Kesekad rengi

cottoncandy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
33
0
41
merhaba arkadaşlar

evimi boyatacaktım kese kağıdının çok popüler olduğunu duydum ..
bir kaç katalogdan kesekağıdı renklerinin bir firmadan diğerine çok değişiklik gösterdğini gördüm. ve biraz da risk alarak çbs nin kesekağıdını uygulamaya karar verdim.

sonuç muhteşem. eğer odanız kahve tonlarındaysa (- ki bence beyazla da çok uyumlu olacaktır.) ve güneş alıyorsa hiç düşünmeyin derim. çbs nin kesekagıdı kahve tonlarına çok az fıstık yeşili karıştırılmış gibi bir renk.

Ben yenı evımı kum bejı boyattım harıka oldu ama bır tek evımın merdıvenlerını beyaz olarak boyattım ya ona pıŞmanım ama ne renk olur bılemedım kı.....

bende kesekağıdına boyattırdım salonumuzla mutfağımızı bide girişi süper oldu kesekağıdının ismi firmalara göre değişiklik gösteriyor istanbul bejıde deniyor

bende sahra beji boyattım tüm evi kiracı olduğum için ama herkes çok beğendi bi ben çok memnun kalmadım çünkü rengi açık geldi bana bende ya karamel yada kese kağıdı rengini beğeniyorum kendi evim olunca öyle boyatcam inşallahh

Bende kese kaĞıdı rengı ıstıyorum arkadaŞlar ama koyu olur falan dıyolar Çok kararsız kaldım. Sızce yaptırmalımıyım??? Bıde ben yenı evlenıyorum yenı ev oluyo. Rezıl olmayayım bıde. Evın boyası Çok Önemlı ÇÜnkÜ evın havasını getıren duvar rengı...

benim evimde duvar kagidi vardi ama kizim boyayla boyadigi icn simdi boyaya donmeye karar verdik.arkadaslar salonum kucuk ve esyalarim krem agirlikli; ben kesekagidi rengi yapsam evi bogarmi.birde tam olarak kese kagidinin rengi nasil

ben de merak ediyorum,evini kesekağıdı,kum beji,karamel tonlarını boyayan arkadaşlar keşke foto ekleseler ya....

oturma odamızın rengi kum beji yeniden boya yaptıracağız kapının karşısına gelen duvarı başka bir renge boyamak istiyorum kum bji-kese kağıdı nasıl durur acaba?tramisu diye bir renk var o da güzel gibi
aslında ilk düşündüğüm bambu yaprağı rengi idi kararsız kaldım

(boya marshall su bazlı)

oturma odamızın rengi kum beji yeniden boya yaptıracağız kapının karşısına gelen duvarı başka bir renge boyamak istiyorum kum bji-kese kağıdı nasıl durur acaba?tramisu diye bir renk var o da güzel gibi
aslında ilk düşündüğüm bambu yaprağı rengi idi kararsız kaldım

(boya marshall su bazlı)

Öyküm bilmiyorum yaptırdın mı boyanı ama bizimki yarın başlayacak ve oturma odamızı bambu yaprağı seçtik biz. Boyandıktan sonra fikir verebilirim. Senin oturma odan kum bejiymiş biz de annemle salon ve giriş için seçtik ama bazı yorumlar kafamı karıştırdı uçuk pembe gibi mi duruyor?

Son düzenleme:
arkadaşlar kum beji rengi açık bir renk. krem gibi mesela. bende badana yaptırıcam fakat şu renkleri tam olarak bir görebilsek... tiramusu , karamel , ve kesekağıdı rengine boyatan arkadaşlar birer resim ekleyebilirler mi rica etsem

ya kızlar banada yardım edin:SS temmuzda evlenicem.ev inşaatta sıvacıların işi bitti artık alçıcılara geldi.onlarda boyayı yapıcaklar.boya rengine karar vermemiz gerek nişanlım kum beji diyor bende kese kağıdı diyorum bilemiyorum yaa karar veremedik bi türlü:SSkum beji bana açık geliyor güzel ama kese kağıdı daha bi gösterişli gibi.birde eşyalarımı açık renk düşündüğümden en azından duvarlarım koyu renk olsun diyorum.2si açık 2 si koyu hoş durmuyor birbirni boğuyor:SSS

İki renk yaptı sen de

Kolonların arkasında kalan duvarları genişlik katsın diye kese kağıdı yap

Gerisini kumbeji

İki renk yaptı sen de

Kolonların arkasında kalan duvarları genişlik katsın diye kese kağıdı yap

Gerisini kumbeji

bilmiyorumki canım nasıl olur???çünkü birde kartonpiyerler var kenarlarda birde tavanda ortada ince kemer var.en önemliside eşyalarımızın daha alınmaması nedeniylede istiyorumki her şeyle uyumlu olsun:S aslında beğendiğim çok renk varda işte ozaman oda oda boyatmak zorunda kalıyoruz:Seşyalarda belli olmadığından bunuda riske atmak istemiyorum:Sen azından 3-4 yıl tek renk kullanırız sonra her odayı farklı boyatırız eşyalara uygun diye düşünüyorum ne zor işlermiş bunlar.sorma birde başımda kapı derdi var.model neysede rengiine karar veremiyorum.amerikan kapılarda koyu renkler iyide mobilye ve duvarlarla her zaman uyum olmuyor.beyaz olsa çokmu sırıtır diye düşünüyorum.krem tonu nasıl olur acaba;(((

ben de yatak odam için düşünüyorum kum beji ya da kesekağıdı tonlarını ama kararsızım boyayan arkadaşlar çok güzel oldu diyolar bi de resim ekleseler de biz de bi görsek yahuuu...
:KK51:

X