Nisa hast. Sezeryan dogum yapanlar memnun kaldınızmı?? Acill

knk

göz aydınlıgım,nur`um
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
1.755
0
41
MERHABALR
36 HAFTALIK HAMİLEYİM ŞUANDAKİ GİTTİGİM HAST.FİYAT BAKIMINDAN ÇOK GELDİGİ İÇİN DEGİŞTİRMEK ZORUNDAYIM...

NİSADA İSTEGE BAGLI SEZERYAN OLANLAR TECRÜBE GÖRÜŞLERİNİZ NELER?
DR TAVSİYE EDERMİSİNİZ?
HEŞİRELERİN İLGİSİ NASIL?
HAST. ODALARI TEMİZMİ?
ÇOK GÜZEL ŞEYLERDE DUYMADIM AMA ŞİMDİLİK EN UYGUN ORASI GELİO BANA
ACİL KARAR VERMEM GEREKİO CVPLARINIZI BEKLİORUM
TEŞEKKÜRLERa.s.

canım merhaba. ben henüz doğum yapmadım ama nisa hastanesi deyince cevap vermek istedim sana. ben de oraya gidiyorum kontrollerim için. doğumumu da orda yapacağım kısmetse. doktorum da mürvet hanım. nisa hastanesinde en meşhur kadın doğumcudur. gerçi hepsi iyidir, güler yüzlüdür ama tabi illaki bir kaç doktor sivriliyor aradan. personeli de doktorları da son derece güler yüzlüdür. dediğin gibi fiyat bakımından da uygundur bayağı.
ben hamile kalmadan önce de aynı hastanenin tüpbebek merkezine gitmiştim. yumurta takibim falan yapılmıştı. ve ordaki dr. sibel hanım sayesinde hamile kaldım. eşimde varikosel sorunu tespit edilmişti yine aynı hastanede ameliyat olmuştu. 1 gece kalmıştık. odalar tek kişilik, tertemiz, tv klima falan var. ameliyat da gayet başarılı geçmişti zaten şu an hamileyim o yüzden. bilgin olsun canım. kısacası tavsiye ederim.

canım merhaba. ben henüz doğum yapmadım ama nisa hastanesi deyince cevap vermek istedim sana. ben de oraya gidiyorum kontrollerim için. doğumumu da orda yapacağım kısmetse. doktorum da mürvet hanım. nisa hastanesinde en meşhur kadın doğumcudur. gerçi hepsi iyidir, güler yüzlüdür ama tabi illaki bir kaç doktor sivriliyor aradan. personeli de doktorları da son derece güler yüzlüdür. dediğin gibi fiyat bakımından da uygundur bayağı.
ben hamile kalmadan önce de aynı hastanenin tüpbebek merkezine gitmiştim. yumurta takibim falan yapılmıştı. ve ordaki dr. sibel hanım sayesinde hamile kaldım. eşimde varikosel sorunu tespit edilmişti yine aynı hastanede ameliyat olmuştu. 1 gece kalmıştık. odalar tek kişilik, tertemiz, tv klima falan var. ameliyat da gayet başarılı geçmişti zaten şu an hamileyim o yüzden. bilgin olsun canım. kısacası tavsiye ederim.
cnm öncelikle bebegini tebrik ederim..
mürvet hanımı bnde duydum ve hakkaten meşhur galiba?
hast. bende bidefa gittim 2testimi yaptırmıştım ama fazla kalamdım gezemedim..
çok açıklayıca olmuş teşekkür ederim cnm

bide mürvet hnmdan başka tavsiye edceginiz başka dr varmı??
o çok yogun oluomuş galiba?

canim bebegini tebrik ederim
neden normal dogumu istemiyorsun sezeryana yöneliyorsun ?
ben iki defa normal dogum yaptim cok memnun kaldim gercekten :)
simdiden itibaren eczaneden bögürtlen yapragi cayi al ve günde 3 fincan ic
dogumu kolaylastiriyor rahmi yumusatiyor
eger tabi normal dogum istersen

bak canim bu benim dogum hikayem okuyup tekrar düsünmeni önderiyorum eger normal dogum yapmanda bi sakinca yoksa tatlim
güzel haberlerini bekliyorum canim :))

http://www.kadinlarkulubu.com/subat...nimiz-dunyaya-gozlerini-acti.html#post5524409

Son düzenleyen: Moderatör:
canim bebegini tebrik ederim
neden normal dogumu istemiyorsun sezeryana yöneliyorsun ?
ben iki defa normal dogum yaptim cok memnun kaldim gercekten :)
simdiden itibaren eczaneden bögürtlen yapragi cayi al ve günde 3 fincan ic
dogumu kolaylastiriyor rahmi yumusatiyor
eger tabi normal dogum istersen

bak canim bu benim dogum hikayem okuyup tekrar düsünmeni önderiyorum eger normal dogum yapmanda bi sakinca yoksa tatlim
güzel haberlerini bekliyorum canim :))

http://www.kadinlarkulubu.com/subat...nimiz-dunyaya-gozlerini-acti.html#post5524409

cnm cok güzel bi dogum hikayesi keşke bende bilsem bu kadar kolay doguracagımı hiç düşünmem ama bnm çaatılarım cok dar ve sancı eşigim az
kasılmalarım başladı ve inan bazen dayanamıyorum gözlerim doluo..
sezeryan olmalıym drumda böyle düşünüyo teşekkürler
a.s.

merhaba canım hayırlı olsun bebeğin ..

ben tüm gebelik takibi ve doğumumu nisada yaptım .asiye uzun du benim dr um..zaten bi mürvet bi asiye hastanenin en iyi kadın doğumcuları .ben çok memnun kaldım doğumdan,çok rahat geçti,aynı gün ayaktaydım ,eve çıkıncada tamamen iyileştim,hiç bir sorun yaşamadım,hemşire ve hastane görevlilerinden de çok memnun kaldık,odalar çok temiz wc ler filan ben duş bile aldım.özel süit de kaldım aynı fiyat hemde normal oda ile ..ayrıca benim bebeğim erken doğdu ve karnımda artık beslenemiyordu ,dr um iki çocuk dru istedi ameliyata önlem amaçlı ,ayrıca hemşireler doğumdan sonra,dr bütün hastaneyi seferber etti sizin için dedi ..çok mutlu oldum ,çok güvenerek girdim doğuma sonuna kadar tavsiye ederim asiye hanımı,bu kadar güleryüzlü bu kadar candan bir dr daha görmedim..umarım en iyi kararı verirsiniz hayırlı doğumlar ..

[k] {n} [k];6476153 .!.:
cnm cok güzel bi dogum hikayesi keşke bende bilsem bu kadar kolay doguracagımı hiç düşünmem ama bnm çaatılarım cok dar ve sancı eşigim az
kasılmalarım başladı ve inan bazen dayanamıyorum gözlerim doluo..
sezeryan olmalıym drumda böyle düşünüyo teşekkürler
a.s.

saol hayatim

bencede bu durumda sezeryan daha saglikli olucak

seni simdiden tebrik ediyorum ins. güzel dogum hikayeni bizlerle paylasirsin

zamanin tadini cikart cok güzel zamanlari yasiyorsun simdi

ahhhhhh ahhhh gercekten cok güzeldi ya o son haftalar :1rolleyes: :1rolleyes:

:1hug: ikinizide öpüyoruz bebisimle a.s.

merhaba canım hayırlı olsun bebeğin ..

ben tüm gebelik takibi ve doğumumu nisada yaptım .asiye uzun du benim dr um..zaten bi mürvet bi asiye hastanenin en iyi kadın doğumcuları .ben çok memnun kaldım doğumdan,çok rahat geçti,aynı gün ayaktaydım ,eve çıkıncada tamamen iyileştim,hiç bir sorun yaşamadım,hemşire ve hastane görevlilerinden de çok memnun kaldık,odalar çok temiz wc ler filan ben duş bile aldım.özel süit de kaldım aynı fiyat hemde normal oda ile ..ayrıca benim bebeğim erken doğdu ve karnımda artık beslenemiyordu ,dr um iki çocuk dru istedi ameliyata önlem amaçlı ,ayrıca hemşireler doğumdan sonra,dr bütün hastaneyi seferber etti sizin için dedi ..çok mutlu oldum ,çok güvenerek girdim doğuma sonuna kadar tavsiye ederim asiye hanımı,bu kadar güleryüzlü bu kadar candan bir dr daha görmedim..umarım en iyi kararı verirsiniz hayırlı doğumlar ..
sagol cnm ya hayırlı olsun bebişin
asiye hnm hala orada dimi mürvet hnma ulaşmak zor oluomuş
alternatif oldu sagol bi gidip bakacagım içim rahatladı çok teşekkür ederim suit oda
oşuma gitti çok sagol:1hug::teytey:

saol hayatim

bencede bu durumda sezeryan daha saglikli olucak

seni simdiden tebrik ediyorum ins. güzel dogum hikayeni bizlerle paylasirsin

zamanin tadini cikart cok güzel zamanlari yasiyorsun simdi

ahhhhhh ahhhh gercekten cok güzeldi ya o son haftalar :1rolleyes: :1rolleyes:

:1hug: ikinizide öpüyoruz bebisimle a.s.

çok sagol
hayırlısıyla gelsin artık güzel zamanlar ama en zor zamanlar ayrıca bütün sancılar
falan başladı ve çokta agırlaştım ayaklar çok şişti!!!
daha anlatmamı istermisin:CüvCüv::CüvCüv:

benim odada önce bi misafir ağırlama salonu vardı daha sonra hasta odasına giriliyor..ben bebeği emzirirken misafirler diğer odada oturdular,kimseyi dışarı çıkarmak zorunda kalmadık,ayrıca gece kayınvalidem yanımdaki koltukta yattı eşimde misafir odası koltuğunda ,tek refakatçi yemeği verilir normalde eşime de verdiler ,kimse niye kalıyosun yada tek yemek veriliyor demedi..karışmadılar yani..

merhaba cnm ins saglikli bisekilde bebegini alirsin kucagina..ben normal dogum yaptim epudiralli tavsiye ederm fakat senin dr unda sezeryani öneriyomus ..sezeryan yapan arkadaslar memnun sende kalirsin memnun cnm bence allah gönlüne göre versin

Canım o hastaneyi bilmem ama ben sezeryancıyım yani memnun kalanlardan.. spinal sezeryan oldum ve doğum inanılmaz güzeldi acısız ,sancısız sabırsızlıkla meleğini beklemek onun ilk çıktığı ana tanık olmak (norml doğumda da bu oluyor ama acılı,sancılı..) inanılmaz bir olay,bir mucizeye tanık oluyorsun kısaca kesinlikle epidural sezeryan! Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah..

ben mecburen sezeryan yaptırdım ama elimde olsaydı epidural normal doğum yapardım normal doğum dada sezeryanda da riskler var sonuçta ama annenin sağlığı için normal doğum iyi bebeğin daha risksiz doğması içinsezeryan daha iyidir belkide ama doğal olan gerzaman daha iyidir ben böle düşünüyorum

merhaba cnm ins saglikli bisekilde bebegini alirsin kucagina..ben normal dogum yaptim epudiralli tavsiye ederm fakat senin dr unda sezeryani öneriyomus ..sezeryan yapan arkadaslar memnun sende kalirsin memnun cnm bence allah gönlüne göre versin
inş. bende onu istiyorum mennu kalmayı ilk dogumum kötü anılar istemiyorum
onun için herkesten fikir bekliorum teşekkür ederima.s.
Canım o hastaneyi bilmem ama ben sezeryancıyım yani memnun kalanlardan.. spinal sezeryan oldum ve doğum inanılmaz güzeldi acısız ,sancısız sabırsızlıkla meleğini beklemek onun ilk çıktığı ana tanık olmak (norml doğumda da bu oluyor ama acılı,sancılı..) inanılmaz bir olay,bir mucizeye tanık oluyorsun kısaca kesinlikle epidural sezeryan! Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah..
drumla görüşücem bende epidural istiyorum ama kısmet..
inş. bende memnun kalırım teşekkürlera.s.
ben mecburen sezeryan yaptırdım ama elimde olsaydı epidural normal doğum yapardım normal doğum dada sezeryanda da riskler var sonuçta ama annenin sağlığı için normal doğum iyi bebeğin daha risksiz doğması içinsezeryan daha iyidir belkide ama doğal olan gerzaman daha iyidir ben böle düşünüyorum

bencede dogal olanı daha mükemmeldir
rabbim herşeyin en iyisini bizlere sunmuş
ama buzamanın nimetlerinden yararlanmak lazım keşlede
ihtiyaç varsa
keşke bende normal yapabilsem:çok üzgünüm:
çünki dogumdan sonra hasta gibi saatlerce yatakta yatmak istemiorum
hemen ayaklanmak bebegime adapte olmak istiyorum..:1no2:

canım ben alev hanımla normal doğum yaptım doğumumdan da hastaneden de çok memnun kaldım....

41 haftalık doğurdum doktorum son ana kadar bekledi en son 16 mart sabahı da sancın gelmezse önce suni sancı vericez normal olursa olucak olmazsa sezeryan daha fazla beklememeliyiz dedi ben normal doğumu çok istiyodum o gece benim kendi sancım başladı alev hanımı tercih etme sebebim de mürüvet ve asiye hanımların çok yoğun olduğunu bilmemdi...

ben sadece fıkır vermek istedım...ethıcaya gıdıyorum cooooookkkkkkkkkkkkk uzun süre doktr arastrmamdan sonraaa..ve cokta memnunum çok şükürrrr doktorum çokkkkkkkkk iyi ve alakalı sadece işini yapan her konuda yardımcı olan cok alakalı bı doktorrr...dogum içn bu hafta konustum sezaryan ssklı 2 mlyar dedı..pahalımı bılmıyomm ama deger die dusunuyomm ...odalarıda mayısta gtcem son kontrolume o zman gezmeyı dusunuyommm:CüvCüv:allah herkese saglıklı hayrlı doğumlar nasıp etsınnn

canim bende nisada sezeryanla dünyaya getirmiştim melegimi.doktorum asiye uzun.cok usta güler yüzlü ve açiklayici bi doktotrdu.cok memnun kaldim hastaneden ilgiden hemşirelerden.cok ilgilendiler saolsunlar.ayni günün akşami ayaga kalktim.yürüdüm dolastim.bide sezeryan olmama ragmen cok rahattim.ben şiddetle tavsiye ederim nisa hastanesini zaten mürvet hanimda cok iyi bi doktor.odalari cok güzel.rahatlikla kalabilrsin.saglikla kucagina alirsin inş bebişini.

[k] {n} [k];6475623 .!.:
cnm öncelikle bebegini tebrik ederim..
mürvet hanımı bnde duydum ve hakkaten meşhur galiba?
hast. bende bidefa gittim 2testimi yaptırmıştım ama fazla kalamdım gezemedim..
çok açıklayıca olmuş teşekkür ederim cnm

bide mürvet hnmdan başka tavsiye edceginiz başka dr varmı??
o çok yogun oluomuş galiba?

canım mürvet hanım ve asiye hanım en iyi doktorlarıdır. asiye hanım hamileymiş galiba ama kesin bilmiyorum. bu hafta gittiğimde izinliydi. acaba doğum iznimiydi bilmiyorum.
mürvet hanımın yoğunluguna takılma hayatım sonuçta ya randevuyla, ya da vakitli saatli çağırdığı zaman gidiceksin yani, yoğunluğu bizi bağlamaz. için rahat olsun hangisini istersen ona git.

canim bende nisada sezeryanla dünyaya getirmiştim melegimi.doktorum asiye uzun.cok usta güler yüzlü ve açiklayici bi doktotrdu.cok memnun kaldim hastaneden ilgiden hemşirelerden.cok ilgilendiler saolsunlar.ayni günün akşami ayaga kalktim.yürüdüm dolastim.bide sezeryan olmama ragmen cok rahattim.ben şiddetle tavsiye ederim nisa hastanesini zaten mürvet hanimda cok iyi bi doktor.odalari cok güzel.rahatlikla kalabilrsin.saglikla kucagina alirsin inş bebişini.
cnm hayırlı olsun bebeişin
inş. bnmde senin gibi güzel geçer teşekkür ederima.s.
canım mürvet hanım ve asiye hanım en iyi doktorlarıdır. asiye hanım hamileymiş galiba ama kesin bilmiyorum. bu hafta gittiğimde izinliydi. acaba doğum iznimiydi bilmiyorum.
mürvet hanımın yoğunluguna takılma hayatım sonuçta ya randevuyla, ya da vakitli saatli çağırdığı zaman gidiceksin yani, yoğunluğu bizi bağlamaz. için rahat olsun hangisini istersen ona git.

BUGÜN HAST. ARADIM MÜRVET HANIMA MAYISIN 2. HAFTASINA RANDEVU VEREBİLİRİM DEDİ Kİ BENM DOGUM TARİHİ ZATEN 14 MAYIS!!!:1shok:

BENDE ASİYE HNM DEDİM ÇARŞ. ALDIM RANDEVUMU ALLAHIN İZNİYLE ÇARŞ
ASİYE HNIMI VE HASTANEYİ GÖRMÜŞ OLACAGIM..
SİZLEREE COK TEŞEKKÜR EDERİM FİKRİM OLDU VE CESARETLEENDİM İNŞ. HAYIRLISI OLUR HAKKIMDA DUA EDİN..
:1hug:

merhaba canım bende sezeryanla doğum yaptım ve memnunum hiç niye sezeryan oldum sanki diyeceğim bi sorunum olmadı. okadar rahattıki o anlatılan korkunç doğum hikayelerinden bildiğimiz doğum korkusu boşmus onu anladım. sende korkma bi uyuyacaksın bi uyanacaksın inşallah hayırlısıyla bebişini kucağına alacaksın. Allah sağlıklı mutlu uzun ömürler versin bebeişlerimize :Saruboceq:

epudural normal doğumu bende istiyorum biraz anlatırmısınız nasıldı ağrılar için iğne yapılıyor sanırım ama ben yinede korkuyorum özellikle dikiş olayı oluyormu,dahamı rahat yoksa iyi değilmi biraz bilgi verirseniz çok sevinirim.
bir ablam sezeryan yaptı felaket dedi öteki ablam normal yaptı o daha daha felekat diyor bende çok korkuyorum nasıl yapıcam nasıl olucak bilmiyorum ,hamile değilim ama bir aksilik çıkmazsa ,yakınlarda istiyoruz şimdiden araştırıp rahatlamam lazım:KK43:

X