Olumlu/olumsuz huylarimizi paylasma platformu:)

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.832
111
Hep ya esimizden, ya cocuklarimizdan, arkadaslarimizdan yada herhangi birilerinden bahsediyoruz..

Birazda kendimizden bahsedelim mi? Acaba biz kimiz?CADIARZU

Hadi gelin hep beraber taniyalim iyi ve kötü yönlerimizikaydirigubbakcemile2

ıyi yanım ne$eLi ve yardımSever oLmak........

Kötü yanım Kinci oLmak, Saßırsız, Sinirli ve Stresli ßir yapım var......

(ßo$ kalmı$ konu hemen atLadım :KK70::KK70:)

Son düzenleme:
ii yönlerim sıcak kanlıyım,insanların dertlerini dinler kendi derdimgibi çözüm bulmaya çalışırım,yaşamayı çok sewerim,insanları çok severim....
kötü yönlerim...yok galiba...şaka şaka-tatlicadiarzu-
çok sinirliyim,çok bağırırım,çok dağınığım,fazla açık sözlü ve sivri dilliyim,hiç altta kalmam kawgada çok tahrik edici şeyler söylerim we sonra karşımdakini affederim...çok inatçıyım gözüm döndümü herşeyi yaparım,silerim yakarım herşeyi...
ayyy çok mu kötüyüm ben:1shok:

hemen yazayım
kötu yanım: sınırlı asabı bır yapım var sureklı sinnirli görunurum
ıyı yanım: cok ıyımserım ıyımser düşünürüm, aslında bu da kötu yanım kendıme zarar verıorm...
ıyı yan bulamadım kendımde :)))

insanın kendini anlatması çok zordur...
o yüzden kolay olanı seçiyoruz başkalarını anlatmayı...

iyi yanım bana göre çok eğlenceliyimdir, sevecenimdir falan filan.
kötü yanım çok var hangisini anlatayım. hemencek sinirlerim ve en son söylenecek lafı ilk önce söylerim. sevmediğim insanlara onları sevmediğimi belli ederim. sevmediğimi belli ederimde sevdiğimi belli edemem en kötüsüde bu. duygularımı içimde yaşarım.

iyi yanlarım;neşeliyim sıcak kanlıyım affediciyim özür dılenıcekse dilerım gocunmam
kötü yanlarım;çabuk inanırım,ben gibi sanırım,çabuk alevlenirim,insanlara çabuk güvenırım maddı manevi sömürüldüğüm çoktur..

iyi yanlarım ...genelde neşeliyim pozitifim cogu zaman wara yoga aglamam we cok takmam cok iyi bi paylaşımcı we dinleyiciyimdir guzın ablalıgım wardır :)
kötü yanlarım ise ... cok cabuk sınır olurum olmadık bişeye kızabılırım we hemen sesım yukselır tahammul edemem bazı seylere :eek:klava:bı kere sogudumu bı daha düzelemem kolay kolay we benım gercekten cok canımı yakanın da bende canını yakarımkötükedihüso we ugrasırımda onunla yanı bana bulaşmayan yılan bın yasasın hesabı:)
kotu yanım daha cokmus yaa ama ben kotu bı ınsan dıılım kızlar ya benle ıyı olana ıyı kotu olana kotuyum sadece ama kk ya hep iyiyim :) :) :) :enbuyukkk:

bana göre iyi yönlerim sakin ve soğukkanlı olabilmem..hiç bir şey için tuttturmam olsun diye

hayatımda...çabuk sinirlenmem ve aklımda kötülükler pek kalmaz......ama çok inatçıyımdır bu kötü bir

özellik ve herkesin herşeyine yarım edeyim ama çok başına buyruk olayım isterim , kapalı kutu olurum

yani yardım alma konusunda..daha açık olmak isterdim ...

iyi yönlerim;
-Bağışlayıcıyım (birgün ihtiyacım olabilir)
- Kaybetme pahasına dürüstüm (yalan yumağı olmaktansa)
-Pozitifim (dünya batmadıya)
-Çalışkanım, pratiğim (üşenme nedir bilmem yerimde durmam)
-Soğukkanlıyım, panik olmam
kötü yönlerim;
-Hafızam çok güçlü bilerek yapılan hataları zamanı gelince hesaplaşırım. (buna kin deniyor sanırım)
-Bağırıp çağırmak için son dakkaya kadar bekleyip çok ağır tepkiler vermem.
-Güvenmek konusunda takıntılıyım. ınsanlarla kolay kolay ahbap olmam.

iyi yönlerim sabırlı sakin bir insanım kolay kolay sinirlenmem.kin asla tutmam.geçmişte yaşanan kötü olayları çabuk unuturum.unutmasamda üstüne sünger çekmeyi bilirim.başka insanların sıkıntılarını dinleyip yardımcı olmayı severim.tutumluyum ayakları yere basan burnu havada gözü yüksekte olmayan bir insanım.affetmeyi bilirim
kötü huylarım ise bende insanlara kolay güvenmiyorum.hemen bir insana ısınamıyorum.arkadaş edinme konusunda çok seçiciyim.aslında bu zamanda bu özelliklerimin kötü olduğunuda düşünmüyorum.maalesef zamane çok kötü çünkü
birde kimseyle yüzgöz olmayı sevmediğim için bazen fazla susuyorum aslında biraz daha hazır cevap olmayı isterdim.bazı insanları susarak susturamıyosun çünkü

şöyle bir baktımda hiç kötü huyum yokmuş melekmiyim nekaydirigubbakcemile3tabi birde eşime sormak gerekkaydirigubbakcemile3

iyi yanım
sabırlı uyumlu olmam
kötü yanım
biraz inat ee o kadarı kadı kızında da olur dimi :dilcikar:

X