Göz Makyajı Hint Kınası+ Kaş boyama

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

emilia

Emina
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
900
3
Arkadaşlar böyle bir yontem deneyen varmı?? yada Hint Kınasıyla kaş boyanırmı?? Zararı varmıdır??

ayrıca kirpik de boyanır mı diye sormak istiyorum bende. lütfen bu şekilde deneyenler varsa bilgi versinler zararı olup olmadığı açısından

ben bilmiyorum ama bi kuaföre danışabilirsiniz yazan yoksa...

Son düzenleyen: Moderatör:
KAŞ BOYATMAK ıÇıN KUAFÖRE GıDEBıLıRSıNıZ.....
KıRPıK;boyanmaz sanırım.ama takma kirpik kullanabilirsiniz.renkli olanlarından bulursanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
KAŞ BOYATMAK İÇİN KUAFÖRE GİDEBİLİRSİNİZ.....
KİRPİK;boyanmaz sanırım.ama takma kirpik kullanabilirsiniz.renkli olanlarından bulursanız.

takma kirpik nasıl takılıyoki hiç bilmiyorum onu ve nerden bulacamki takma kirpik. cildim çok hassas olduğu için rimelde kullanamiyorum gözlerime zarar veriyor.sarışın olduğuğum içinde kullanmak istiyorum. bu kirpikler için kalıcı birşey yok mu:KK43:

bence boyanir ama,cok duzgun yapilmasi lazim,sonradan aman yamuk oldu siliyim deme sansi olmadigi icin,cok dikkatli olmak lazim,,,,,

canım benimde kaşlarım var ama rengi çok açık saç rengim simsiyah ama kaş rengim açık saçımla aynı tonda olmasını istiyorum yani siyah saç boyasıyla boyayacağım ondanda tedirginim hiç denemedim ilerde döküyo falan diyorlar bilmiyorum şimdide hint kınası geldi aklıma aynen senin gibi saçıma denemiştim çok önceleri ama kaşımda nasıl durur bilmiyorum bi sorun olmaz belki saçı siyah yaptığına göre kaştada aynı durur ama yinede sormak istiyorum hint kınasıyla kaş boyayan arkadaşlarımız varmı memnunlarmı bende ona göre uygulayacağım çünkü yorumlarınızı bekliyorum canlarım hoşçakalın....

hayır kesinlilkle boyamayın!!
cok zararlı yüzünüze ve gözünüze ciddi zaralar wereblrsnz.ben denemiştim.cok zor oluyo.
kas & kirpik boyası adı altnda bi boya satılıo onu alın deneyin derm.hç bulasmadan cok rahat boyanıyor.simsiyah oldu kirpiklerm.tawsiye ederm.

emilia benim arkadasım hint kınasıyla boyuyordu bitanem (kas"ını) ve cok da güzel olyodu.. hicbir yan etki olmadı onda.. kahve ve kızıl karısım bir renkti.

banada bugun kuafor soyledı kaşların cok az seyrek dedı hınt kınası al ben boyarım dedı gıttım bugun aldım. ama boyatmadım daha . zararı varmıdır kı ? hatta oksijen suyu da konuluyomuş aktarcı bana alman taşı denen bısey daha verdı bıraz daha kalıcı olsun dıye. nabsak acaba? bılen yokmu?

Yoo ben yapmıştım kirpiklerime siyah oldular iyice.
Birzararınıda görmedim.
Dikkatli uygulayınca tabii ki.

bende normal kınayla boyamak istiyorum arkadaşlar, ne düşünüyorsunuz bu konuda.:KK17:

Vücuda dovme yapilan hint kinasimi yoksa saca boya olarak surulen hint kinasimi bilen birisi tam isimlerini cinsini ve tarifini uygulanisiyla birde kac gun kalici onuda belirtirse cok sevinirim lutfennnnnn acill

X