süpürgeden gelen koku

leylaaa07

içimde bir kıpırtı var :)
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
705
0
arkadaşlar elektrikli süpürgemde bi koku var kokmuş çorap kokusu gibi komşuma vermiştim geldikten sonra böle oldu havalandırdım geçmedi napmam lazım acil yardım...benneyaptımki

bikere benimde olmusdu yukardaki arkadasin dedigi gibi islak biyeride almisdim cünkü torbasini deyistirdiysemde gecmemisdi koku en nihayetinde borularini kaynar suyla yikadim ve sarkmasini bekledim günlerce iyice kurusun diye sonrasinda gecmisdi kokusu canim

bikere benimde olmusdu yukardaki arkadasin dedigi gibi islak biyeride almisdim cünkü torbasini deyistirdiysemde gecmemisdi koku en nihayetinde borularini kaynar suyla yikadim ve sarkmasini bekledim günlerce iyice kurusun diye sonrasinda gecmisdi kokusu canim

benimde aklıma geldi o çözüm canım
yanlız borunun içi paslanabilir diye çekindim sende öle bi sorun oldumu?:uhm:

olmadi tatlisim kaynar suyla iyice duruladikdan sonra astim suyu süzülsün diye ama 3-5gün bekletmisdim yalan olmasinda kurusun dixye ve hala 5yildir calisiyo masallah :)

ne demek tatlisim yardimci olabilirsem ne mutlu bana insallah ise yarar ve pis kokudan kurtulursun canima.s.

Yıka en ıyısı bırde bÖyle Şeyler verılmez makterı toplar sÜpÜrge canım gerÇı yokta dıyemezdın ama en ıyısı yıka ya da servısıne gÖnder onlar temızlesın

ıslanmıştır kurutman yeterli
eger torbalıysa degiştir kolay gelsin
oda olmazsa yeni bi bez alırsın
süpürgesi bez torbalı olanlar süpürgeyle ıslak yerleri çekmeyin

öle tabi dermancığımın da dediği gibi verilmez ama işte oldu
torbasını süngeri falan var motoruna giden yerde onu falan yıkadım ama incitanemtuanamın dediği gibi bide boruları yıkim bari inş bu sefer düzelir
bida zaten katiyen vermem süpürge açmaya korkar oldum etraf pis kokcak diye yaaa :1no2:

Son düzenleme:
çok iyi kuruman lazım yoksa yine aynı olur inşallah düzelir
eger degiştirirsen suya çeken makinalardan al çok rahat

evet bende birkere ıslak zemini çekince oldu ama sonra temizliğini yapınca geçti o kokuda gerçekten çok kötü insanın midesi bulanıyor

süpürürken evinizim mis gibi kokması için torbalı süpürgelerde, torbanın ütüne biraz vanilya serpiştirin çok memnun kalcaksınız. zemuszemus

kizlar ben bisey kesfettim ama turkiyede varmi bilmiyorum ,koku takintim var burda ince ,kucuk sigara seklinde sarilmis 5li paketler var 1tanesi 1ay yetiyo posetine atiyosunuz siz supurdukce ev mis gibi kokuyor.

kızlar süpürürken eviniz mis gibi koksun
sevdiğiniz bir sabunu rendeleyip bir çay bardağı kadar süpürgeye çektirin süpürdükçe süpüresi geliyo insanın

X