yüzümdeki tüylerden nasıl kurtulacağımmm:((

zynpgrkm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
376
2
merhaba kızlar.yüzümdeki tüylerden çok şikayetçiyim. aşırı değil ama beni rahatsız ediyo.saçımı toplamak istemiyorum bu yüzden.bu konuda bana yardımcı olur musunz??? nasıl yok edicemmmsenağlamasenağlamasenağlama

lazer dıycem ama tamamen bıtıyomu bılmıyorum ..ve bıtse bıle uzun bır surenı alıyo ..bencede sarartıcı kullan

daha acemiyim arkadaşlar konuyu açtıktan sonra yanlış yerde olduğunu farkettim.sonrada kaldı öyle kusura bakmayınn:eek: önerileriniz için de teşekkür ederim .deniycem sarartıcıyı.öpüyorum hepinizi muckkkkk

Merhaba, arkadashim sana tuylerin konuda en guzel yardimi lazer yapa bilir...ben 8 yill bu sorundan cok rahatsiz oldum, tum yontemleri denemeye calishdim, ama olmadi...en son 3 ay once lazere gitdim, buna umudum yokdu, ama cozumu cok guzel oldu, i3 aydir yuzum shishe gibi ve cok mutluyum, 3 ay sonra gel demishdi kosmetoloq bana, ama henuz cikmamish tuylerim...yani ben tuylerimden dolayi, sacimi toplamak bi yana, bashimi kapatiyordum, ama shimdi mutluyum, bak sen dene arkadashim, inana bana....

saracım çok teşekkür ederim önerin için.çok çok aşırı değil ama, sonuçta bayanız yani pürüzsüz bir cildim olsun istiyorum.lazer epilasyonu da çok düşündüm ama cesaret edemedim.acı falan olmuyo demi

benimde sorunum var ,tüy sarartıcı bir çözüm değil ama en azından göze çarpmıyor ama en iyisi lazer bende lazere gidiyorum 1 seans gittim inş sonuç verir

Merhaba, benimde 2. dogumumdan sonra çenemde killanma ba$ladi ve giderekte artiyordu.geçen hafta jinekologa gittim, dogum kontrol hapi verdi.Ama bu hapi adetimin 14. gûnûnden itibaren alacagim.Her gûn degil yani.3 ay sonra tûyler dôkûlür ve birdaha çikmaz dedi.Bakalim artik, sizede bir jinekologa gôrûnmenizi tavsiye ederim.Gôrûmcemde bu sorunu dogum kontrol hapiyla çôzmü$tü.

canım yüzüne lazer düşünyorsan çok sabırlı olacaksın oyle hemen bitmiyor tüğler ozellıkle yüzdekıler ince olduğu için lazerin etki etme süresi de artıyor.en azzz 10 seans gitmen lazım hiç kolay bişey değil yani.sabrederim giderim diyorsan iğneli epilasyon olabilir.o tamamen çözüm ama acılı biraz ben bile gitmiyorum.şişyor sivilve felan oluor.sarartıcı kullan ama oda kalıcı değil yada bıoder kullan.

Merhaba, benimde 2. dogumumdan sonra çenemde killanma ba$ladi ve giderekte artiyordu.geçen hafta jinekologa gittim, dogum kontrol hapi verdi.Ama bu hapi adetimin 14. gûnûnden itibaren alacagim.Her gûn degil yani.3 ay sonra tûyler dôkûlür ve birdaha çikmaz dedi.Bakalim artik, sizede bir jinekologa gôrûnmenizi tavsiye ederim.Gôrûmcemde bu sorunu dogum kontrol hapiyla çôzmü$tü.

Ya gerçekten faydasını görüyormusunuz...:uhm:
Benimde çenemde tüylenme var ve jinekolok doktorum bile farketti ve bana da ilaç dan bahsetti ama ben şuan tedavi olamıyorum bebek düşündüğüm için.. Siz işe yarıyormu yazarsanız sevinirim..a.s.

benimde bıyık bölgesinde ve çenemde vardı biraz ve göğüs uçlarında hormon tahlili yaptırdım her şey normal lazare başladım doktor yaptı hemde 1 buçuk sene evlendikten sonra bıraktım aynen devam ediyor paraya yazık ya şu tüylerden acısız kolay kurtulmanın yoluyokmuubenneyaptımki

nerede oldugunu hatırlayamıyorum ama dun forumda gezerken okumustum bakla suyu tuylerı azaltıyormus
bırkac tane taze baklanın dıs kabuklarının suyunu cıkarıp tuylerı aldıktan sonra suruyormussun hem
daha gec cıkartıyor hemde ınceltıyormus

çözümü yok lazerde kesn değill ama tüy sarartıcısı hem yumusatıyor hemdee belli bile etmiyor 3ayda birr sür ne olcakki bi sürüosunn 3ayy koruo rahatolursun

merhaba canım benimde senin gibi yüzümde sarı ve uzun tüylenmeler vardı ve lazer epilasyon malesef bazı tüyleri görmedi :KK43: bıoderin yüz için olan kremini 2 aydır kullanıyorum ve oldukça memnunun. tüylerim azalmaya başladı bile istersen Tüyleri almadan dahi uygulayabiliyorsun ve son derece kalıcı bir çözüm herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

X