Sünnet ve Doğum İçin Kapı Süsleri ve Sepetleri

nesrin64

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2009
347
0
Hanımlar, sünnet ve doğum için kapı süsleri ve sepetler yapıyorum... ıstenilen renk ve ebatta yapabilirim. Ürünlerimde çeşitli ve bol malzeme kullanmaktayım. Dikkatinize sunulur...:emir_bebek:
Kapı süslerime yenilerini ekleyeceğim.Ekledikçe buradan sizlerle paylaşacağım.2 adetle sınırlı değil.
Sepetlerden de en yakın zamanda örnek koyacağım...

ufakelbis.jpg

snn.jpg

img1965o.jpg

Bir de sünnet davetlileri için sünnet şekeri yapıyorum.yanında 2 adet badem şekeriyle birlikte...:nazar:

snnetsugarf.jpg

Son düzenleme:
Hanımlar çocuklarınızın adının baş harfini kapı süsü olarak yaptırmak isterseniz, aşağıdaki resimlerde olduğu gibi isteğe göre harf ve rakamların her renkte süsünü yapabilirim.

aharfiyakn.jpg

aharfi.jpg

Son düzenleme:
Gelin adayları herşeyi damatlardan beklemeyin yazık çocuklara...Devir hesap devri.Aşkınızla isimlerinizin baş harfini söyleyin gelin arabalarını beraber süsleyelim.kaydirigubbakcemile3
En özel gününüzün hatırasını bir ömür boyu saklayın=))

eharfi.jpg

Yanında,2metre tül gelin arabasını süslemek için hediye....

kalpnn.jpg

Yanında,2metre tül gelin arabasını süslemek için hediye....

Son düzenleme:
bebekk2copy.jpg

bebekk3copyb.jpg

bebekkcopy.jpg

Hanımlar yeni blog sitesi de açtım...Bunlar da son yaptıklarım...

Son düzenleme:
Nebos canım siparişlerin hazır resimlerini çektim.Eğer beğenirsen kargoya veririm.Sitede ilk sipariş veren arkadaşım olduğun için takı yastığı da bebişinize benden hediye...

sslerspotlu.jpg

sslerspotlu5.jpg

sslerspotlu4.jpg

sslerspotlu2.jpg

merhaba nesriniminde katkıları ile oluşturduğum ardanın sünnet yatağını sizlerle paylaşmak istedim.
üç arkadaş süsledik beğenirsiniz umarım

snnetyatag1.jpg

snnetyatag2.jpg

Son düzenleme:
ıstanbul'dan sevgili Neşe'nin sözlüsüne yaptığım hediye asker havlusu...Sevgili Gökhun'a hayırlı teskereler diliyorum...

getattachmentaspxfxu.jpg

getattachmentaspx1f.jpg

getattachmentaspx2yry.jpg

Hanımlar bu ürünler naznaz190333 arkadaşımızın yeğenleri Bilal ve Ömer Mahmut'un sünnet çeyizleri.Sünnetleri hayırlı olsun.Allah damatlıklarını göstersin inşallah...

mermahmut.jpg

bilals.jpg

bbyastk.jpg

mbyastk.jpg

bbvsmb.jpg

snnetsepet.jpg

snnetsepet1.jpg

snnetsepeti2.jpg

snnetsepet3.jpg

snnetss.jpg

maallah.jpg

Son düzenleme: