Kargo şirketinde çalışan biri cevaplayabilir mi?

kader1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
555
33
kızlar bir sorum vardı kargo şirketinde çalışma koşulları nelerdir ?sabah 8 akşam 8 olarak 12 saat çalışma oldugunu biliyorum cumartesi pazar çalışılıyormu bu işe girecegim inş ama çalışma koşularını bilmiyorum bilen biri bilgi verirse sevinirim çok teşeküler not iş müdürlükte merkezde olacak

canım ben kargoda çalışmıyorum ama geçenlerde kargo vermeye gittik orda duvarda asılıydı pazar yazmıyodu sadecce ona dikkat etmişim:eek:
ozman neden yazıyosun diceksinde ben kargo şirketinde nasıl iş buldun diye sorucaktım:eek:

şube acente ise ki genelde öyledir cv bırak yada şube acente değilse bölge merkez müdürlüklere gidebilirsin..oraya cv bırakırsın

Son düzenleme:
Benim bildiğim Sabah 8 akşam 8 Cumartesileri 4e kadar, kargo şirketinde çalışmıyorum ama onlarla iş yapıyorum. :)

akşam 8 de iş biter diye bakmayın..kargoda iş bitmez..9-10 dan aşağı iş bitmez..hele hele yoğun bir yerde iseniz gece yarılarına kadar sürer

ben de eski kargocu arkadaşlardan edidiğim bilgilerimi aktarayım. kargo bekar mesleği giriş belli çıkış belli değil.kargo alımları 6-7 gibi biter şubelerde 8-9-10 artık kaça kadar devam ederse faturalar kesilir filan tabi genel müdürlük bilemiyorum ama o son kargoların ulaştığı yers çok daha uzun sürer diye düşünüyorum.

Bende kurye-kargo sektöründe çalışıyorum hafta sonu pazar günleri olmuyor. Onun dışında kargo akşamlarıda yoğun olan bi sektör. Ve son derece stresli bi iş.

X