743
8
Arkadaşlar benim dekolte bölgemde küçük küçük sivilceler oluyor delikafadulden bunlardan nasıl kurtulabilirim ,tavsiyesi olan var mı :uhm:

aynen banada çıktı öyle sivilceler eğer alerji falan değilse limonlu yoğurt sür geçer tam bilmiyorum ama limonlu yoğurt sivilceleri kurutuyor hemen

kardeşiminde kollarında çıkmış küçük küçük sivilceler çok kötü duruyo nasıl geççek bunlar ya :çok üzgünüm:

sivilceler kadınlık hormonlarındaki düzensizlikten olabilir.Bende öyleydi. Ki adet düzensizliğim bile yokken polikistik over çıktı.ılaç kullandığım dönem geçiyo.ılaçları bırakınca tekrar çıkıyo.Sadece yüz deil dekolte bölgesi omuz ve sırtta buna dahil

Ben bir doktora gitmenizi oneririm ama gittiginizde abuk subuk ilaclar vermesinler özellikle jeller hiç işe yaramıyor ortaokuldan universite 3'e kadar sivilcelerle ugrastım :KK70: tüm antibiyotikleri tüm sivilce ilaclarını ve artı doğal herşeyi denedim ama zoretanin denilen ve herkese verilmeyen ilacla kurtuldum ozelliklede vücudumdakilerden bilgisayar öğrencisi oldugum için sürekli bilgisayar başında durmaktan düzensiz beslenmekten cildim cok yaglanmaya baslamıstı ve bas edemiyordum sırtımdakiler büyük ve intihaplı cıkmaya baslamıstı sonra tüm vucuduma yayılmıslardı o günleri hatırlamak istemiyorum :KK43:(( herşeyden once psikoloji bozulunca daha da artmaya baslıyorlar. Cildinizi yaglandıracak seyler kullanmayın. Özelliklede şu doğal yağlar diyorlar ya hiçbirini kullanmayın çok yağlandırıyorlar. Cıldin kurumaya ihtiyacı var. Bilgisayar başında çok oturuyorsan ve dekolte bölgesi acıksa bu da yaglanmaya neden oluyor. Elleriniz kremliyken yanlıslıkla dokunmanız bile o illet seylere sebep olabiliyor. Her banyoda bol bol keselenin. En etkili çözümlerden biri bu.

ızmirli82, aynı şey bende de oluyo malesef. Ara sıra tam kırmızı renkte ve çok belli oluyo.Normal vücut nemlendirici kremi, hafif masaj yapar gibi sürdüm özellikle yatmadan önce. kızarıklığı kalmadı ve 2-3gün sonra da yok oldu.

Kükürtlü sabun kurutur sivilceyi bir dene istersen çok hafifçe köpürt tahriş etme arkasındanda yağsız bir nemlendirici sür. Mevsimden kaynaklanıyor olabilir canım.

Siz denediniz mi acaba kükürtlü sabunu ? + Marketlerde bulabilir miyim? :1closedeyes:

Siz denediniz mi acaba kükürtlü sabunu ? + Marketlerde bulabilir miyim? :1closedeyes:

Benim sorunum yok canım sivilce için arada yüzümde çıkıyor sadece o dönem kükürtlü sabun kullanıyorum işe yarıyor.
Marketlerde ve aktarlarda bulabilirsin.

ne kadar cok derdım varmıs her baslığı okuduğumda evet bende de var bıseyler yazayım dıorum buna da sukur gercı benım son 1 yıldır cıkmaya basladı onceden tertemızdı dekolte bolgem...

X