Kesekad rengi

benım evım vanılya cıcegı bıde ona bakın kesınlıkle vazgecemıyorum çok soft cok sık duruyo:69

Ben hiç beğenmedim bu rengi yeni aldığımız evi bu renge boyamışlar kapatana kadar 4 kat boya sürdük..

oturma odamızın rengi kum beji yeniden boya yaptıracağız kapının karşısına gelen duvarı başka bir renge boyamak istiyorum kum bji-kese kağıdı nasıl durur acaba?tramisu diye bir renk var o da güzel gibi
aslında ilk düşündüğüm bambu yaprağı rengi idi kararsız kaldım

(boya marshall su bazlı)

Öyküm bilmiyorum yaptırdın mı boyanı ama bizimki yarın başlayacak ve oturma odamızı bambu yaprağı seçtik biz. Boyandıktan sonra fikir verebilirim. Senin oturma odan kum bejiymiş biz de annemle salon ve giriş için seçtik ama bazı yorumlar kafamı karıştırdı uçuk pembe gibi mi duruyor?

bambu yaprağı yaptırdınız mı acaba? biz de bu rengi düşünüyoruz, yıllardır aynı renklerden bıktık da.

bende geçen yıl kesekağıdına boyattım erkek arkadaşımın evini =) mükemmel oldu fakaaatt 1 yıl oturduk sıkıldık gibiiii daha renkli şeyler istiyo insan yaz günüü şimdiki favorim simli mor =)

kızlar faworinin badem rengini aldık.kese kağıdı renginde. eski boyam fildişi.az bir yerine sürdük çok koyu olacak sanki. faworinin badem rengini kullananlar var mı?memnun musunuz? 2.kutusunu açık renkle değiştirip rengi biraz açsak mı acaba diyorum.napıcam bilemedim. bu rengi bilenler varsa cevap verirseniz sevinirim...

kese kağıdının eşyalarla birlikte görünümünü merak ediyorum. evini böyle boyatan arkadaşlar bir duvar da olsa resim koyabilirler mi
ben de düşünüyorum ve çooookkk kararsızım

buyrun size foto:))
çok seviyorum kese kağıdı rengini ve çokta memnunum:KK69:

Son düzenleme:

merhaba özlem
evin çok güzel görünüyor özellikle en alttaki resim çok güzel tam rengi o sanırım.evin tamamını kese kağıdıylamı boyadınız yoksa kum bejiyle kombinmi yaptınız.ben 2 rengi kullanmayı düşünüyorum.3 gün sonra boya başlıycak bende çok kararsızım renkler boya markasına göre değişiyor ne marka boya kullandınız yazarsanız çok sevinirim.eğer burda marka vermek yasaksa özel mesajdanda yazabilirsiniz.

dün yatak odamı kum beji ve kese kağıdı renklerine boyattım
marshall kese kağıdı almıştım kataloktakiyle alakası yok bu biraz yeşile dönük
tam olarak istediğim renk adını feriha koydum dizisindeki emirin yeni dairesindeki renkti ama olmadı malesef
sanki biraz pişman olmuş gibiyim kese kağıdı boyattığıma :KK5:

merhaba arkadaşlar

evimi boyatacaktım kese kağıdının çok popüler olduğunu duydum ..
bir kaç katalogdan kesekağıdı renklerinin bir firmadan diğerine çok değişiklik gösterdğini gördüm. ve biraz da risk alarak çbs nin kesekağıdını uygulamaya karar verdim.

sonuç muhteşem. eğer odanız kahve tonlarındaysa (- ki bence beyazla da çok uyumlu olacaktır.) ve güneş alıyorsa hiç düşünmeyin derim. çbs nin kesekagıdı kahve tonlarına çok az fıstık yeşili karıştırılmış gibi bir renk.

Canım epey olmus sen evi boyatalı ama eger foruma girip gorursen fotolarını ekleyebilir misin?

X