Ulun Ulug bey hakknda goruslernz

reyhank

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
100
1
37
arkadaslar bu doktor hakkında ne dusunuyosunuz bende 2 tup yaptım ve negatıf bı daha yaparsam tutmasını ıstıyom gıdenler varsa benı aydınlatabılırmı

Canım ben de tedavimi Alman hastanesinde yaptırdım ama doktorum Ulun Ulug değil Halit Erdendi.Ama Ulun uluğ hakta da iyi şeyler duydum.Başarılı doktor.Kendis doçent.Zaten Alman hastanesi Mustafa Bahçeci ekibinin hepsi süper ya..Hiç korkma.Başlayacak olan tedavin hayırlı olsun şimdiden..

Bu arada yumurta toplamada 1 saatdan fazla transfer işleminde 90 dakkadan fazla kaldım orada.Özel oda vardı koltuk Tv deniz manzaralı.Yeminle diyorum.
Ama bilmiyorum belki eskiden siz söğlediğiniz gibiydi bilmiyorum..

Bu arada yumurta toplamada 1 saatdan fazla transfer işleminde 90 dakkadan fazla kaldım orada.Özel oda vardı koltuk Tv deniz manzaralı.Yeminle diyorum.
Ama bilmiyorum belki eskiden siz söğlediğiniz gibiydi bilmiyorum..

ay arkadasım senın su sozlerıne cok memnun oldum bı an ıcın korktum cunku ben boyle bı sey yasadım hıc memnun kalmadım devlet hastanesınde hıssettım kendımı hem o kadar para ver hemde ezıyet cek bıde yer yuzunden

kızlar ben yarın sabah toplattırıyorum hayırlısıyla neler olduğunu ben de size yazarım. bir de birşey diyeyim mi ben 1 senedir süleyman bey e gidiyorum boş gebelik sonrası parça kalmıştı (başka hastane başka dr) süleyman bey temizledi ondan sonra 3 ay kontrol muayenelerinden ücret almadı. yazın 1 kere gittim kist olmuştu sonra 2 ay gittim takibe ücret almadı 3. ay temizdi ben yumurta gelişiyormu ki dedim yumurta takibi yaptı 4 kere takibe gittim sonra çatlatma iğnesi yaptı ama olmadı ücret ödemedim (iğne hariç tabii). geçen ay uayeneye gittim tüp bebeğe başlıyordum başlama diye ücret almadı ama ilk gün iğneleri yaptıktan sonra 1 ay erteledik arada birşey olur mu ve sanki 1 sene önceki kürtajdan sonra zor geçen bir akıntı kalmıştı birşey var mıdır diye takmıştım vajinal kültür yaptı yine muayene ücreti almadı. evet işlemler pahalı ama sonraki 3 ay kontrole gitseniz birşey ödemiyorsunuz. mesela geçen sene kürtaj işleminden önce ve sonra rontgen çekerek rahmi temizledi 1000 lira aldılar ama sonraki 3 ay da tüm muayeneler kontrole sayıldı. başka merkezler olsa 1 keresi kontrol der sonraki tüm muayenelerden ücret alır. ben bu tutumlarından da çok memnun kaldım.

reyhan k hep dr u görüyorsun canım toplama ve transfer hariç bunu hangi dr görevliyse o yapıyor ben bugün yumurtaları toplattım kim topluyor diye sormadım bile kısmet artık

Bende de aynen olmuştu.
denizcim doktor hastalarını daha da şımarta bilir falan yazmışsınn da bir şey söğleyeyim ben.Bak her sefer gitdiğinde ne kadar hasta olduğunu görüyorsun sen de.Onlar da bizim gibi o doktorlara inanıp ümüt edib gelmişer.Onların her birine 15 dakka zaman sarf ederse doktor
hepsine bakamazki.Ben kendimde doktorum.Yeni başladım.Doktorları çok iyi anlıyorum.Sabahtan öğlene kadar bahçecide öğlenden sonra Almanda çalışıyorlar.Robot değiller dimi.Valla benim doktorum Halit Erdendi.Yeteri kadar ilgiyi gördüm ondan.Hatta insana morel vermek için kendini ne hallere sokuyor adamcağaz.Ama neden hoşlanmadım onu da yazayım.Eşim Halit beye hediye almıştı.Baküye dönürken bir teşekkür için uğrayalım dedik.randevumuz yokdu diye bize doktoorun yanına almıyolardı.Ne kadar bekledik.Sonunda doktorun kendisi bizi görüp yanına davet ettii...
Yine de tabi fikirler ve düşünceler ayrı.
Bu arada yumurta toplama işin hayırlı olsun canım.İnşallah müjdeyi verirsin artık bize.

reyhan k hep dr u görüyorsun canım toplama ve transfer hariç bunu hangi dr görevliyse o yapıyor ben bugün yumurtaları toplattım kim topluyor diye sormadım bile kısmet artık

oyle sey olur en onmlısı zaten toplama ve transfer dıgerlerı neyse ama bunu bence kesın doktor sectıgın kısı yapmalı benım 2 kere yaptım hep aynı doktorum yaptı herseyı bende burda yapmak ıstıyom ama doktora karar veremıyom mustafamı olsun yoksa ulun beymı dıye dusunuyom

X