Cilt Bakımı Ürünleri Sebamed visio serisi kullanan arkadaşlar var mı????

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

ZUHAL42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2008
51
0
arkadaşlar sebamed , visio serisi çıkarmış.Ben bu hafta visio hidrojel kremi aldım.Hidrojel yağlıdan normale dönük ciltler içinmiş ama içimede tam sinmedi kullanan ve memnun kalan varmı aranızda ?
Yanında da diadermine'nin yüz yıkama jelini almıştım ama sanırım o biraz geriyor cildimi.Yani hala cilt temizleme konusunda tam iyi bir ürün bulmuş değilim maalesef :1no2:

Diardermineden ben de memnun kalmadım, aynen bende de yüz yıkama jeli var, nemlendiricisi zaten felaket, ama sebamed in temizleme sütü,toniği,visio hydro jeli ve nemlendiricisi vede gözaltı kremini aldım çok memnunum hydro jeli serum niyetine nemlendiricinin altına sürüyorsun canım, ben gece sürüyorum genellikle, birde temizleme jeli neutragına yı öneriyorlar ben denemedim ama almayı düşünüyorum.

Sevibade canım teşekkürler.Yalnız ben hidrojeli direkt nemlendirici yerine kullanıyorumdum.Cildim çok kuru değil sanırım yağlıya az dönük normal gibi.

Sevibade canım teşekkürler.Yalnız ben hidrojeli direkt nemlendirici yerine kullanıyorumdum.Cildim çok kuru değil sanırım yağlıya az dönük normal gibi.

hidrojel hayatımda kullandığım en güzel nemlendirici sebamed akne sabunuyla yıkadıktan sonra uyguluyorum ve siyah noktalar yok, beyaz tomurcuklar yok ve yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. düzenli kullanımda bu kadar etkili olabileceğini düşünmemiştim. sebamedin bütün ürünleri süper. sivilcelerden uzak temiz ve bakımlı cilt farkıyla diğer bütün ürünlerini de almayı düşünüyorum.

X